Air Baltic uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Air Baltic Uçak Bileti

Air Baltic uçak bileti satın alırken rezervasyonunuzu erken tarihlerde planladığınız takdirde uygun fiyatlı uçak bileti satın alabileceğiniz bir hava yolu firmasıdır. 28 Ağustos 1995 yılında Letonya tarafından kurulan hava yolu firması düşük maliyetli yaptığı seferler ile bilinmektedir. Letonya'nın bayrak taşıyıcı hava yolu firmalarından olan Air Baltic'in merkezi Riga Uluslararası Havaalanı’nda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hava yolu firmasının Tallinn Havaalanı ve Vilnius Havaalanı’nda da ikincil merkezleri bulunmaktadır. Hava yolu firmasının filo büyüklüğü 39'dur ve 70 farklı noktaya uçuş seferleri bulunmaktadır.

Air Baltic Bagaj Hakkı

Air Baltic bagaj hakkı olarak yolcularına Air Baltic uçak bileti dahilinde 8 kilograma kadar el bagajı taşıma hakkı vermektedir. El bagaj hakkını kullanmak isteyen yolcuların bagaj boyutları 50x40x20 cm boyutlarını aşmamalıdır. Teslim alınan bagaj hakkından yararlanmak isteyen yolcular 20 kilograma kadar olan bagajlarını uçağın kargo bölümünde taşıyabilmektedir. Ekstra bagaja ihtiyaç duyan yolcular valiz başına 25 euro ve 150 euro arasında ödeme yapmaktadır.

Air Baltic Check-in

Air Baltic check-in işlemini yapmak isteyen yolcular hava yolu firmasının internet sitesi üzerinden veya havaalanında bulunan kontuar ve kiosklar aracılığı ile online check in işlemini yapabilmektedir. Online check in sistemi aracılığı ile check in işlemini yapacak olarak yolcular uçuştan 5 gün önce açılan ve uçuşa 24 saat kala kapanan check in sistemi üzerinden işlemlerini yapabilmektedir.

Havaalanında bulunan kiosklar aracılığı ile check in yapacak olan yolcular Ekonomi sınıfında seyahat edecekse uçuştan 40 dakika önce, Business Class’ta seyahat edecekse uçuştan 30 dakika öncesine kadar check in yapabilmektedir.

Air Baltic İletişim

Air Baltic iletişim yöntemi olarak e-mail veya telefon aracılığı ile ulaşabileceğiniz bir hava yolu firmasıdır. [email protected] e-mail adresi üzerinden veya +371 67006006 telefon numarası üzerinden hava yolu firması ile iletişime geçebilir ve Air Baltic Uçak Bileti ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Air Baltic İstanbul

Air Baltic İstanbul ofisi bulunmayan bir hava yolu firması olsa da yapacağınız uçuşlar için biletlerinizi Rotaradar üzerinden alabilirsiniz.

En Ucuz Air Baltic Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Air Baltic uçak bileti fiyatları ile uçak bileti almak istediğiniz takdirde Rotaradar'ın karşılaştırma sistemi üzerinden uçak bileti fiyatlarında karşılaştırma yapabilirsiniz ve yaptığınız karşılaştırmalar sonrasında bütçenize en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Ryanair

Wizzair

Finnair

Norwegian

Lufthansa