Beyrut Uçak Bileti 873 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Beyrut Uçuşu
Beyrut Uçuşu
Beyrut Şehrinde Bulunan Havalimanları
En Ucuz Fiyatlı Rota
En Ucuz Havayolu
Popüler Havayolları
873 TL

Beyrut kalkışlı en çok uçuş yapılan ülkeler


Beyrut Genel Uçuş Bilgileri

Bugünü takip eden 4 aylık zaman diliminde en ucuz tek yön 3 uçuş alternatifi: İzmir Beyrut 873 TL , Adana Beyrut 1,872 TL , İstanbul Beyrut 2,564 TL .

Yine aynı zaman diliminde en ucuz gidiş dönüş 3 uçuş alternatifi: İstanbul Beyrut 2,850 TL , İzmir Beyrut 3,734 TL .

En ucuz Beyrut uçak biletini sunan havayolu şirketi: SunExpress

Beyrut uçak bileti almak için en ucuz ay Mart ayıdır. Uçak biletlerine olan talebin arttığı Nisan ayı ise Beyrut uçuşu yapmak için en pahalı ay olarak karşımıza çıkıyor.

En uygun Beyrut biletlerini seyahatinize en az 5 gün kala bulabilirsiniz.

Beyrut uçuşu bulunan havayolu: Pegasus , Aegean , SunExpress , Middle East Airlines , THY , Wings of Lebanon , RyanAir , Gulf Air ,

Beyrut Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

RotaRadar kullanıcılarının yaptığı uçak bileti aramalarında bulunan en uygun fiyatlı tek yön uçuş 06 Temmuz 2022 tarihinde İzmir Beyrut arasında olup 873 TL’dir. En ucuz gidiş dönüş uçak bileti ise 02 Eylül 2022 tarihinde İstanbul Beyrut arasında 2,849.60 TL olarak karşımıza çıkmakta.
Beyrut şehrinde 1 havalimanı vardır: Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı
Aktarmasız direkt bir uçuş 0 sa 5 dk sürmektedir.
Beyrut şehrine uçmak için en ucuz ay Mart ayıdır.
Pegasus, THY, Aegean Beyrut şehrine aktarmasız uçan havayollarıdır.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Beyrut uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Beyrut Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Beyrut uçak bileti Rotaradar’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Beyrut biletlerini bulun!


Rota Fiyat
İzmir - Beyrut 873 TL
Adana - Beyrut 1,872 TL
İstanbul - Beyrut 2,564 TL

Beyrut Hakkında Genel Bilgiler

Lübnan’ın mistik başkenti Beyrut tüm güzellikleri ile ziyaretinizi bekliyor. Yüzlerce tarifeli havayolundan seçebileceğiniz uygun Beyrut uçak bileti ise Rotaradar fırsatları ile elinizin altında. Düşük maliyetli havayollarından sizler için bir araya getirdiğimiz ucuz uçak biletleri fırsatlarını kaçırmayın Beyrut’un güzelliklerinden mahrum kalmayın.

Beyrut Akdeniz’in etkisini biraz kesecek bir körfezin kıyısında yer almaktadır. Tam bir Akdeniz ikliminin hakim olduğu şehir, 1943 senesinde Lübnan’ın bağımsızlığını kazanması ile gelişmeye ve büyümeye başlamıştır.

Halkın büyük çoğunluğu Araplar’dan oluşmakta olan kentte Müslümanlığın etkisi hayat tarzında ve tarihi dokuda büyük yer almaktadır. Beyrut serbest liman bölgesi olması sayesinde Ortadoğu'nun en büyük antreposu haline gelmiştir.

Beyrut’ta Gezilecek Yerler

Bu mistik ülkede gezip görebileceğiniz yerlerin başında Beyrut’un merkezinde bulunan Mohammed Al-Amin Cami gelmektedir. Mavi Kubbeli Cami de denen caminin dışarıdan görüntüsü bile büyüleyici. 2002 ve 2007 seneleri arasında inşası tamamlanan cami modern mimari ile Müslüman kültürünün güzel bir buluşması olarak karşımıza çıkıyor.

Başkentte bulunan en eski açık alan parkı olan René Moawad Parkı şehrin göbeğinde yemyeşil hali ile ziyaretçilerine huzurlu zamanlar vaat ediyor. 1907 senesinde Beyrut’ta bulunan Türk Ordularının kumandanı Halil Paşa tarafından yapılması emredilen park bugün hala şehrin orta yerinde ilk günkü güzelliği ile bulunmaktadır.

Le Grand Serail Osmanlı döneminde yaptırılan devlet binası bugün de Lübnan devlet başkanının yaşadığı yerdir. Bu nedenle çok kısıtlı bir bölümünün gezilebildiği binanın turuna katılabilen şanslılardan olursanız bundan pişman olmayacağınızı garanti edebiliriz.

Beyrut Ulusal Müzesi, Nicolas Ibrahim Sursock Müzesi, Amerikan Üniversitesi Beyrut Arkeoloji Müzesi, Beyrut Sanat Merkezi ve Lübnan Tarih Öncesi Çağlar Müzesi, müze ve sanatseverlerin Beyrut’ta mutlaka ziyaret etmesi gereken yerler arasındadır.  

Tarihi ve kültürü ile yarattığı mistik havanın yanında Beyrut doğal güzellikleri ile de dikkat çekmektedir.

Jeita Grotto mağarası, kireçtaşı karakteristiğine sahip 9km derinliğinde bir mağaradır. Beyrut’un 19km kuzeyinde yer almaktadır. Mağaranın iç kesimleri 1836 senesine kadar keşfedilmemiştir. Tarih öncesi çağlara ait olduğu düşünülen mağarada pek çok kalıntılar ve duvar resimleri de bulunmuştur. Lübnan’da bulunan en derin mağara olma özelliğine sahiptir ve birbiri ile bağlantısı olmayan iki kısımdan meydana gelir ki bunlara Üst Mağara ve Alt Mağara adı verilmiştir. Meraklıları için mutlaka görülmesi gereken mağara her sene binlerce mağaracı turisti konuk etmektedir.

Lübnan, orta doğunun en büyük kayak merkezine de ev sahipliği yapmaktadır. Mzaar Kfardebian Beyrut’tan bir saat uzaklıkta bulunmaktadır. İsviçre’den getirtilmiş bir kayak pisti ve teleferik sistemi ile 1960’lardan beri hizmet veren yer bölgenin en popüler kış sporları merkezidir.

Beyrut Uçak Bileti Nereden Alınır?

Beyrut tüm tarihi, doğal güzellikleri, lezzetli mutfağı ile sizleri konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Biz de rotaradar.com olarak sizin için bir araya getirdiğimiz yüzlerce düşük maliyetli havayolu arasından yılın istediğiniz zamanında en uygun fiyatlı Beyrut uçak biletlerini size sunmaktan gurur duyuyoruz. Hemen site içi aramanızı yapın en ucuz Beyrut uçak biletini kapma fırsatını kaçırmayın!

Beyrut Şehri Yakınlarındaki Diğer Alternatif Şehir Önerilerimiz