Asiana Airlines Uçak Bileti
4,734 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Asiana Airlines Uçuşu
Asiana Airlines Uçuş Bilgileri
Yurtdışı En Uygun Tek Yön
Yurtdışı En Uygun Gidiş Dönüş

Asiana Airlines En Ucuz Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

Asiana Airlines ile yurtdışına ucuz uçak bileti mi arıyorsun? En uygun tek yön uçuşları aşağıda bulabilirsin.


Asiana Airlines Uçak Bileti Bilgileri

Asiana Airlines ile yurtdışı uçuşu yapmak isteyen RotaRadar kullanıcılarının buldukları en uygun 3 yurtdışı Asiana Airlines tek yön uçak bileti fırsatı: İstanbul Busan 8,528 TL , İstanbul Phnom Penh 10,209 TL , Seul Mogadishu 11,299 TL .

Bugünü takip eden 4 ay içerisinde RotaRadar kullanıcılarının bulduğun en uygun 3 yurtdışı Asiana Airlines gidiş dönüş uçak bileti fırsatı: İstanbul Osaka 9,844 TL , İstanbul Busan 11,417 TL , İstanbul Manila 13,488 TL .

En uygun Asiana Airlines biletlerini seyahatinize en az 178 gün kala bulabilirsiniz.

Asiana Airlines Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Busan rotası 8,528 TL fiyat ile en ucuz tek yön Asiana Airlines uçak biletinin bulunduğu rota.
En ucuz fiyat bugünden 11 gün sonrası için bulundu. Uçak bileti fiyatlarının anlık değişiminden dolayı kısa zaman içerisinde artış gösterme ihtimali yüksek.
İstanbul Osaka rotası 9,844 TL ile en uygun gidiş dönüş yurtdışı Asiana Airlines uçak biletinin bulunduğu rota.
En ucuz fiyat bugünden 101 gün sonrası için bulundu. Avantajlı fiyatı kaçırmamak için hemen alın, karlı çıkın.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Asiana Airlines uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Asiana Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Asiana Airlines Uçak Bileti Fiyatları Rotaradar.com’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Asiana Airlines biletlerini bulun!


Rota Fiyat
İstanbul - Busan 8,528 TL
Seul - Mogadishu 11,299 TL
Almatı - Panama 13,447 TL

Asiana Airlines Hakkında Genel Bilgiler

Asiana Airlines 1988 yılında Güney Kore tarafından kurulan bir hava yolu firmasıdır. Genel Merkezi Güney Kore’nin başkenti Seul’de bulunmaktadır. Merkez hava limanları Incheon Uluslararası Havalimanı ve Gimpo Uluslararası Havalimanı olan Asiana Airlines Uçak Bileti fiyatlarını yolcuların bütçesine uygun olarak satışa sunmaktadır. Hava yolu firması Mart 2003 tarihinden beri Star Alliance üyesidir. Asiana Airlines'ın filosunda 84 tane uçak bulunmakta ve hava yolu firması 75 farklı noktaya seferler düzenlemektedir.

Asiana Airlines Bagaj Hakkı

Asiana Airlines Bagaj Hakkı yapılacak olan seferlere göre farklılık göstermektedir. ABD'ye yapılan seferlerde 1.sınıf yolcularına 3 adet 32’şer kilogram, Business Class yolcularına 2 adet 32'şer kilogram Ekonomi sınıfı yolcularına 2 adet 23'er kilogram bagaj taşıma hakkı verilmektedir. Yolcular bebekleri ile seyahat ettiği takdirde 23 kilogramı geçmeyecek şekilde 1 adet bagajdan daha yararlanabilmektedir.

ABD dışındaki rotalara yapılacak yolculuklar için ekonomi sınıfı ve bebek yolculara verilen bagaj haklarında değişiklikler bulunmaktadır. Yolcular ekonomi sınıfında yolculuk yaptığı takdirde 23 kilogram 1 adet, bebekler 10 kilogram 1 adet bagaj hakkına sahiptirler.

Asiana Airlines Check-in

Asiana Airlines uçak bileti satın almış olup check in işlemini yapmak isteyen yolcular online olarak check in işlemlerini yapabilmektedir. Yolcular ilgili sefer saatinden 48 saat önce açılan online check in sistemi üzerinden check in işlemlerini yapabilmektedir. Yolcular online check in sistemine Asiana Airlines web sitesi üzerinden veya mobil uygulaması üzerinden erişip check inlerini yapabilmektedir. Ülke içi uçuşlarda check in sistemi uçuşa 30 dakika kala son bulmaktadır. Uluslararası seferlerde seyahat edecek olan yolcular için ise uçuştan bir saat önce check in sistemi kapanmaktadır. Yolcular Asiana Airlines Uçak Biletini ABD'ye gerçekleşen uçuşlar için satın aldıysa online check in işleminin uçuştan 24 saat önce son bulmasına dikkat etmelidir.

Asiana Airlines İletişim

Asiana Airlines iletişim numarası 0212 256 41 44'dür. Yolcular ilgili numaralar üzerinden Türkiye ofisine ulaşabilmekte ve Asiana Airlines Uçak Bileti ile ilgili işlemleri gerçekleştirebilmektedir.

Asiana Airlines İstanbul

Asiana Airlines İstanbul Ofisi Harman Caddesi Ali Kaya Sokak Polat Plaza B Blok K:5 D:81 Esentepe/ İstanbul adresinde bulunmaktadır.

En Ucuz Asiana Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Asiana Airlines uçak bileti fiyatları ile uçak biletini satın almak isteyen yolcular Rotaradar'ın karşılaştırma sistemi üzerinden uçak bileti fiyatlarında karşılaştırma yapabilmekte ve bütçelerine uygun olan uçak biletlerini istedikleri tarihler aralığında karşılaştırarak bütçesine uygun uçak bileti satın alabilmektedir.