Aer Lingus Uçak Bileti
1,460 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Aer Lingus Uçuşu
Aer Lingus Uçuş Bilgileri
Yurtdışı En Uygun Tek Yön
Yurtdışı En Uygun Gidiş Dönüş

Aer Lingus Uçak Bileti Bilgileri

Aer Lingus ile yurtdışı uçuşu yapmak isteyen RotaRadar kullanıcılarının buldukları en uygun 3 yurtdışı Aer Lingus tek yön uçak bileti fırsatı: İzmir Dublin 1,460 TL , İzmir Amsterdam 4,374 TL , İzmir Nantes 8,026 TL .

Bugünü takip eden 4 ay içerisinde RotaRadar kullanıcılarının bulduğun en uygun 3 yurtdışı Aer Lingus gidiş dönüş uçak bileti fırsatı: İzmir Leeds 9,242 TL , İzmir Belfast 12,036 TL , İzmir Brüksel 20,342 TL .

En uygun Aer Lingus biletlerini seyahatinize en az 20 gün kala bulabilirsiniz.

Aer Lingus Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Dublin rotası 1,460 TL fiyat ile en ucuz tek yön Aer Lingus uçak biletinin bulunduğu rota.
En ucuz fiyat bugünden 20 gün sonrası için bulundu. Uçak bileti fiyatlarının anlık değişiminden dolayı kısa zaman içerisinde artış gösterme ihtimali yüksek.
İzmir Leeds rotası 9,242 TL ile en uygun gidiş dönüş yurtdışı Aer Lingus uçak biletinin bulunduğu rota.
En ucuz fiyat bugünden 92 gün sonrası için bulundu. Avantajlı fiyatı kaçırmamak için hemen alın, karlı çıkın.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Aer Lingus uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Aer Lingus Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Aer Lingus Uçak Bileti Fiyatları Rotaradar.com’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Aer Lingus biletlerini bulun!


Rota Fiyat
İzmir - Dublin 1,460 TL

Aer Lingus Hakkında Genel Bilgiler

Aer Lingus 15 Nisan 1936 yılında kurulan İrlanda asıllı bir hava yolu firmasıdır. İrlanda'nın bayrak taşıyıcı hava yolu firmalarından olan Aer Lingus, ülkenin en büyük ikinci büyük hava yolu firmasıdır. İrlanda'nın kurmuş olduğu hava yolu firmaları arasından ülkenin en büyük bayrak taşıyıcı hava yolu firması ise Ryanair‘dır. Aer Lingus filo büyüklüğü 50 olan ve alacağınız Aer Lingus uçak bileti ile dünyanın 93 farklı noktasına seyahat edebileceğiniz bir hava yolu firmasıdır. Hava yolu firmasının merkez hava limanı Dublin Havaalanı'nda bulunmaktadır.

Aer Lingus Bagaj Hakkı

Aer Lingus bagaj hakkı olarak yolcularına kabin bagajı hakkı veren bir hava yolu firmasıdır. Yolcular maksimum 10 kilograma kadar olan ve boyutları 55x40x14 cm ölçülerini aşmayan valizlerini kabin bagajı olarak yanlarına alabilmektedir. Bunun yanı sıra yolcular maksimum 7 kilogram ağırlığında ve 48x33x20 cm boyutlarını aşmayan çantalarını da yanlarında taşıyabilmektedir.

Aer Lingus uçak bileti dahilinde kayıtlı bagaj hakkı verilmemektedir. Yolcuların seyahat edeceği rotaya göre farklılık gösteren ve kendi ihtiyaçları doğrultusunda bilet satın alırken kontrol edilen bagaj hakkı da satın alabilmektedir. Aer Lingus bagaj hakkı satın almak isteyen yolculara yönelik S, M, L, XL paketlerinde ağırlığı ve ölçüsü değişen bagajlar satmaktadır. S paketinde 15 kg, M paketinde 20 kg, L paketinde 25 kg, XL paketinde ise 2 adet 40 kg bagaj hakkı bulunmaktadır. Yolcular bu paketleri satın alsa da maksimum 158 cm ölçülerindeki bagajlarını kayıtlı bagaj olarak verebilmektedir.

Aer Lingus Check-in

Aer Lingus uçak bileti bulunan yolcular uçuşları öncesinde check in işlemlerini tamamlayarak uçağa binebilmektedir. Hava yolu firmasının online check in sistemi kalkıştan 30 gün önce açılmaktadır. Yolcuların İrlanda, İngiltere ve Amsterdam uçuşlarında check in sistemi uçuştan 2 saat önce, Avrupa'nın diğer noktalarındaki uçuşlarında ise kalkıştan 4 saat 30 dakika önce kapanmaktadır. Yolcular Aer Lingus check in işlemlerini tamamladıktan sonra biniş kartlarını yazdırmayı unutmamalıdır.

Aer Lingus İletişim

Aer Lingus iletişim numarası 00 353 1 886 8505'dir. İlgili numara üzerinden Aer Lingus Müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve rezervasyonlarınız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Aer Lingus İstanbul

Aer Lingus İstanbul ofisi bulunmayan bir hava yolu firmasıdır. Sizler de Rotaradar'a gelerek Aer Lingus uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabilir ve ilgili hava yolu firmasının uçak biletlerini daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

En Ucuz Aer Lingus Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Aer Lingus Uçak Bileti Fiyatları karşılaştırması yapmak için Rotaradar'a gelin ve aynı rotadaki binlerce uçuş arasından bütçenize en uygun uçak biletini bularak yolculuk yaparken tasarruf edin.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Norwegian

Ryanair

EasyJet

British Airways

THY