Erken tarihli rezervasyonlar uçak biletlerinde büyük bir avantaj sağlamaktadır. İster şehirlerarası isterse de uluslararası olsun erken tarihlerde alınan uçak biletleriyle büyük tasarruflar sağlayabilirsiniz. Bir yerden bir yere gidecek olan yolcuları uçak bileti dışında bir de ek maliyetler telaşlandırmaktadır. Bu maliyetlerin başında da bagaj ücretleri gelmektedir. Büyük bir sektör olan havayolu taşımacılığı hakkında bütün bilgilere ulaşabileceğiniz elinizin altında büyük bir rehber bulunmaktadır. Bütün havayolu şirketlerini karşılaştırarak en uygun fiyatları sunan Rotaradar, Ukraine International Airlines Bagaj ek maliyetleri ve kuralları hakkında da sizlere bilgi vermektedir.

Ukraine International Airlines Bagaj Ücretleri

Merkezi Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de bulunan ve 1992 yılından beri sektörde faaliyet veren Ukraine International Airlines, İstanbul Atatürk Uluslararası Havaalanı’na da uçuş yapmaktadır. Gözde turizm yerlerinden olan Ukrayna’ya da her yıl birçok Türk yine bu havayolu şirketi ile birlikte gitmektedir. Ukrayna’ya İstanbul Havalimanı’ndan gidecek olan yolcuların en çok merak ettiği konuların başında Ukraine International Airlines bagaj ücretleri gelmektedir.

Ukraine International Airlines Bagaj Boyutları

Erken tarihte Rotaradar sayesinde yapılan rezervasyon sayesinde büyük bir avantaj sağlayan yolcuların merak ettiği konuların başında Ukraine International Airlines bagaj ücretleri gelmektedir. Ukraine International Airlines bagaj maliyeti konusunda da erken ödemelerde sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Ukraine International Airlines (Ukrayna Hava Yolları) standart el bagajına ise izin vermektedir. Ukraine Airlines Embraer-145 uçaklarında yolculara el bagajı taşıma hakkı olarak ağırlığı 5 kg’a kadar ve ebatları 105 sm (55х35х15 sm toplamı) 1 parça bagaj hakkı vermektedir. Sadece Ekonomi ve Premium Ekonomi sınıfları için ise standart el bagajına ilişkin 5kg ile maksimum 12kg taşınabilir hak vermektedir. Ukraine International Airlines her bir bagaj için maksimum en, boy, yükseklik toplamı olarak 158 cm ebatında çantalara izin vermektedir. Ekonomi sınıfı için maksimum ağırlık 23 kilo olurken Business class için 32 kg’lık çantaya izin vermektedir. Panorama Club Premium kart ile ekstradan 2kg daha fazla ağırlıklı bagajınızı yanınıza alabilirsiniz. Ekstra bagaj için ise bu havayolu firması sizden ağırlığa göre değişen fiyatlar ölçeğinde 25 $ ile 150 $ arasında bir fark alabilir.

Ukraine International Bagaj Ne Zaman Alınmalı?

Sizler de eğer Ukraine International Airlines Bagaj ücret maliyetinizi azaltmak istiyorsanız 24 saat önceden havaalanında ödeme yaparak yüzde 50 tasarruf sağlayabilirsiniz. Çünkü bu havayolu şirketi uçuşa 24 saat kala yapılan ödemelerde normal bagaj fiyatı uygulamaktadır. Bu ve daha çok bilgi için rotanız neresi olursa olsun Rotaradar’a uğramayı sakın ihmal etmeyin.

Ukraine International Uçak Bileti Almak İçin

Şimdi sizler de uygun fiyatlarla Ukraine International uçak bileti almak için Rotaradar’ı tercih edebilir ve güncel bilgilerden haberdar olmak için Rotaradar İnstagram, Facebook ve Twitter adreslerini takip edebilirsiniz.

0