Air Astana uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Air Astana Uçak Bileti

Air Astana Uçak Bileti ile Orta Asya şehirleri, Çin, Güney Kore, Tayland, Hindistan, BAE, Avrupa ve Birleşik Krallık’a seyahat edebilirsiniz. Kazaklara ait olan Air Astana, 2001 yılından beri havayolu taşımacılığında hizmet vermektedir. Firmanın %51’i Kazaklara ait iken %49’u BAE System adlı firmaya aittir.

Air Astana Bagaj Hakkı

Air Astana’da yapacağınız seyahatlerinizde hava yolu firması belirli bir ağırlıktaki bagajınızı ücretsiz olarak taşımaktadır. Air Astana Bagaj Hakkı; kabin bagajı için ekonomi sınıfında 8 kg, Business tarifesi için ise 2 adet el bagaj hakkı ve her bir adeti 8 kg olarak belirtilmiştir. Kontrol edilen bagajlar için ise Ekonomi Sınıfı 20 kg, Ekonomi Sleeper 30 kg ve Business Class sınıfı yolcuları için 30 kg’dır. Aşan bagaj hakları için kilo başına 20 $ ödeme yapılmaktadır. El bagajlarınız limiti aşarsa kargo bölümüne gönderilmektedir.

Air Astana Check-in

Air Astana Check-in işlemleri yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında uçuştan 40 dakika önce son bulmaktadır. Uçağa biniş kapısı ise uçuşa 15 dakika kala kapanmaktadır. Belirlenen süre içinde Check-in işlemini yaptırmadığınız taktirde uçağa biniş hakkınızı kaybetmiş olursunuz. Online Check-in işlemlerinize web sitesi üzerinden uçuştan 24 saat önce başlayabilir ve işleminizi son 60 dakikaya kadar tamamlayabilirsiniz. Soyadınız ve rezervasyon numaranız ile gerçekleştirdiğiniz bu işlemden sonra mobil biniş kartınızı yazdırabilir ve uçağa binmeye hazır hale gelebilirsiniz.

Air Astana İletişim

Air Astana iletişim numaraları üzerinden müşteri hizmetleriyle haftanın her günü 7/24, +7 (7172) 58 44 77 veya +7 (727) 244 44 77 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Sorununuzu incelemek için web sitesinde sıkça sorulan sorular kısmına bakabilir veya iletişim formu ile sorunuzu iletebilirsiniz. Bilet satış ofislerinin yerini ülkenize göre seçebilir veya [email protected] mail adresine e-mail atabilirsiniz. Air Astana iletişim numarası üzerinden Air Astana Uçak Bileti satın alabilir ve Air Astana Uçak Bileti ile ilgili tüm işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Air Astana İstanbul

Air Astana İstanbul ofisleri bulunan bir hava yolu firmasıdır. Hava yolu firması iki şube ile faaliyet göstermektedir. Zincirlikuyu ofisine ulaşmak için +90-212-343 49 60/61 numaralı hattı arayabilir veya [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz. İstanbul Havalimanı ofisi için ise +90-212-465 53 93 numaralı telefonu arayabilir ve giriş kattaki ofisi ziyaret edebilirsiniz.

En Ucuz Air Astana Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz Air Astana Uçak Bileti Fiyatları ile biletinizi satın almak için Rotaradar'ın karşılaştırma sisteminden yararlanarak kolayca uçak biletinizi bulabilirsiniz. Rotaradar.com sitesi üzerinden yapacağınız karşılaştırmalarda tüm acentelerin uçuş bilgilerine ulaşabilir ve en uygun bileti satın alabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Uzbekistan Airways

THY

AirAsia

Atlasglobal

SunExpress