AnadoluJet Uçak Bileti

AnadoluJet uçak bileti satın alma işleminizi gerçekleştirmeden önce bilet fiyatlarını Rotaradar ile karşılaştırın ve daha fazla tasarruf edin. AnadoluJet, 2008 yılında Türk Hava Yolları’nın yeni bir iş modeli olarak daha çok insanın hava yolu taşımacılığını kullanabilmesi için kurulmuş bir firmadır. Filosunda bulunan 39 uçak ile 41 havalimanına 69 hatta uçuşları bulunan AnadoluJet, Türkiye’de yaşayan insanların taşımacılık ihtiyacını daha ekonomik bir şekilde karşılayacağı iddiası ile hizmet vermektedir. Yurtiçinde faaliyet gösteren firma, 81 ilde yaşayan herkes için erişilebilir olma gayesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Anadolujet Bagaj Hakkı

Anadolujet bagaj hakkı yurtiçi uçuşlarda ve Kıbrıs uçuşlarında farklılık göstermektedir. Yurtiçi uçuşlarda Yetişkinler içi 15 kilogram olarak belirlenen Anadolujet bagaj hakkı bebek yolcularda 10 kg olarak belirlenmiştir. Kıbrıs uçuşlarında 20 kilogram olarak belirlenen Anadolujet bagaj hakkı ise bebek yolcularda yine 10 kilogramdır.  Yolcular kabin bagajı hakkından yararlanmak istiyorsa bagajlarının 55x40x23 cm ölçülerini ve 8 kilogram ağırlığı aşmamalarına özen göstermelidir.

Anadolujet Check in

Anadolujet check in işlemini yapmak isteyen yolcular hava yolu firmasının internet sitesinden online olarak check in işlemini tamamlayabilmektedir. Anadolujet Online Check in işlemleri uçuş kalkış saatinden 24 saat önce başlamakta ve uçuşa 60 dakika kala sona ermektedir. Anadolujet online check in işlemlerinde yolcular bir seferde yalnızca 8 adet yolcunun online check in işlemini yapabilmektedir.

Anadolujet İletişim

Anadolujet iletişim numarası 444 2 538 numaralı çağrı merkezi hattıdır. Anadolujet çağrı merkezi aracılığı ile yolcular bilet değişikliklerini, rezervasyon iptallerini gerçekleştirebilmektedir. Dileyen yolcular 0850 333 2 538 telefon numarasından da AnadoluJet çağrı merkezine ulaşabilmektedir.

Anadolujet İstanbul

Anadolujet İstanbul adresi Yeşilköy Bilet Satış Ofisi Binası'nda bulunmaktadır. Atatürk Havalimanı'nın genel müdürlüğü yanındaki Anadolujet‘ten her türlü işleminiz ile ilgili yardım alabilirsiniz.

AnadoluJet Hizmetleri

AnadoluJet ile seyahat etmek için Rotaradar üzerinden ve hiçbir ek ücret ödemeden üstelik tüm hava yolu firmaları ile karşılaştırma yaparak en uygun fiyatta biletinizi almanızı sağlayacak sistemi kullanarak Anadolujet Uçak Biletinizi satın alabilirsiniz. AnadoluJet Uçak Biletinizi aldıktan sonra ise, uçuş öncesinde ücretsiz online check-in yaptırarak havalimanına gelmeden işlemlerinizi halledebilirsiniz. Üstelik bagaj teslim etmeyecekseniz telefonunuza gelen mail ile gişeden geçiş yapabilirsiniz. Daha konforlu bir yolculuk için ücretli olarak koltuk seçimi yapabilirsiniz. Eğer biletinizin dahilindeki bagaj hakkı yeterli değilse, havalimanında gişede veya öncesinde online olarak ek bagaj satın alabilirsiniz. Havalimanı ulaşımınızda sıkıntı çekiyorsanız, web sitesi üzerinden sizin için hazırlanan havalimanı transfer seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Uçuş anında yaşanacak herhangi bir aksiliğe karşı önlem almak için ise Seyahat Sigortanızı yine internet üzerinden yaptırabilirsiniz. Anadolujet Uçak Bileti satın alma işlemi gerçekleştirirken ekstra ücret ödeyerek de seyahat sigortası satın alabilirsiniz. Uçuş öncesinde CIP salonunda konforlu bir bekleyiş yapmak istiyorsanız AnadoluJet Uçak Biletinizi satın alırken belirtmeniz ve ekstra ücret dahilinde bu hizmetten yararlanmanız mümkündür. Uçuş sırasında ise biletiniz dahilinde sunulan ücretsiz el bagaj hakkınızı kullanabilir ve yine ücretsiz olarak ikram edilen yiyecek ve içeceklerden alabilirsiniz. Uçuş sonrası için ise araç kiralama ve transfer olanaklarını incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

En Ucuz AnadoluJet Uçak Bileti Fiyatları

Rotaradar platformu üzerinden En Ucuz AnadoluJet Uçak Bileti Fiyatlarını kolayca görebilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bilet iade ve değişikliği gibi işlemlerinizi de kolayca gerçekleştirmeniz için AnadoluJet Uçak Biletinizi online olarak satın almanız sizin için daha kolay olacaktır. Ayrıca web sitesi üzerinden sürekli olarak güncellenen kampanyaları takip edebilir ve promosyon ve hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

THY

Pegasus

SunExpress

Onur Air

Atlasjet

SON YAZILAR

Herkesin Mutlaka İzlemesi Gereken 35 Film

Türk Komedi Filmleri Arasında En Sevilen 5 Film

İzlerken Keyif Alacağınız 5 Kore Filmi

Mali’den Alınacak Hediyelik Eşyalar