Adria Airways Uçak Bileti

Adria Airways Slovenya'nın hava yolu şirketidir. 1961 yılında kurulan ve o tarihten beri uçuşlarına devam eden şirketin genel merkezi Slovenya'nın başkenti olan Ljubljana'da bulunmaktadır. Star Alliance üyelerinden biri olan Adria Airways; Avrupa ve Ortadoğu'ya seferler düzenlenmektedir. Sizler de Adria Airways uçak bileti satın alarak şirketin düzenlediği uçuşlarla Avrupa ve Ortadoğu'ya seyahat edebilirsiniz.

Adria Airways Bagaj Hakkı

Adria Airways uçak bileti satın alan yolcularına seyahatleri esnasında ücretsiz bagajdan yararlanma hakkı sağlamaktadır. Yolcular Adria Airways ile yapacakları seyahatlerde 8 kilograma kadar ve 118 cm ölçülerini aşmayacak bagajlarını el bagajı olarak yanlarında taşıyabilmektedir. Teslim edilen bagajdan yararlanmak isteyen yolcular ise 32 kilogram ağırlığa kadar ve 158 cm ölçülerini aşmayacak bagajlarını taşıyabilmektedir.

Adria Airways Check-in

Adria Airways uçak bileti satın alarak seyahat edecek olan yolcuların uçuşlarından önce check in işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Yolcuların check in süreleri yapılacak olan sefere göre değişiklik gösterdiği için yolcular seferlerinden önce Adria Airways internet sitesi üzerinden check in başlama sürelerini kontrol etmelidir. Online check in hizmetlerinden yararlanacak olan yolcuların Check in işlemlerini tamamlamak için referans numarası, isim ve soyisim bilgilerini Adria Airways Check-in sistemine girmesi gerekmektedir.

Adria Airways İletişim

Adria Airways iletişim numarası 0212 512 4232'dir. Yolcular İstanbul Laleli’de bulunan yetkili ofis aracılığı ile bilet satın alma, rezervasyon ve rezervasyonda değişiklik işlemlerini yapabilmektedir.

Adria Airways İstanbul

Adria Airways İstanbul Laleli ofisinin açık adresi; Ordu Caddesi No:206/1 Laleli İstanbul'dur. Hava yolu firmasından bilet işlemlerini gerçekleştirmek isteyen yolcular yetkili firmayı ziyaret ederek işlem yapabilmektedir.

En Ucuz Adria Airways Uçak Bilet Fiyatları

En ucuz Adria Airways uçak biletini satın alarak seyahat etmek isteyen yolcular Rotaradar üzerinden seyahat etmek istedikleri rotalardaki uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabilmektedir. Aynı rotada seferleri bulunan bütün hava yollarının uçak bileti fiyatlarını karşılaştırdığınız sistem üzerinden uçak biletinizi satın alabilir ve en ucuz Adria Airways uçak bilet fiyatları ile seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Rotaradar'ın karşılaştırma sistemi üzerinden daha ileri tarihlerdeki uçuşları da karşılaştırabilir ve bir sonraki seyahatinizi de planlayabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Atlasjet

Anadolu Jet

Pegasus

THY

SunExpress

Onur Air