Aeromexico uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Aeromexico Uçak Bileti

Aeromexico 1 Ekim 1988 tarihinde Meksika'da kurulan bir hava yolu firmasıdır. Genel merkezi Meksika'da bulunan hava yolu firması Sky Team üyeleri arasında bulunmaktadır. Dünyanın 78 farklı noktasına uçuş gerçekleştiren Aeromexico’nun uçuş gerçekleştirdiği ülke sayısı 45'dir. Genel olarak kargo ve yolcu taşımacılığı yapmaktadır ve Aeromexico uçak bileti fiyatları birçok hava yolu firmasına nazaran daha uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Aeromexico Bagaj Hakkı

Aeromexico bagaj hakkı kuralları gereğince yolcularına biletlerine dahil olmak üzere iki adet el bagajı taşıma hakkı vermektedir. Aeromexico el bagajı ölçülerinin 55 x 40 x 25 cm'yi aşmaması gerekmektedir. Yolcular yanlarına alacağı 2 adet el bagajında her biri 10 kilogram olabilecek şekilde bagajlarını taşıyabilmektedir. Premier sınıfında seyahat edecek olan yolcuların yanlarında taşıyabileceği el bagajı hakkı 1 tane olup parça başına 18 kilograma kadar bagaj hakkı bulunmaktadır. Bu sınıfta seyahat edecek olan yolcuların kontrol edilen bagaj uygulamalarından da yararlanma hakkı bulunmaktadır. Aeromexico bagaj hakkı kuralları gereğince premier sınıfı yolcuları biletlerine dahil olan 2 adet bagaj hakkından yararlanmaktadır. Yolcuların kontrol edilen bagaj seçeneklerinden yararlanabileceği maksimum ağırlık 30 kilogramdır.

Aeromexico Check in

Aeromexico uçak bileti ile seyahat edecek olan yolcuların check in işlemlerini yapması oldukça önemlidir.  Yolcular Aeromexico check in işlemlerini uçuşlarından 24 saat önce açılan online check in ve mobil check in sistemleri üzerinden yapabilmektedir. Aeromexico check in işlemlerini yaparken yolcuların rezervasyon numaraları ve soyadı bilgisini sisteme girmesi check in işleminin başarılı bir şekilde yapılması için oldukça önemlidir. Aeromexico check in işlemleri sonrasında uçağa biniş kartınızı mail olarak kendinize göndererek kolay bir şekilde biletinizi edinebilirsiniz.

Aeromexico İletişim

Aeromexico iletişim numarası +52 (55) 5133 4000'dir. Seyahatinizden önce veya seyahat sırasında ilgili numara üzerinden Aeromexico müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve rezervasyonunuz ile ilgili her işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Aeromexico İstanbul

Aeromexico İstanbul ofisi bulunmayan bir hava yolu firması olduğu için dilediğiniz takdirde bilet satın alma ve bilet fiyatlarını karşılaştırma işlemlerinizi Rotaradar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

En Ucuz Aeromexico Uçak Bileti Fiyatları

Rotaradar üzerinden uçak bileti fiyatlarında karşılaştırma yaparak En Ucuz Aeromexico uçak bileti fiyatları ile uçak biletinizi satın alabilir ve yapacağınız yolculuk için gerekli olan uçak biletinizi satın alırken tasarruf edebilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

 

Interjet

Viva Aerobus

Volaris

Copa Airlines

LATAM