Air Moldova uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Air Moldova Uçak Bileti

Air Moldova Uçak Bileti satın alımında Rotaradar'ı tercih edenler şimdi tasarruf ediyor. Air Moldova Hava yolu şirketi Moldova’nın en büyük hava yolu şirketi olarak bilinmektedir. Moldova’nın resmi firması olarak 1933 yılından beri uçuşlarını gerçekleştirmektedir. 25’i aşkın uçak sahipliği ile hizmet vermeye devam eden bu firma Türkiye’de İzmir - Kişinev ve İstanbul - Kişinev olmak üzere iki havalimanından direkt uçak seferleri gerçekleştirmektedir. Air Moldova Uçak Biletinizi satın almak için Rotaradar’ı kullanabilir en avantajlı fiyatlar üzerinden seyahat edebilirsiniz.

Air Moldova Bagaj Hakkı

Air Moldova Bagaj Hakkı uygulamalarında yolcular 8 kilogram kabin bagajından yararlanabilmektedir. Yolcuların el bagajı boyutları 50 x 40 x 25 cm ölçülerini aşmamalıdır. Air Moldova bagaj hakkı uygulamalarında küçük müzik aletlerini de kabin bagajı olarak yanınızda taşımanıza izin vermektedir.

Air Moldova bagaj hakkı uygulamalarında kontrol edilen bagaj hakkı prosedürleri gereğince seyahat sınıfına göre yolculara bagaj hakkı tanımaktadır. Genellikle çift yönlü uçuşlara göre belirlenen bagaj hakkı 23 kilogram ve 158 cm boyutlarındadır.

Air Moldova Check in

Air Moldova check in işlemlerini yapmak isteyen yolcular online olarak uçuştan 24 saat önce açılan ve uçuştan 2 saat öncesinde kapanan online check in işlemlerinden yararlanabilmektedir. Yolcular bazı seferler için web check in işlemlerinden yararlanamadığı için Air Moldova Check in işlemlerini havalimanında bulunan kiosk ve kontuarlardan yapmalıdır. Yolcular Paris, Madrid, Floransa, Brüksel, Dubai uçuşlarında Air Moldova Online Check in işlemlerinden yararlanamamaktadır.

Air Moldova İletişim

Air Moldova iletişim için hava yolu firmasının iletişim formu üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra seyahatiniz ile ilgili sorunlarınız için Air Moldova Çağrı Merkezine +372 22 830 830 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz. Türkiye'den bağlantıya geçmek isteyen yolcuların +90 212 638 20 95 veya +90 212 638 20 96 numaralı telefonlarla iletişime geçmesi gerekmektedir.

Air Moldova İstanbul

Air Moldova İstanbul ofisi Ordu Caddesi, Laleli İş Merkezi No: 89 Kat-3 D-201 Fatih adresinde bulunmaktadır.

Air Moldova ile Seyahat Avantajları

Seyahatinizi Air Moldova ile gerçekleştirmek istiyorsanız Air Moldova Kulübüne üye olarak yolcular için sağladığı ödül ve promosyonlardan yararlanabilirsiniz. Bu program kapsamında gerçekleştireceğiniz uçuşlardan Mil kazanabilir ve kazandığınız miller ile ekstra hizmet veya uçuş hakkı elde edebilirsiniz. Düzenli olarak Air Moldova Uçak Bileti alarak yüksek seviyede kullanıcı olabilir, Prestige veya Exclusive üye olarak ek avantajlar elde edebilirsiniz. Bu avantajlar; uçak sırası beklerken öncelik kazanmak, uçuş başına daha fazla mil hakkı ( Prestige statülü yolcular için %25, Exclusive statülü yolcular için %50 daha fazla), ücretsiz ekstra bagaj hakkı ve Chisinau (Kişinev) Uluslararası Havalimanında Business Lounge hizmetinden yararlanmak olarak sıralanabilir. Air Moldova Kulübüne üyelik programı hem tüzel hem de özel kişiler için geçerlidir.

En Ucuz Air Moldova Uçak Bileti Fiyatları

Günümüzde iş, eğitim veya kültürel seyahatler için sıklıkla kullanılan taşıma türlerinden birisi havayolu taşımacılığıdır. Havayolu taşımacılığı artık hem güvenirliliğini kanıtlamış hem de oldukça avantajlı fiyatlar ile yolculuk yapmanızı kolaylaştırmıştır. En Ucuz Air Moldova Uçak Bileti Fiyatlarını incelemek için Rotaradar üzerinden araştırma yapabilir, diğer havayolu firmaları ile bilet fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Air Moldova Uçak Biletinizi almanız ile birlikte, şirketin size sunduğu ülkenin kuzey bölgesine özel ulaşım imkanı, Air&Rail Bene ile Belçika ve Hollanda’ya demiryolu ile gidebilme alternatifi, Deutsche Bahn Federal Demiryolları ile ortaklaşa yapılan Air&Rail programı kapsamında ücretsiz Almanya tren bileti kazanma şansı gibi ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca aileniz ile yapacağınız seyahatler için evli ve çocuklu insanların yararlanabileceği ve Rusya, Ukrayna, Romanya ve Avrupa’ya özel fiyatla ile uçabileceğiniz tarifelerde mevcuttur. Air Moldova Uçak Biletinizi Ekonomi Temel tarifesi üzerinden satın alma işleminize başlayarak bu indirimleri inceleyebilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Aeroflot

Tarom

JetBlue Airways

Wizz Air

S7 Airlines