Sun express uçak bileti iptal etme işlemi yapmak isteyen yolcular biletlerini belirli koşullarda iptal etme hakları bulunmaktadır. Seyahat için alınan bilet bir seyahat acentesinden alındaysa bilet iptal işleminin yapılması için ilgili acenteyle iletişime geçilmesi yolcuların bilet iptali esnasında mağdur olmamasının önüne geçmektedir. SunExpress internet sitesi üzerinden veya bilet gişelerinden alınan biletlerin iptalini yapmak isteyen yolcuların ise SunExpress uçak bilet iptal etme işlemlerini tamamlamaları için Sun express müşteri hizmetleri ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

 

Sun express uçak bileti iptal etme işlemleri seyahat acentesinden nasıl yapılır?

 

Sun express uçak bileti iptal etme işlemi yaptırmak isteyen yolcular biletlerini satın aldıkları seyahat acentesi ile iletişime geçerek bilet iptal işlemini gerçekleştirebilmektedir. Seyahat acenteniz ile iletişime geçmek için istediğiniz takdirde müşteri hizmetleri numarasını arayarak veya seyahat acentesinin mail adresine ilgili iptal işleminiz için mail atarak bilet iptali talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Uçak bileti iptal işlemlerinizde seyahat acenteleri ile yapacağınız görüşmeler için müşteri hizmetleri veya çağrı merkezleri aracılığı ile iletişime geçmeniz bilet iptal işlemlerinizin daha kısa süreler içerisinde tamamlanmasına olanak sağlayacaktır. Yapacağınız iptal işlemlerinde seyahat acentesi ilgili bilet iptali prosedürleri ile ilgili sizleri bilgilendirdikten sonra iptal işleminizi gerçekleştirecektir. Müşteri hizmetleri tarafından verilen bilgilerde iptal koşulları, iptal ücretleri ve geri dönecek olan iade bedeli hakkında bilgi verilmektedir.

 

Sun Express Uçak Bileti İptal Etme İşlemleri Sun Express ‘den Nasıl Yapılır?

 

Sun express uçak bileti iptal etme işlemini sun express üzerinden yapacak olan yolcuların sun express mail adresi olan travelcenter @sunexpress.com üzerinden veya 444 0 797 numaralı çağrı merkezi üzerinden hava yolu firması ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

 

Yapılan görüşmeler çağrı merkezi üzerinden sağlandığında kişilerin bilet iptal etme süreleri daha da kısalacaktır. Sunexpress tarafından yapılacak olan bilet iptal işlemleri için yürürlükte olan prosedürler kullanıcılara anlatılacak ve bilet iptal işleminden iade bedeli ve iptal ücretleri ile ilgili bilgi verildikten sonra bilet iptal işlemleri gerçekleştirilecektir. Yolcular ilgili işlemler için çağrı merkezleri üzerinden bilgi alabilmektedir.

Şimdi sizler de uygun fiyatlarla SunExpress uçak bileti almak için Rotaradar’ı tercih edebilir ve güncel bilgilerden haberdar olmak için Rotaradar İnstagram, Facebook ve Twitter adreslerini takip edebilirsiniz.

3