AirAsia uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

AirAsia Uçak Bileti

AirAsia 1993 yılında Malezya'da kurulan bir hava yolu firmasıdır. Hava yolu firması düşük maliyetli yolcu taşımacılığı yapması ile bilinmektedir. Malezya'nın filo büyüklüğü ve varış noktası sayısı göz önünde bulundurulduğunda en büyük hava yolu firması olan AirAsia‘nın merkez hava limanı Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı’dır. Hava yolu firmasının filo büyüklüğü 89'dur. Air Asia; AirAsia X, Thai AirAsia, Indonesia AirAsia, AirAsia Philippines, AirAsia Zest, AirAsia India ve Thai AirAsia X havayolu ortaklıkları ile hizmet vermekte. Sizler de AirAsia uçak bileti satın alarak dünyanın 74 farklı noktasına AirAsia ile seyahat edebilirsiniz.

AirAsia Bagaj Hakkı

AirAsia uçak bileti dahilinde yolcularına iki adet bagaj hakkı vermektedir. AirAsia bagaj hakkı prosedürleri gereğince yolcular el bagajı ve kontrol edilen bagaj uygulamalarından yararlanabilmektedir. Kabin bagajı taşımak isteyen yolcuların 56x36x23 cm ölçülerini aşmayan bagajlarını el bagajı olarak taşıma hakkı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 40x30x10 cm boyutlarını aşmayan bir çantanızı da el bagajı olarak taşıma hakkınız bulunmaktadır. İlgili iki kabin bagajının toplam ağırlığı 7 kilogramı geçmemelidir.

 

Kontrol edilen bagaj uygulamalarından yararlanmak isteyen yolcular AirAsia uçak bileti satın alırken ekstra bagaj satın alabilmektedir. Hava yolu firmasının iç hat seferlerinde 15, 20, 25, 30, 40 kilogram bagaj hakkı satın alabilirsiniz. Dış hat uçuşlarında ise bagaj hakkı limiti en az 20 kilogramdan başlamaktadır.

AirAsia Check in

AirAsia Check in işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yolcular online check in yaparken kalkış hava limanını AirAsia uçak bileti üzerinde bulunan rezervasyon numarasını ve soyadı bilgisini girerek check in işlemlerini yapabilmektedir. AirAsia online check in sistemi ilgili uçuştan 14 gün açılmakta ve ilgili uçuşa 3 saat kala kapanmaktadır. Yolcular check in işlemlerini gerçekleştirdikten sonra uçağa biniş kartlarını almalıdır.

AirAsia İletişim

AirAsia iletişim numarası ülkelere göre farklılık göstermektedir. Hava yolu firmasının Türkiye için bir iletişim numarası bulunmamaktadır. Bu yüzden AirAsia ile iletişime geçmek için Twitter, Facebook gibi sosyal medya mecralarını kullanabilirsiniz.

AirAsia İstanbul

AirAsia İstanbul ofisi bulunmayan bir hava yolu firmasıdır. İlgili hava yolu firmasının uçak biletlerine Rotaradar üzerinden ulaşabilirsiniz.

En Ucuz AirAsia Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz AirAsia uçak bileti fiyatları şimdi Rotaradar’da. Şimdi siz de Rotaradar üzerinden uçuş arayın ve seyahat etmek istediğiniz rotada seferleri bulunan tüm firmaların tekliflerini alarak bütçenize en uygun uçak biletini bulun.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Malaysia Airlines

Scoot

JetStar Asia

Meridiana

Virgin Australia