Avusturya Uçak Bileti

Masmavi gökyüzü, uçsuz bucaksız yemyeşil kırları ve birbirinden güzel doğa harikası gölleri ile Avrupa’nın iç kesiminde yer alan Avusturya’ya uçak biletlerinizi almak için gecikmeden rotaradar.com’a gelin. Yüzlerce havayolu içerisinden en uygun fırsatlarla Avusturya uçak biletinizi alın, doğal güzellikleri, sanat eserleri ve müzeleri ile sizi sizden alacak Avusturya’ya gitme fırsatını kaçırmayın.

Avusturya’da Gezilecek Yerler

Doğuda Konstans Gölü ve batıda Neusiedl Gölü arasında yer alan Avusturya’nın en turistik yerlerinden biri, kıyısında kurulduğu gölden ismini almış olan Hallstatt kasabasıdır. Rengarenk dokusu nedeni ile kartpostallardan çıkmış gibi görünen bu kasabanın tuz mağaraları ve buz mağaraları meraklıları için görülmeye değer yerlerdir.

Geçmişte Hofburg, Habsburg hanedanlarına ev sahipliği yapmış başkent Viyana, sanat tarihindeki önemli yeri ve görkemli sarayları ile size bir kültür şöleni imkanı sunmaktadır. Viyana şehrinin tarihi merkezi size eski krallıklar dönemini bir kere daha yaşatmak üzere bekliyor olacak. Tiergarten Schoenbrunn, Viyana’da yüzlerce çeşit hayvanı bir arada görebileceğiniz hayvanat bahçesidir. Tamamını dolaşmanın neredeyse yarım gününüzü alabilecek olduğu yerde vakit geçirmek özellikle çocuklarınız ile çıktığınız bu tatile bambaşka bir hava verecektir. Artık güzelliklere ulaşmanız çok kolay çünkü dilediğiniz zaman en ucuz uçak biletleri alternatifleri ile rahatça yolculuk etmenizi ve tatilinizin tadını çıkartmanızı sağlayacak rotaradar.com var.

Avusturya’da doğmuş olan Mozart’ın evinin de bulunduğu, müzik severlerin mutlaka görmesi gereken bir yer olan Salzburg, en güzel restoran ve mağazaları da bulabileceğiniz oldukça nezih bir şehirdir. Alp Dağları’nın eteklerinde, rengarenk binaları ile size sanki bir tabloya bakıyormuşsunuz deneyimini yaşatacak olan İnssburck’tan geri dönmek istemeyebilirsiniz.

Her yıl yalnızca Paskalya zamanı ve ekim ayında sadece bir bölümünün gezilmesine izin verilen Hochosterwitz Kalesi, yalnızca Avusturya’da değil belki de tüm Avrupa’da görebileceğiniz en ilginç kale olma unvanına sahiptir. 160 metre yükseklikteki Dolomit kaya oluşumu üzerinde kurulu kalenin en üst noktasına 14 farklı kapıdan geçmek zorunda olduğunuz 620 metrelik bir yol ile ulaşılabilir.

Avusturya Uçak Bileti Nereden Alınır?

Gerek tarihi dokusu, gerek ülke topraklarının yarısını kaplayan ormanları, sanat tarihi, müzeleri, sarayları, gölleri, birbirinden lezzetli yemekler sunan mutfağı ile Avrupa’nın iç kesimlerinde kendi halinde kalmış bu güzel ülke sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor. Avusturya uçak biletinizi almak için en doğru adres olan Rotaradar’a gelin, yüzlerce tarifeli uçak seçeneklerinden sizin için en avantajlı olanını alın!

Viyana

Uçak Bileti

Salzburg

Uçak Bileti

Graz

Uçak Bileti

Innsbruck

Uçak Bileti

Linz

Uçak Bileti

Klagenfurt

Uçak Bileti