Rusya’nın ulusal havayolu firması hakkında merak edilen önemli bir konu Aeroflot bagaj hakkının ne kadar olduğudur. Aeroflot bagaj hakkı konusunda merak ettiğiniz bütün bilgileri yine Rotaradar’da bulabilirsiniz.

Aeroflot Bagaj Hakkı İle İlgili Merak Edilen Bilgiler

Aeroflot bagaj hakkı konusunda 56x45x25 ölçülerinde bir sınırlama karşınıza koyuyor. Aeroflot bagaj hakkı kilogram olarak bilet sınıfa göre değişmektedir. Ekonomi sınıfında uçan yolcular için 23 kg olan bu hak üs sınıftaki yolcular için 32 kg olmaktadır. El bagajında ise ekonomi sınıfında üst sınır 10 kg, business class için 15 kg olmaktadır. Bunun dışında ekstra bagaj almak için 50 ile 150 Euro arasında bir ücret ödemek gerekiyor. Konu ile ilgili diğer bilgiler firmanın web sitesinde açıkça yer almaktadır.

Neden Aeroflot?

Rusya’dan Türkiye’ye ya da Türkiye’den Rusya’ya yolculuk etmek isteyen yolcular Aeroflot havayolu firmasını tercih etmektedir. Rusya Federasyonu’nun ulusal havayolu şirketi olan Aeroflot 1923 yılından beri yolculara hizmet etmektedir. Dünya üzerinden 100’den fazla noktaya seferler düzenleyen Aeroflot geniş uçuş ağı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Geniş ve güvenilir bir filoya sahip olan firma her geçen yıl biraz daha büyümektedir. Eğer siz de bu firmadan bilet almak istiyorsanız tercih edeceğiniz ilk nokta Rotaradar olmalıdır. Çünkü Rotaradar sizlere bu firmanın uçak bileti fiyatlarını en ucuz şekilde sunarak büyük tasarruflar yapmanızı sağlamaktadır.

Ucuz Biletin Adresi

En güvenli ulaşım şekli olarak bilinen ve mesafeleri kısaltmasından dolayı tercih edilen havayolu ulaşımının pahalı olması yolcuların canını sıkmaktadır. Bu durumu aşmak isteyen yolcular da erken tarihlerde rezervasyon yaptırarak büyük tasarruflar sağlamaktadır. Gezi veya iş için yapılan seyahatlerde uçak biletinden büyük tasarruflar elde eden yolcular bu tasarruflarını konaklamada ve eğlencede kullanmaktadır. Uçak biletlerini erken tarihlere alarak ucuza getiren yolcuların canını sıkan bir başka konu da bagaj gibi ekstra uçuş maliyetleridir.

Uçak bileti ve ekstra diğer maliyetlerden kurtulmak isteyen yolcuların bu aralar en büyük tercihlerinden bir tanesi Rotaradar arama motorudur. Ucuza uçak bileti bulmak isteyen yolcular bütün havayolu firmalarının uçak bileti fiyatlarını karşılaştırmalı olarak Rotaradar’dan bulmaktadır. Ayrıca Rotaradar yolculara kendisine tanınan özel fırsatlardan da yararlandırmaktadır.

Şimdi sizler de uygun fiyatlarla Aeroflot uçak bileti almak için Rotaradar’ı tercih edebilir ve güncel bilgilerden haberdar olmak için Rotaradar İnstagram, Facebook ve Twitter adreslerini takip edebilirsiniz.

0