Air India uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Air India Uçak Bileti

Air India Hindistan tarafından 15 Ekim 1932 tarihinde kurulan ve Hindistan'ın ulusal hava yolu şirketi olan firmadır.  Hava yolu firması operasyonlarına 29 Temmuz 1946 tarihinde başlamıştır. Air India'nın merkez havalimanı Indira Gandhi Uluslararası Havaalanı'dır. Diğer firmalara göre Air India Uçak Bileti daha uygun satılmaktadır ve hava yolu firmasının filo büyüklüğü 118'dir. Air India Dünya'nın 94 önemli noktasına seferler düzenlemektedir.

Air India Bagaj Hakkı

Air India Bagaj Hakkı olarak yolcularına kabin ve teslim edilen bagaj olarak iki farklı yük taşıma hakkı vermektedir. Uçak içinde taşınabilecek olan kol çantası, örtü, mont, battaniye ve elektronik aletler uçak kabininde taşınabilmektedir. Yolcuların taşıyabileceği el bagajı ölçülerinin 55x40x20 cm ölçülerini aşmaması gerekmektedir. Yolcuların kabin bagajı olarak taşıyabileceği valizlerinin ağırlığı 8 kilogram ağırlığı aşmamalıdır.

Air India Bagaj Hakkı olarak yolcularına seyahat edecekleri uçuş sınıfına göre teslim edilen bagaj hakkı vermektedir. Yolcular First Class'ta seyahat edecekse 40 kilogram, Executive Class'ta seyahat edecekse 30 kilogram, Ekonomi 1 sınıfında seyahat edecekse 20 kilogram ve Ekonomi 2 sınıfında seyahat edecekse 15 kilogram bagaj hakkından yararlanabilmektedir.

Air India Check-in

Air India Check-in işlemlerini yapmak isteyen yolcular Air India uçak bileti satın alırken verilen rezervasyon numarası ve yolcunun soyadı bilgisi ile check in işlemlerini yapabilmektedir. Yolcular check in işlemlerini mobil uygulama ve web check in sistemi üzerinden yapabilmektedir. Air India Check in işlemleri seferin kalkış saatinden 24 saat önce başlamakta ve sefere 2 saat kala sona ermektedir. Hava yolu firmasının check in sistemi üzerinden bir seferde 9 kişiye check in yapılabilmektedir.

Air India İletişim

Air India iletişim numarası 00 91 44 6692 1455'dir. Yolcular ilgili telefon numarası üzerinden Air India müşteri hizmetleri ile bağlantı kurarak Air India uçak bileti ve rezervasyon işlemlerini yapabilmektedir.

Air India İstanbul

Air India İstanbul ofisi bulunmayan bir hava yolu firmasıdır. Sizler de Air India uçak biletinizi satın almak istediğiniz takdirde Rotaradar üzerinden işlem yapabilirsiniz.

En Ucuz Air India Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Air India uçak bileti fiyatları karşılaştırması yaparak uçak bileti satın almak istediğiniz takdirde Rotaradar'ı tercih edebilirsiniz. Rotaradar üzerinden yapacağınız uçak bileti fiyatlarındaki karşılaştırmalar ile bütçenize en uygun uçak biletini bulabilir ve yolculuk yaparken tasarruf edebilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

IndiGo

SpiceJet

THY

Hahn Air

Pegasus