AtlasJet uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

AtlasJet Uçak Bileti

Atlasjet uçak bileti satın alırken öncelikle dikkat etmeniz gereken en önemli unsur hava yolu firmasının adının değişmesi ve AtlasGlobal olarak hizmet vermeye başlamasıdır. Atlasjet, merkezi İstanbul’da yer alan ve 2001 yılında Öger Holding tarafından kurulan bir hava yolu şirketidir. Atlasjet Mayıs 2017’de Air Serbia ile yaptığı ortak uçuş anlaşması ile Podgorica, Üsküp ve Tiran’a da yolcu taşımaya başladı. Hollanda’nın en büyük hava yolu firması ile de bu sene gerçekleştirdiği ortak uçuş anlaşması ile global bir hava yolu şirketi olma yolunda bir adım daha attı. Seyahatinizde Atlasjet veya ortak olduğu hava yolu firmalarını tercih etmek istiyorsanız, Rotaradar üzerinden seyahat bilgilerinizi girebilir ve Atlasjet Uçak Biletinizi satın alabilirsiniz.

Atlasjet En Güncel Kampanyaları

Kadınlar Gününe Özel %25 İndirim. 

8 Mart 2019 tarihinde saat 23:58'e kadar yapılacak tüm bilet alımlarında %25 Atlasjet tarafından hediye. 

Satış Tarihleri: 07-08 Mart 2019

Uçuş Tarihleri: 01 Nisan - 30 Haziran 2019

Atlasjet Bagaj Hakkı

Atlasjet ile seyahat edecek yolcuların ücretsiz el bagaj ve ücretsiz kontrol edilen bagaj hakları bulunmaktadır. Atlasjet Bagaj Hakkı el bagajlarında 25 x45x56 cm boyutlarını ve 8 kilogram ağırlığı aşmamalıdır. Hava yolu firması ücretsiz bagaj hakkı uygulamasında seyahat edilecek bölgeye ve seyahat sınıfına göre değişik bagaj hakları tanımladığı için Atlasjet ile seyahat edecek olan yolcular yolculukları öncesinde hava yolu firmasından bagaj hakları ile ilgili bilgi almalıdır.

Atlasjet Check in

Atlasjet Check in işlemleri uçuştan 48 saat öncesinde başlamaktadır. Check in işlemleri uçuştan 90 dakika öncesine kadar devam etmektedir. Yolcular Atlasjet check in işlemlerini online olarak yapabileceği gibi havalimanlarında da yapabilmektedir. Check in işlemleri esnasında yolcular rezervasyon numaraları ve bilette yazan İsim-Soyisim bilgilerinin aynı olmasına özen göstermelidir.

Atlasjet İletişim

Atlasjet iletişim yöntemi olarak birçok yöntemi bir arada kullanan bir firmadır. Kişiler diledikleri takdirde Atlasjet internet sitesinde bulunan iletişim formu üzerinden, diledikleri takdirde 0850 222 00 00 numaralı Atlasjet Çağrı Merkezi üzerinden firma ile ilgili problemleri ve bilet işlemleri için iletişime geçebilmektedir.

Atlasjet İstanbul

Atlasjet İstanbul adresi Bakırköy'e bağlı Şenlikköy Mahallesi’nde bulunmaktadır. Firmanın genel merkezi Şenlikköy Mahallesi Yeşilköy Caddesi No:9/a Florya/ Bakırköy/ İstanbul’dur.

Atlasjet ile Evcil Hayvan Taşıma

Atlasjet hava yolu şirketi müşterilerine kabin içinde kedi, köpek ve kuş taşıma imkanı sunmaktadır. Tehlike arz ettiği düşünülen Pitbull, Doberman gibi köpek cinslerinin ise uçak içi taşıması yapılmamaktadır. Tüm evcil hayvanlarınız için ise ekstra ücret alınmaktadır. Evcil hayvanınız ile seyahat etmek istiyorsanız, Atlasjet Uçak Biletinizi alırken veya sonrasında rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Uçuş saatinden en fazla 6 saat önce bu işleminizi tamamlamadığınız taktirde uçuşa evcil hayvanınız kabul edilmemektedir. Kabin içinde taşıma yapmak için evcil hayvanınızın ağırlığı 8 kiloyu geçmemelidir. Ayrıca aşı, sağlık ve kimlik belgelerinin de bulunması zorunludur. Gerekli belgeleri göstermediğiniz taktirde, evcil hayvanınız uçağa alınmayacaktır. Eğer uçuşunuz Kıbrıs’a ise hayvanınız 10 gün süre ile karantinaya alınacaktır. Refakatçi köpekler ise gerekli belgelere sahip olmak koşulu ile kilosuna bakılmaksızın uçağa kabul edilir ve evcil hayvan ücreti ile ücretlendirilir. İngiltere uçuşları için yasal çerçeve gereği evcil hayvan kabul etmemekte ve canlı hayvan taşıması yapmamaktadır. Evcil hayvan taşıma ücreti 2017 senesinden beri sabit ve 50 TL olarak belirlenmiştir.

En Ucuz Atlasjet Uçak Bileti Fiyatları

Seyahatinizde Atlasjet kullanmayı tercih ediyorsanız, Rotaradar sitesi üzerinden seyahat bilgilerinizi girebilir ve uçuş alternatiflerine erişebilirsiniz. En Ucuz Atlasjet Uçak Bileti fiyatları yanı sıra, tüm acentelerin seyahat bilgilerini görebilir ve karşılaştırma yaparak sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca firmanın düzenli olarak güncellediği kampanyalarını takip etmek için internet sitesi üzerinden erişim sağlayabilir ve müşteriler için hazırlanan promosyon ve hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

THY

Pegasus

Anadolu Jet

SunExpress

Onur Air