Belgrad Uçak Bileti

Belgrad’a gidecek olanlar, bu şehre gitmeden önce şehirle ilgili çok somut fikirlere sahip olmadan gidiyorlardı ama artık hiç kimsenin bu konuda herhangi bir soru işareti kalmadı çünkü Belgrad, Sırbistan’ın başkenti olarak son on yıldan bu yana resmen bir turizm patlaması yaşamakta.

Bu sebeple insanlar artık Belgrad’la ilgili hemen her türlü bilgiye ve seyahat önerilerine sahipler. Çünkü şehir çok önemli seyahat dergilerinde gözde turistik yerler sıralamasında ilk sıralarda yer almaya başladı.

Özellikle Türkiye’den  son yıllarda Belgrad’a inanılmaz bir talep mevcut; sebebi ise Belgrad’a Türk vatandaşlarının vizesiz seyahat edebiliyor olmaları.

Vizesiz seyahat edebilmek Türkiye vatandaşları için seyahat destinasyonu belirlemekte çok önemli bir kıstas. Siz de Belgrad’a en uygun uçak biletini almak için hemen rotaradar.com’a tıklayın ve en uygun Belgrad uçak biletini alıp Belgrad’ı keşfe başlayın! 

Belgrad bu turizm yoğunluğu sayesinde inanılmaz bir kültürel sıçrama yaşamakta ve bu sayede  şehir kültürel bir patlama yaşıyor. Siz de bu güzellikleri görmek için can atıyorsanız, en ucuz Belgrad uçak biletini  rotaradar.com üzerinden dilediğiniz  düşük maliyetli havayollarının tarifeli uçuşlarını sorgulayarak Belgrad uçak biletinizi en hesaplı şekilde alın!

Belgrad, şehir olarak hem tarihi hem kültürel hem de sanatsal birikimini gelen turistlere sınırsızca sunmaktan hiç çekinmiyor ve bu durum şehrin turistik açıdan gelişmesinin yanında sosyal ve fiziki olarak da gelişmesine olanak tanıyor.

Belgrad bugün Avrupa’nın gizli turistik cenneti konumunda. Şehir hem tarihi ve kültürel hem de estetik açıdan gidenlere açık hava müzesindeymiş gibi hissettiriyor ve bu sebeple giden herkes bu seyahatten memnun bir şekilde dönüyor.

Belgrad’ın cadde boyunca sıralanmış güzel kafelerine ve açık hava müzesindeymiş hissi veren 19. Yüzyıl esintileri taşıyan  güzel evlerini görmeden dönmeyin. Ayrıca Tasarımcılar ve moda severler için Belgrad’ın bulunmaz bir cennet olduğunu söylemekte de fayda var. Belgrad tasarım bölgesinde her stile uygun kıyafetleri ve takıları bulabileceğinizi unutmamalısınız. 

Hafta sonları özellikle yaz aylarında restoranlarda boş masa yakalamak için saatlerce bekleyebilirsiniz, buna hazırlıklı olun. Muhteşem yerel mutfağın yanında Avrupa ve dünya mutfağını da tadabileceğiniz onlarca güzel mekan da mevcut.

Belgrad mimari olarak yeni bir şehir. 19. Yüzyılda Sırplar kontrolü ele geçirince şehri yeniden inşa etmişler. Bu sebeple Belgrad’da hem yeniyi hem de eskiyi bir arada göreceksiniz.

Siz de bu yeni gözde Avrupa kentini keşfetmeye hazır mısınız! Belgrad’a en uygun fiyatlarla uçak bileti almak için hemen rotaradar.com’a girip tüm Belgrad uçak seferlerini listeleryin, en ucuz Belgrad uçak biletlerini alarak tatilin keyfini çıkarın!  

Nikola Tesla Havaalanı

Uçak Bileti