Air Canada uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Air Canada Uçak Bileti

Air Canada Uçak bileti satın alma işleminizi gerçekleştirmeden önce Rotaradar'a gelin ve daha tasarruflu uçmanın keyfini çıkarın. Air Canada, Montreal merkezli olarak hizmet veren bir hava yolu şirketidir. Star Alliance hava yolu şirketleri ortaklığının da kurucuları arasında yer alan şirket, 1937 yılında Trans-Canada Airlines adıyla kuruluş sonrasında ise 1964 yılında Air Canada ismi ile aynı alanda hizmet vermeye devam etmiştir. Air Canada Uçak Biletinizi almak için Rotaradar’ı tercih ederek, karşılaştırmalı fiyatlar ile hem diğer hava yolu şirketlerini inceleyebilir hem de en avantajlı bilete ulaşabilirsiniz.

Air Canada Bagaj Hakkı

Air Canada Bagaj Hakkı uygulamalarında el bagajı için 16x33x43 cm değerlerini ve 10 kg ağırlığı aşmayacak şekilde bagaj taşınmasına olanak sağlamaktadır. Kontrol edilen bagaj uygulamalarında ise yolcular 23x40x55 cm ve 23 kilogram ağırlık ölçeklerine dikkat etmelidir. Air Canada ile seyahat edecekseniz bagaj hakkı uygulamalarında özel durumlardan nasıl yararlanacağınızı öğrenmek için Air Canada internet sitesi üzerinden ilgili durumunuz için ayrılan bölümlere göz atmanız gerekmektedir.

Air Canada Check in

Air Canada Check in işlemlerinizi web, mobil ve havalimanından yapabilirsiniz. Web ve mobil üzerinden yapılacak olan Check in işlemlerinde yolcular uçuştan 24 saat öncesinden başlayarak uçuş tarihine kadar Check in yapabilmektedir. Havaalanında yapılacak Check in işlemlerinde ise yolcular uçuştan 12 saat öncesine kadar Check in yapabilmektedir.  Yolcuların Check in esnasında uçak biniş kartlarını mail yolu ile kendine göndermesi veya bastırması uçağa binerken problem yaşamasının önüne geçmektedir.

Air Canada İletişim

Air Canada iletişim numarası +90 212 334 2900'dır. İlgili numaralardan Airep Havacılık ve Turizm A.Ş'ye ulaşabilirsiniz.

Air Canada İstanbul

Air Canada hava yolu firmasının İstanbul'daki yetkilisi Airep Havacılık ve Turizm A.Ş dir. Yetkili ofis adresi Mete Caddesi No:18/1 Taksim/İstanbul'dur. İlgili ofisle bağlantıya geçmek için +90 212 334 2900 iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Air Canada Bilet İşlemleri

Air Canada Uçak Biletinizi aldıktan sonra herhangi bir sağlık problemi ya da aksaklık sonucunda biletinizi iptal etmeniz gerekirse dikkat etmeniz gereken birkaç faktör bulunmaktadır. Öncelikle Air Canada şirketi, satın aldığınız tüm biletlerin iade işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uçuştan önce son 24 saate kadar yapılan iadelerde, cezai ekstra ücret uygulanmadan bilet fiyatı aynı şekilde iade edilmektedir. Son 24 saat içinde biletinizi iptal etmek zorunda olduğunuz durumlar içinse bir istisna uygulanmamaktadır. Biletinizin değerini tam olarak korumak ve olası bir erteleme ya da iptal durumunda, tüm bedeli iade almak için RBC Seyahat Sigortası üzerinden sigortanızı gerçekleştirebilirsiniz. Seyahat sigortanızı web sitesi üzerinden ve online ödeme işlemleri kanalıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bir aksaklık yaşamamak için Air Canada Uçak Biletinizi alırken seçtiğiniz biletin ödeme politikalarını incelemeniz gerekmektedir. Yalnızca rezervasyon işlemi yaptıysanız, rezervasyonum sekmesinden iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir husus online olarak satın almadığınız biletlerin iptal veya değişiklik işlemlerini de online olarak yapamazsınız. Ekonomi Temel tarifesi ile aldığınız biletler için ise uçuş değişikliği veya iptal işlemi bulunmamaktadır. Kullanmadığınız biletler gelecekte kullanacağınız bir bilet için kredi de olabilmektedir. Ancak Ekonomi Temel tarifesi için bu durumdan da yararlanılamamaktadır.

En Ucuz Air Canada Bilet Fiyatları

Air Canada Havayolu şirketine ait En Ucuz Air Canada Bileti Fiyatlarını incelemek için Rotaradar.com sitesini ziyaret ederek uçuşunuz için tercih ettiğiniz aralık, bilet alacağınız kişi sayısı ve uçmak istediğiniz konum bilgilerini girerek en uygun fiyatlı biletlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Air Canada’dan çevresel ayak izini azaltmaya yönelik Karbon Offset Programı’na bağış yolu ile katkı sağlayabilir ve bu şirket üzerinden aldığınız her bilet ile de bu programa destek verebilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

United Airlines

Lufthansa

THY

Delta

American Airlines