Air Serbia Uçak Bileti
1,478 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Air Serbia Uçuşu
Air Serbia Uçuş Bilgileri
Yurtdışı En Uygun Tek Yön
Yurtdışı En Uygun Gidiş Dönüş

Air Serbia En Ucuz Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları (Gidiş Dönüş)

Air Serbia için en uygun yurtdışı biletlerini karşılaştır ve satın al


Air Serbia Uçak Bileti Bilgileri

Air Serbia ile yurtdışı uçuşu yapmak isteyen RotaRadar kullanıcılarının buldukları en uygun 3 yurtdışı Air Serbia tek yön uçak bileti fırsatı: İstanbul Viyana 1,478 TL , İstanbul Paris 1,691 TL , İstanbul Belgrad 1,850 TL .

Bugünü takip eden 4 ay içerisinde RotaRadar kullanıcılarının bulduğun en uygun 3 yurtdışı Air Serbia gidiş dönüş uçak bileti fırsatı: İstanbul Belgrad 2,288 TL , İstanbul Amsterdam 2,945 TL , İstanbul Roma 3,286 TL .

En uygun Air Serbia biletlerini seyahatinize en az 44 gün kala bulabilirsiniz.

Air Serbia Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Viyana rotası 1,478 TL fiyat ile en ucuz tek yön Air Serbia uçak biletinin bulunduğu rota.
En ucuz fiyat bugünden 44 gün sonrası için bulundu. Uçak bileti fiyatlarının anlık değişiminden dolayı kısa zaman içerisinde artış gösterme ihtimali yüksek.
İstanbul Belgrad rotası 2,288 TL ile en uygun gidiş dönüş yurtdışı Air Serbia uçak biletinin bulunduğu rota.
En ucuz fiyat bugünden 23 gün sonrası için bulundu. Avantajlı fiyatı kaçırmamak için hemen alın, karlı çıkın.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Air Serbia uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Air Serbia Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Air Serbia Uçak Bileti Fiyatları Rotaradar.com’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Air Serbia biletlerini bulun!


Rota Fiyat
İstanbul - Viyana 1,478 TL
Muğla - Adler Sochi 10,604 TL

Air Serbia Hakkında Genel Bilgiler

Air Serbia Uçak Bileti satan ve hava yolu taşımacılığı yapan bir şirkettir. Air Serbia Hava yolu Şirketi, 2013 yılında faaliyete başlayan ve Ulusal Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) üyesi bir hava yolu şirketidir. Air Serbia hissedarı olan Etihad Airways ile yolcu taşımanın yanı sıra ABD, Avrupa-Akdeniz ve Orta Doğu güzergahlarına kargo taşımacılığı yapmaktadır. Sırbistan merkezli olarak faaliyet sürdüren hava yolu şirketinden, Air Serbia Uçak Biletinizi almak için Rotaradar sitesini kullanarak en uygun uçak biletini bulabilir ve satın alma işleminizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Air Serbia Bagaj Hakkı

Air Serbia bagaj hakkı uygulamaları Ekonomi sınıfı ve Business class yolculuklarında değişiklik göstermektedir. Yolculuk sınıfına göre belirlenen Air Serbia El Bagajı hakkı Ekonomi sınıfında 8 kilogram iken Busines Class’ta 2 adet 8 kilogramdır. Yolcuların el bagajı 40 x20 x 55 cm boyutlarını aşmamalıdır.

Air Serbia Bagaj Hakkı uygulamaları seyahat edilecek bölgeye göre değişmektedir. Ekonomi sınıfı seyahatlerinde yolcuların 23 kilogram bagaj hakkı bulunurken Business Class yolcularının 32 + 32 Kilogram bagaj hakları bulunmaktadır. Air Serbia bagaj hakkı uygulamalarında bagaj ölçülerinin 158 cm ölçülerini aşmamasına özen göstermektedir.

Air Serbia Check in

Air Serbia Check in işlemleri online veya havalimanlarında yapılabilmektedir. Air Serbia Online Check in işlemleri uçuş saatinden 36 saat önce açılmakta ve 1 saat önce kapanmaktadır. Yolcular havalimanlarında check in yapmak istediği takdirde bagaj kontrolü ile beraber uçuştan 60 dakika öncesinde check in işlemini yapmış olmaya dikkat etmelidir.

Air Serbia İletişim

Air Serbia iletişim yöntemi olarak kendi ülkenizde bulunan ofislerden yardım almak, işlemlerinizin tamamlanması açısından zaman kazanmanıza olanak sağlayacaktır. Air Serbia Türkiye ile iletişime geçmek isteyen yolcular +90 212 297 48 51 numaralı telefondan AVIAREPS ile iletişime geçebilmektedir.

Air Serbia İstanbul

Air Serbia İstanbul ofisi Büyükdere Caddesi, Astoria Kempinski Residence No: 127 B- Kule D:1305 Esentepe- Şişli adresinde bulunmaktadır.

Air Serbia Ücret Seçenekleri

Air Serbia sizlere uçuş süreniz, bagaj ağırlığınız ve bütçenize göre farklı kategorilerde bilet alma imkanı sunmaktadır. Air Serbia Uçak Biletinizi kısa ve sadece el bagajının yeterli olduğu bir yolculuk için satın alacaksanız Economy White tarifesini tercih ederek, daha avantajlı fiyata uçabilmektesiniz. Economy White tarifesi kapsamında 8 kg el bagajı hakkı size bilet ücretine dahil olarak verilmektedir. Daha fazla bagaj imkanı ve daha konforlu bir yolculuk için ise Air Serbia Uçak Biletinizi Economy Blue tarifesi ile satın alabilirsiniz. Economy Blue içerisinde 8 kg el bagaj hakkı yanında ek ücret ödemeden 23 kg’a kadar ekstra bagaj imkanı sunmaktadır. Ek ücret ödeyerek uçak içi imkanlardan yararlanabilir veya bilet değişikliğine de gidebilirsiniz. Economy Red tarifesi ile Air Serbia Uçak Biletinizi satın aldığınız taktirde ise daha fazla bagaj hakkı yanında, uçak içi yemek servisi ve koltuk seçme imkanından yararlanabilir, daha esnek uçuşlarınız için bu tarifeyi tercih edebilirsiniz. Konforunuz konusunda ödün vermek istemiyorsanız Business Silver tarifesi ile, Air Serbia Premium Lounge’a giriş, iki el bagajı yanında iki check-in bagaj hakkı, havalimanı için hızlı parkur kullanımı ve uçak içi yemek servisi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

En Ucuz Air Serbia Uçak Bileti Fiyatları

Air Serbia Uçak Biletinizi satın almak için uygun fiyat arayışındaysanız öncelikle Rotaradar üzerinden tahmini uçuş tarihinizi, lokasyon bilgilerinizi seçerek sizin için En Ucuz Air Serbia Uçak Bileti Fiyatlarını sıralayabilirsiniz. Uçuş tarihinizi hafta sonu ve yıl içi tatilleri dışında bir tarih olarak belirleme imkanınız varsa, Air Serbia Uçak Biletinizi çok daha avantajlı olarak satın alabilirsiniz.