Batum Uçak Bileti 2,157 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Batum Uçuşu
Batum Uçuşu
Batum Şehrinde Bulunan Havalimanları
En Ucuz Fiyatlı Rota
En Ucuz Havayolu
Popüler Havayolları
2,157 TL

Batum Kalkışlı Popüler Yurtdışı Rotalar

Batum kalkışlı popüler yurtdışı rotalar için en uygun uçuşları karşılaştır


Batum kalkışlı en çok uçuş yapılan ülkeler


Batum Genel Uçuş Bilgileri

Bugünü takip eden 4 aylık zaman diliminde en ucuz tek yön 3 uçuş alternatifi: İstanbul Batum 2,157 TL , Antalya Batum 3,410 TL .

Yine aynı zaman diliminde en ucuz gidiş dönüş 3 uçuş alternatifi: İstanbul Batum 3,128 TL , İzmir Batum 4,813 TL , Antalya Batum 7,445 TL .

En ucuz Batum uçak biletini sunan havayolu şirketi: THY

Batum uçak bileti almak için en ucuz ay Kasım ayıdır. Uçak biletlerine olan talebin arttığı Kasım ayı ise Batum uçuşu yapmak için en pahalı ay olarak karşımıza çıkıyor.

En uygun Batum biletlerini seyahatinize en az 4 gün kala bulabilirsiniz.

Batum uçuşu bulunan havayolu: Pegasus , THY , Flexflight , SkyUp Airlines , Belavia , Ukrayna International , SunExpress , AZAL , RyanAir .

Batum Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

RotaRadar kullanıcılarının yaptığı uçak bileti aramalarında bulunan en uygun fiyatlı tek yön uçuş 01 Ekim 2022 tarihinde İstanbul Batum arasında olup 2,157 TL’dir. En ucuz gidiş dönüş uçak bileti ise 08 Kasım 2022 tarihinde İstanbul Batum arasında 3,128.09 TL olarak karşımıza çıkmakta.
Batum şehrinde 1 havalimanı vardır: Batum Havalimanı
Aktarmasız direkt bir uçuş 0 sa 40 dk sürmektedir.
Batum şehrine uçmak için en ucuz ay Kasım ayıdır.
THY, Pegasus, Belavia Batum şehrine aktarmasız uçan havayollarıdır.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Batum uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Batum Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Batum uçak bileti Rotaradar’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Batum biletlerini bulun!


Rota Fiyat
İstanbul - Batum 2,157 TL
Antalya - Batum 3,410 TL
İzmir - Batum 4,813 TL

Batum Hakkında Genel Bilgiler

Gürcistan’ın üçüncü büyük kenti Batum, Kafkas dağlarının eteklerinde, suptropikal bölgede yer alan sıcak bir sahil kentidir.  Ucuz ve uygun fiyatlı Batum uçak biletini rotaradar.com adresinden alabilir ve bu güzel kenti keşfe gidebilirsiniz. Kış aylarında karla kaplı Batum, kumar ve turizm ile ekonomisini canlı tutuyor görünse de önemli bir liman şehridir ve gemi inşaatı, gıda işleme ve hafif üretim gibi endüstrilerle de ekonomisini desteklemektedir. 2007 yılından itibaren modern bina ve anıtlarla şehir silueti değişmeye başlayan Batum'da; Radisson Blu Otel, Kamu Hizmeti Salonu, Hilton Batum, Koz Tower, Mısır’daki Büyük Deniz Feneri tarzında yapılan Sheraton Otel ve 145 metre yükseklikteki Alfabetik Kule görülmesi gereken yapılardır.

Batum'da Gezilecek Yerler

Karadeniz’in hırçın ve dalgalı sularına inat, kendi halinde, huzurlu bir kent olan  Batum bir o kadar da canlı yanlarıyla sizi her an şaşırtabilir.  Çok önemli ve değerli müzeleri, sanat eserleri ve tarihi yapılarıyla sizi şaşırtacaktır. Size özel fırsatlarla en uygun fiyatlı Batum uçak biletini Rotaradar adresinden alarak gideceğiniz Batum'da mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında Gonio Kalesi geliyor. M.S. 1. yüzyılda yapıldığı düşünülmektedir.  On iki havariden biri olan Aziz Matthias'ın mezarının kalenin içinde olduğu sanılmakla birlikte Gürcistan hükümeti kale içinde kazı yapmaya izin vermediği için henüz kanıtlanamadı. Batum'da göreceğiniz bir diğer güzellik de Batum Botanik Bahçesi olacak. 108 hektarlık bir alana kurulan bahçe en büyük Botanik Bahçelerinden birisidir. Içerdiği koleksiyon 1047 Kafkasya kökenli olmak üzere 2037 taksonomik ağaçsı bitki barındırmaktadır. Medea Anıtı, Batum’un Avrupa Meydanında bulunuyor. Şehrin hemen her yerinden görülen heykeli heykeltıraş David Khmaladze yapmıştır. Heykel elinde altın bir post tutmaktadır.

Dört mevsim ılıman bir havaya sahip şehre ucuz ve uygun fiyatlı Batum uçak biletini sitemizden alarak Mayıs ve Kasım ayları arasında gidebilirsiniz. Pek çok otel, hostel ve konuk evi bulunan Batum'da konaklama sıkıntısı yaşamanız neredeyse olanaksızdır. Çok zengin bir yemek kültürü olan Batum’da Haçapuri denen Gürcü pidesini mutlaka yemelisiniz.  Bunun yanı sıra Gürcü mantısını, Sahip Pkhali adı verilen mezelerini ve ana yemekleri olan Şaşlık'ı da yememezlik etmeyin. Peynir ve şarap çeşitleriyle sizi şaşırtmaya hazır olan Batum mutfağından kolay kolay ayrılamayacaksınız.

Batum'a Uçak Bileti Nereden Alınır?

Istanbul'dan direkt uçuşla 1 saat 30 dakikada ulaşacağınız Batum'a gitmek için indirimli fiyatlarla Batum uçak biletini rotaradar.com adresinden alabilirsiniz. Türk vatandaşlarından vize istemeyen bu güzel şehri gezi destinasyonunuza mutlaka eklemelisiniz. Siz iyisi mi rotaradar.com adresini ziyaret edin. Çünkü Rotaradar, hayallerinizden bir fazlası.

Batum Şehri Yakınlarındaki Diğer Alternatif Şehir Önerilerimiz