Air Malta uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Air Malta Uçak Bileti

Air Malta Uçak Bileti ile Avrupa’da ve Kuzey Afrika’da 37 uçuş noktasına seyahat edebilirsiniz. Şirketin merkezi Malta Uluslararası Havaalanı’dır. Şirketin kuruluş tarihi 1973 yılıdır. Air Malta tam zamanlı öğrenciler için ekstra indirimler ve bagaj hakkı sunmaktadır. Şirketin filosunda 14 uçak bulunmaktadır. Air Malta uçak bileti alırken en uygun fiyatlara Rotaradar.com üzerinden erişebilirsiniz.

Air Malta Bagaj Hakkı

Air Malta Uçak Bileti satın almanız durumunda size 1 adet ücretsiz el bagajı hakkı sunulmaktadır. Air Malta Bagaj Hakkı prosedürleri çerçevesinde ücretsiz el bagajının boyut limiti 55x40x20 santimetredir. Ücretsiz el bagajının maksimum ağırlığı ise 10 kilogramdır. İşaretli bagajda ise alınan biletin sınıfına göre farklılık göstermektedir. Ekonomi sınıfında maksimum ağırlık 23 kilogram, Business sınıfında ise maksimum ağırlık 32 kilogramdır. Ayrıca 0-1 yaş bebekler için bebek başına 10 kilogram ekstra bagaja izin verilmektedir. Business sınıfında işaretli bagajınız içerisinde 2 adet bilgisayara izin verilmiştir.

Air Malta Check-in

Air Malta check-in vasıtasıyla uçuşlarınızda zaman kayıplarını en aza indirebilirsiniz. Uçuş öncesi check-in sayesinde koltuk seçiminizi de yapabilirsiniz. Air Malta size havayolunda check-in dışında çevrimiçi check-in desteği de sunmaktadır. Çevrimiçi check-in işlemlerinizi tüm uçuşlarınız için, tüm uçuş kodlarında gerçekleştirebilirsiniz. Air Malta check-in işlemi yaparken yolcuların adı ve soyadı rezervasyon onayında olduğu gibi yazılmalıdır. Bebeklerle yetişkinler aynı soyadına sahip değillerse web check-in işlemi mümkün değildir. Bu durumda havaalanında check-in yöntemi kullanılmalıdır.

Air Malta İletişim

Air Malta İletişimi internet sitesi üzerinde bulunan destek sekmesinden sağlanabilir. Bu sekmede yer alan 8 farklı destek seçeneğini kullanarak, Air Malta şirketi ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca “bizimle iletişime geçin” sekmesi altında form doldurarak her türlü yardımı alabilirsiniz. Müşteri iletişim merkezine +356 21 662 211 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Air Malta İstanbul

Air Malta İstanbul ofisi bulunan bir hava yolu firmasıdır. Hava yolu firmasının İstanbul ofisi Beyoğlu semtinde bulunmaktadır. Air Malta İstanbul ofisine (0212) 237 24 20 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

En Ucuz Air Malta Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz Air Malta Uçak Bileti Fiyatları  Rotaradar üzerinden incelenebilmektedir. Rotaradar seyahat tarihinize göre en uygun uçuş planını yapmak ve en ekonomik koşullarda biletleri bulmak konusunda size yardımcı olacaktır.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Air Serbia

Adria Airways

Corendon

Hahn Air

LOT