Air Arabia uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Air Arabia Uçak Bileti

Air Arabia 2003 yılında kurulan Birleşik Arap Emirlikleri merkezli bir hava yolu firmasıdır. Firma kurulduğu günden bugüne kadar düşük bütçeli yolcu taşımacılığı yapan bir firma olarak bilinmektedir. Dünya genelinde Orta Asya, Hindistan, Kuzey Afrika ve Ortadoğu ülkelerine uçuşları bulunan Air Arabia ile dünyanın 32 noktasına seyahat edebilirsiniz. Air Arabia, Arap Hava Taşıyıcıları Organizasyonu üyeleri arasında bulunmaktadır.

Air Arabia Bagaj Hakkı

Air Arabia bagaj hakkı olarak yolcularına Check in bagajı ve el bagajı haklarından yararlanma imkanı sağlamaktadır. Hava yolu firması, Air Arabia uçak bileti satın alan yolculara biletlerine ek olarak ücretsiz el bagajından yararlanma hakkı vermektedir fakat yolcular ilgili el bagajından yararlanırken hava yolu firmasının koyduğu sınırlara dikkat etmelidir. Yolcuların el bagajı olarak yanında taşıyacakları çantalarının büyüklükleri 55x44x20 cm boyutlarını aşmamalıdır. Her yolcuya verilen el bagajı hakkı 10 kg’dır.

Yolcular eğer valizlerini check-in bagajı olarak teslim etmek istedikleri takdirde Air Arabia uçak bileti satın alırken istedikleri bagaj ölçüsünü belirtebilmektedir. Uçak bileti satın alırken bagaj ölçüsünü belirten kişilerin bagaj hakkı için hava limanında ödenenden daha az ücret ödediği bilinmektedir.

Air Arabia Check in

Air Arabia uçak bileti bulunan yolcular yolculuklarına başlamadan önce check in işlemlerini tamamlamalıdır. Air Arabia check in işlemleri online olarak veya hava limanındaki kiosk ve kontuarlar aracılığı ile yapılabilmektedir. Online check in sistemi üzerinden check in yapacak olan yolcular Rezervasyon numaralarını, seyahat tarihini ve seyahat hava limanını sisteme girerek check in işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Hava limanı check in sisteminden yararlanmak isteyen yolcuların check in saatleri genellikle hava limanına göre farklılık gösterdiği için yolcular ilgili uçuş öncesinde Air Arabia internet sitesi üzerinden gerekli kontrollerini yapmalıdır.

Air Arabia İletişim

Air Arabia iletişim numarası 0212 241 51 84'dür. Air Arabia uçak bileti bulunan yolcular

ilgili numara üzerinden Air Arabia müşteri hizmetlerine bağlanarak rezervasyonlarını yönetebilmekte ve diledikleri değişiklikleri müşteri hizmetleri aracılığı ile yapabilmektedir.

Air Arabia İstanbul

Air Arabia İstanbul ofisi Halaskargazi Caddesi No:3 Harbiye/ Şişli adresinde bulunmaktadır. İlgili ofis üzerinden Air Arabia uçak biletinizi satın alabilir veya almış olduğunuz uçak biletiniz ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En Ucuz Air Arabia Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Air Arabia uçak bileti fiyatları karşılaştırması yapmak istediğiniz takdirde Rotaradar'ı tercih edebilirsiniz. Rotaradar'ın uçak bileti fiyatlarını karşılaştırdığı sistem üzerinden bütçenize en uygun uçak biletini bulabilir ve yolculuk yaparken tasarruf edebilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Qatar Airways

Emirates

Tunisair

Saudi Arabian Airlines

EgyptAir