Afganistan Uçak Bileti 206 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Afganistan Uçuşu
Afganistan Uçuşu
En Ucuz Fiyatlı Rota
En Ucuz Havayolu
Popüler Havayolları
206 TL

En Ucuz Afganistan Uçak Biletleri (Tek Yön)

Afganistan için en uygun tek yön uçak bileti fiyatlarını karşılaştır


En Ucuz Afganistan Uçak Biletleri (Gidiş - Dönüş)

Afganistan için en uygun gidiş dönüş uçak bileti fiyatlarını karşılaştır


Afganistan Genel Uçuş Bilgileri

Bugünü takip eden 4 aylık zaman diliminde en ucuz tek yön 3 uçuş alternatifi: Konya Herat 206 TL , Elazığ Mezar-ı Şerif 206 TL , İzmir Mezar-ı Şerif 206 TL .

Yine aynı zaman diliminde en ucuz gidiş dönüş 3 uçuş alternatifi: Kars Faizabad 489 TL , Antalya Herat 489 TL , Kocaeli Faizabad 489 TL .

En ucuz Afganistan uçak biletini sunan havayolu şirketi Pegasus olarak karşımıza çıkıyor

Afganistan uçak bileti almak için en ucuz ay Nisan ayıdır. Uçak biletlerine olan talebin arttığı Şubat ayı ise Afganistan uçuşu yapmak için en pahalı ay olarak karşımıza çıkıyor.

En uygun Afganistan biletlerini seyahatinize en az 58 gün kala bulabilirsiniz.

Afganistan Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

RotaRadar kullanıcılarının yaptığı uçak bileti aramalarında bulunan en uygun fiyatlı tek yön uçuş 27 Ocak 2023 tarihinde Bodrum Kabul arasında olup 206 TL’dir. En ucuz gidiş dönüş uçak bileti ise 02 Ocak 2023 tarihinde Malatya Mezar-ı Şerif arasında 489.00 TL olarak karşımıza çıkmakta.
Türkiye Afganistan arasında günde ortalama 17 sefer gerçekleştiriliyor
THY, PIA Pakistan International Airlines, Emirates, FlyDubai, Kam Air, , Saudi Arabian Airlines, Aeroflot, Tarom Romanian Air, Pegasus, Qatar Airways, Air France, Lufthansa, Jazeera Airways, Air Arabia, Ethiopian Air Lines, FlynasTürkiye ve Afganistan arasında uçuşu bulunan havayolu firmalarıdır.
İstanbul Mezar-ı Şerif Uçuşları: 5 sa 50 dk
İstanbul Kabul Uçuşları: 6 sa 5 dk
Ankara Kabul Uçuşları: 8 sa 50 dk
İstanbul Faizabad Uçuşları: 9 sa 20 dk
Ankara Mezar-ı Şerif Uçuşları: 10 sa 5 dk
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Afganistan uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Afganistan Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Afganistan uçak bileti Rotaradar’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Afganistan biletlerini bulun!


Rota Fiyat
Çanakkale - Kabul 206 TL
Malatya - Kabul 206 TL
Tekirdağ - Mezar-ı Şerif 206 TL
Uşak - Kabul 206 TL
Afyon - Kabul 206 TL
Merzifon - Mezar-ı Şerif 206 TL
Muğla - Faizabad 206 TL
Malatya - Herat 206 TL
Eskişehir - Mezar-ı Şerif 206 TL
Bursa - Faizabad 206 TL
Uşak - Faizabad 206 TL
Çanakkale - Mezar-ı Şerif 206 TL

Afganistan Hakkında Genel Bilgiler

Afganistan için en uygun uçak biletlerini bulmak Rotaradar ile artık çok daha kolay. En ucuz Afganistan uçak biletlerini Rotaradar arama motorunu kullanarak ücretsiz olarak sorgulayın. Rotaradar ile Afganistan uçuşunuz için yüzlerce havayolu şirketini bir tıkla karşılaştırabilir ve en avantajlı biletleri anında bulabilirsiniz.

Rotaradar ile en hızlı biçimde seyahat planı yapmanın keyfini çıkarın. Rotaradar, belirlemiş olduğunuz yolculuk tarihi için uçuş fiyatlarını kıyaslama fırsatı vermekle kalmaz, dilediğiniz şekilde esnek seyahat planınıza göre en ucuz uçak biletinin hangi tarihlerde olduğunu bulmanızı da sağlar. Afganistan uçak biletinizi vakit kaybetmeden satın alın, avantajlı çıkın!