Basında Biz

Rotaradar hakkında basında yer alan haberler için aşağıdaki linklere tıklayınız.

Webrazzi

Bir arama motoru olarak, kullanıcılarına arama yaptıkları destinasyon ve tarih detaylarına göre en uygun olan uçuş seçeneklerini listeleyen bir girişim olan Rotaradar, kullanıcıların uygun fiyatlı uçak bileti bulmalarına yardımcı oluyor.

Devamını Oku
Haberler.com

Pazarlama, PR, marka bilinirliği gibi stratejik çalışmalarını ödün vermeden devam ettiren Rotaradar bu dönemde ziyaretçi sayısında %413 oranında bir artış sağlayarak aylık trafiğini 100bin tekil kullanıcı seviyesinin üzerine çıkarmayı başardı.

Devamını Oku
DHA

Tamamen yerli sermaye ile kurulan uçak bileti arama motoru Rotaradar, İskandinav pazarında en büyük hacme sahip online seyahat acentesi Etraveli Group’un bünyesindeki Mytrip ve Gotogate ile anlaşma sağladı...

Devamını Oku
Güneş

Ucuz uçak bileti bulma yolları arasında en çok tercih edileni şüphesiz ki bilet arama motorlarıdır. Bu motorlar sayesinde tüm firmaların fiyatlarını listeleyerek kendinize en uygun uçuş saatini ve fiyatını öğrenebilirsiniz.

Devamını Oku
Sondakika

Rotaradar'ın 2020-2021 hedefleri arasında İspanyolca ve Arapça dil seçeneklerini entegre ederek LATAM, APAC, MENA bölgelerindeki önemli ülke pazarlarına açılmak ve kullanıcılar tarafından tercih edilen önemli bir online platform olmak bulunuyor.

Devamını Oku
AzGezmiş

Uluslararası ve yerli pek çok acentanın fiyatları arasında karşılaştırmayı sizin adınıza yapan ROTARADAR size hem zamandan, hem de paradan kazanç sağlayarak seyahatlerinize yeni olanaklar kazandırmaktadır.

Devamını Oku