Alitalia Uçak Bileti
612 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Alitalia Uçuşu
Alitalia Uçuş Bilgileri
Yurtdışı En Uygun Tek Yön
Yurtdışı En Uygun Gidiş Dönüş

Alitalia Uçak Bileti Bilgileri

Alitalia ile yurtdışı uçuşu yapmak isteyen RotaRadar kullanıcılarının buldukları en uygun 3 yurtdışı Alitalia tek yön uçak bileti fırsatı: Roma Milano 612 TL , Amsterdam Paris 4,913 TL .

Bugünü takip eden 4 ay içerisinde RotaRadar kullanıcılarının bulduğun en uygun 3 yurtdışı Alitalia gidiş dönüş uçak bileti fırsatı: İstanbul Malta 2,527 TL , İstanbul Barselona 5,070 TL , İstanbul Tokyo 8,629 TL .

En uygun Alitalia biletlerini seyahatinize en az 15 gün kala bulabilirsiniz.

Alitalia Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Roma Milano rotası 612 TL fiyat ile en ucuz tek yön Alitalia uçak biletinin bulunduğu rota.
En ucuz fiyat bugünden 16 gün sonrası için bulundu. Uçak bileti fiyatlarının anlık değişiminden dolayı kısa zaman içerisinde artış gösterme ihtimali yüksek.
İstanbul Malta rotası 2,527 TL ile en uygun gidiş dönüş yurtdışı Alitalia uçak biletinin bulunduğu rota.
En ucuz fiyat bugünden 41 gün sonrası için bulundu. Avantajlı fiyatı kaçırmamak için hemen alın, karlı çıkın.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Alitalia uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Alitalia Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Alitalia Uçak Bileti Fiyatları Rotaradar.com’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Alitalia biletlerini bulun!


Rota Fiyat
Roma - Milano 612 TL
Amsterdam - Paris 4,913 TL

Alitalia Hakkında Genel Bilgiler

Alitalia Uçak Bileti satın alma işleminizi şimdi Rotaradar'dan gerçekleştirerek daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Alitalia, İtalya’nın tüm bölgelerinin yanı sıra Avrupa’da bulunan başkentler ve Akdeniz güzergahına yolcu ve kargo taşımacılığı hizmeti sunan bir hava yolu firmasıdır. 2009 yılından beri bu alanda faaliyet göstermeye devam eden şirket üzerinden bilet satın almak istiyorsanız, Rotaradar’ı tercih edebilirsiniz. Alitalia Uçak Biletiniz için uçuş bilgilerinizi Rotaradar’a girebilir, fiyat ve süre olarak sıralanan seçenekler ile sizin için en uygun planlamayı yapabilirsiniz.

Alitalia Bagaj Hakkı

Alitalia ile seyahat edecek yolcular bagajları 8 kilogramı geçmemek şartıyla el bagajı hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Yolcuların el bagajından yararlanabilmesi için bagaj boyutlarının 55x35x25 cm ölçülerini geçmemesi gerekmektedir.  Kontrol edilen bagaj hizmetlerinden yararlanmak isteyen yolcuların da iki adet bagaj taşıma hakkı bulunmaktadır. Yolcuların kontrol edilen bagaj hakları 23 ile 32 kilogram ağırlığı arasında olmalıdır. Yolcular seyahatleri esnasında spor aleti, müzik aleti taşımak istedikleri takdirde hava yolu firmasının ücretlendirme politikalarına dikkat etmelidir. Seyahatinizden önce yapacağınız online check-in işlemlerinde ekstra bagaj bilgilerinizi de girerek hava yolu firması tarafından size sağlanan %20 indirimli bagaj hakkı uygulamasından yararlanabilirsiniz.  Alitalia bagaj hakkı ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için Rotaradar blog sayfasındaki Alitalia Bagaj Hakkı başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Alitalia Check in

Alitalia hava yolları ile seyahat edecek olan yolcular check in işlemlerini havalimanlarında veya online platformlarda tamamlayabilmektedir.  Web üzerinden check in yapmak isteyen yolcular uçuş saatinden 24 saat öncesine kadar check in işlemlerini tamamlamalıdır. Havalimanında check in işlemlerini tamamlamak isteyen yolcular yurt içi uçuşlarda 30 dakika öncesinde ve yurtdışı uçuşlarda 1 saat öncesinde check in işlemlerini tamamlamalıdır. Check in işlemlerinizi tamamladıktan sonra uçuğa biniş kartınızı havalimanındaki kiosk ve kontuarlardan çıkarabilirsiniz. Alitalia Check in işlemleri ile ilgili bilgi sahibi olmak için blog sayfamızdaki Alitalia Online Check in Nasıl Yapılır başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Alitalia İletişim

Alitalia hava yollarının müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için İtalya'dan 06 65640 numaralı telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Alitalia İstanbul

Alitalia İstanbul müşteri ilişkileri ofisi ile iletişime geçmek istediğiniz takdirde +90 212 315 19 10 numaralı telefon numarası üzerinden Alitalia Customer Relations UVIST ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri ilişkileri ofisi Rumeli Caddesi Nişantaşı İş Merkezi No:1 Kat:3 İstanbul-Nişantaşı'nda bulunmaktadır.

Alitalia ile Evcil Hayvan Taşınma Koşulları

Alitalia ile evcil hayvanlarınız ile seyahat etme imkanınız bulunmaktadır. Eğer evcil hayvanınızın da sizinle birlikte yolculuk yapmasını istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle Alitalia Uçak Biletinizi satın alırken, uçağın evcil hayvan taşımasına uygun olan bir modelde olup olmadığını danışmanız gerekmektedir. Bazı uçaklarda evcil hayvan nakil bölümü olmayabilmekte veya evcil hayvanınızın boyuna uygun alanı bulunmayabilmektedir. Eğer seyahatleriniz Avrupa içinde gerçekleşecekse, evcil hayvanınızın sağlık bilgilerinin yer aldığı pasaportu ve mikroçipi bulunmak zorundadır. ABD içi uçuşlar için ekstra olarak kuduz aşı belgesi bulundurma zorunluluğu mevcuttur. Üç aylıktan daha küçük hayvanların ise taşınmasına müsaade edilmemektedir. Her ülke bu konuda kendine ait yasal bir çerçeve belirleme hakkına sahip olduğu için uçak içi taşıma yanı sıra gideceğiniz ülkenin kurallarını da incelemeniz gerekmektedir. Alitalia Uçak Biletinizi İngiltere veya İrlanda’ya satın alıyorsanız, ülkelerin yasaları gereği bir evcil hayvanın seyahatine izin verilmediğini bilmelisiniz. Kuş türlerini taşıması ise, kuş gribi riski sebebiyle Türkiye, Romanya, Rusya, Güney Afrika ve Balkan Yarımadası’ndan olacak uçuşlar için yasaklanmıştır. Ek ücret koşulları ise evcil hayvanınızın ağırlığı ve kabinde veya kargo bölümünde seyahat edip etmeyeceğine göre değişiklik göstermektedir.

En Ucuz Alitalia Uçak Bileti Fiyatları

Seyahatinizi Alitalia ile gerçekleştirmek için, Rotaradar.com üzerinden girerek En Ucuz Alitalia Uçak Bileti Fiyatlarına erişebilirsiniz. Alitalia firması bireysel uçuşlar yanında eğer grup olarak seyahat edecekseniz, grup seyahati rezervasyon seçeneği ile uçuşunuzu daha avantajlı hale getirmenizi sağlamaktadır. Alitalia Uçak Biletinizi Rotaradar karşılaştırma sistemi üzerinden herhangi bir ek ücret ödemeden ve banka veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Ryanair

EasyJet

Vueling

THY

Pegasus