Asiana Airlines uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Asiana Airlines Uçak Bileti

Asiana Airlines 1988 yılında Güney Kore tarafından kurulan bir hava yolu firmasıdır. Genel Merkezi Güney Kore’nin başkenti Seul’de bulunmaktadır. Merkez hava limanları Incheon Uluslararası Havalimanı ve Gimpo Uluslararası Havalimanı olan Asiana Airlines Uçak Bileti fiyatlarını yolcuların bütçesine uygun olarak satışa sunmaktadır. Hava yolu firması Mart 2003 tarihinden beri Star Alliance üyesidir. Asiana Airlines'ın filosunda 84 tane uçak bulunmakta ve hava yolu firması 75 farklı noktaya seferler düzenlemektedir.

Asiana Airlines Bagaj Hakkı

Asiana Airlines Bagaj Hakkı yapılacak olan seferlere göre farklılık göstermektedir. ABD'ye yapılan seferlerde 1.sınıf yolcularına 3 adet 32’şer kilogram, Business Class yolcularına 2 adet 32'şer kilogram Ekonomi sınıfı yolcularına 2 adet 23'er kilogram bagaj taşıma hakkı verilmektedir. Yolcular bebekleri ile seyahat ettiği takdirde 23 kilogramı geçmeyecek şekilde 1 adet bagajdan daha yararlanabilmektedir.

ABD dışındaki rotalara yapılacak yolculuklar için ekonomi sınıfı ve bebek yolculara verilen bagaj haklarında değişiklikler bulunmaktadır. Yolcular ekonomi sınıfında yolculuk yaptığı takdirde 23 kilogram 1 adet, bebekler 10 kilogram 1 adet bagaj hakkına sahiptirler.

Asiana Airlines Check-in

Asiana Airlines uçak bileti satın almış olup check in işlemini yapmak isteyen yolcular online olarak check in işlemlerini yapabilmektedir. Yolcular ilgili sefer saatinden 48 saat önce açılan online check in sistemi üzerinden check in işlemlerini yapabilmektedir. Yolcular online check in sistemine Asiana Airlines web sitesi üzerinden veya mobil uygulaması üzerinden erişip check inlerini yapabilmektedir. Ülke içi uçuşlarda check in sistemi uçuşa 30 dakika kala son bulmaktadır. Uluslararası seferlerde seyahat edecek olan yolcular için ise uçuştan bir saat önce check in sistemi kapanmaktadır. Yolcular Asiana Airlines Uçak Biletini ABD'ye gerçekleşen uçuşlar için satın aldıysa online check in işleminin uçuştan 24 saat önce son bulmasına dikkat etmelidir.

Asiana Airlines İletişim

Asiana Airlines iletişim numarası 0212 256 41 44'dür. Yolcular ilgili numaralar üzerinden Türkiye ofisine ulaşabilmekte ve Asiana Airlines Uçak Bileti ile ilgili işlemleri gerçekleştirebilmektedir.

Asiana Airlines İstanbul

Asiana Airlines İstanbul Ofisi Harman Caddesi Ali Kaya Sokak Polat Plaza B Blok K:5 D:81 Esentepe/ İstanbul adresinde bulunmaktadır.

En Ucuz Asiana Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Asiana Airlines uçak bileti fiyatları ile uçak biletini satın almak isteyen yolcular Rotaradar'ın karşılaştırma sistemi üzerinden uçak bileti fiyatlarında karşılaştırma yapabilmekte ve bütçelerine uygun olan uçak biletlerini istedikleri tarihler aralığında karşılaştırarak bütçesine uygun uçak bileti satın alabilmektedir.