Alitalia Uçak Bileti

Alitalia Uçak Bileti satın alma işleminizi şimdi Rotaradar'dan gerçekleştirerek daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Alitalia, İtalya’nın tüm bölgelerinin yanı sıra Avrupa’da bulunan başkentler ve Akdeniz güzergahına yolcu ve kargo taşımacılığı hizmeti sunan bir havayolu firmasıdır. 2009 yılından beri bu alanda faaliyet göstermeye devam eden şirket üzerinden bilet satın almak istiyorsanız, Rotaradar’ı tercih edebilirsiniz. Alitalia Uçak Biletiniz için uçuş bilgilerinizi Rotaradar’a girebilir, fiyat ve süre olarak sıralanan seçenekler ile sizin için en uygun planlamayı yapabilirsiniz.

Alitalia ile Evcil Hayvan Taşınma Koşulları

Alitalia ile evcil hayvanlarınız ile seyahat etme imkanınız bulunmaktadır. Eğer evcil hayvanınızın da sizinle birlikte yolculuk yapmasını istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle Alitalia Uçak Biletinizi satın alırken, uçağın evcil hayvan taşımasına uygun olan bir modelde olup olmadığını danışmanız gerekmektedir. Bazı uçaklarda evcil hayvan nakil bölümü olmayabilmekte veya evcil hayvanınızın boyuna uygun alanı bulunmayabilmektedir. Eğer seyahatleriniz Avrupa içinde gerçekleşecekse, evcil hayvanınızın sağlık bilgilerinin yer aldığı pasaportu ve mikroçipi bulunmak zorundadır. ABD içi uçuşlar için ekstra olarak kuduz aşı belgesi bulundurma zorunluluğu mevcuttur. Üç aylıktan daha küçük hayvanların ise taşınmasına müsaade edilmemektedir. Her ülke bu konuda kendine ait yasal bir çerçeve belirleme hakkına sahip olduğu için uçak içi taşıma yanı sıra gideceğiniz elçiliğin kurallarını da incelemeniz gerekmektedir. Alitalia Uçak Biletinizi İngiltere veya İrlanda’ya satın alıyorsanız, ülkelerin yasaları gereği bir evcil hayvanın seyahatine izin verilmediğini bilmelisiniz. Kuş türlerini taşıması ise, kuş gribi riski sebebiyle Türkiye, Romanya, Rusya, Güney Afrika ve Balkan Yarımadası’ndan olacak uçuşlar için yasaklanmıştır. Ek ücret koşulları ise evcil hayvanınızın ağırlığı ve kabinde veya kargo bölümünde seyahat edip etmeyeceğine göre değişiklik göstermektedir.

En Ucuz Alitalia Uçak Bileti Fiyatları

Seyahatinizi Alitalia ile gerçekleştirmek için, Rotaradar.com üzerinden girerek En Ucuz Alitalia Uçak Bileti Fiyatlarına erişebilirsiniz. Alitalia firması bireysel uçuşlar yanında eğer grup olarak seyahat edecekseniz, grup seyahati rezervasyon seçeneği ile uçuşunuzu daha avantajlı hale getirmenizi sağlamaktadır. Alitalia Uçak Biletinizi Rotaradar karşılaştırma sistemi üzerinden herhangi bir ek ücret ödemeden ve banka veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.