Borajet uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Borajet Uçak Bileti

Borajet, İstanbul merkezli bir Türk hava yolu şirketidir. Bölgesel hava yolu özelliği ile yurt içi ve yurt dışı uçuşları mevcut olan Borajet; Tokat, Çanakkale, Siirt gibi alternatif hat güzergahlarındaki yolculara hizmet veriyor. Özel jet tipi uçakları ile uçuş içi ücretsiz yemek servisi ile çalışmalarına 2008’den beri devam ediyor. Sizler de Borajet uçak bileti satın alarak seyahatinizi bu hava yolu firması ile gerçekleştirmek istiyorsanız Rotaradar'ı tercih edebilir ve uçak bileti satın alırken kar edebilirsiniz.

Borajet Bagaj Hakkı

Borajet bagaj hakkı iç hat ve dış hat seferlerinde farklılık göstermektedir. Borajet bagaj hakkı iç hat seferlerinde 15 kilogram iken Borajet bagaj hakkı dış hat seferlerinde 20 kilogramdır. Borajet ile seyahat edecek olan yolcular ücretsiz bir şekilde el bagajlarını da yanlarına alabilmektedir. Borajet el bagajı ölçüleri 50x20x35 cm boyutlarını ve 5 kilogram ağırlığı geçmemelidir. Ücretsiz bagaj hakkı kilogramını aşan yolcular her kilogram için iç hat seferlerinde 3 TL, dış hat seferlerinde ise 3 Euro ödemektedir.

Borajet Check in

Borajet Check in işlemleri yapılacak olan seyahate göre değişiklik göstermektedir. Check in işlemlerini yapmak isteyen yolcular iç hat seferlerinde seyahat edecekse uçuş saatinden 30 dakika öncesinde, dış hat seferlerinde seyahat edecekse de uçuş saatinden 45 dakika öncesinde check in işlemlerini tamamlamak zorundadır. Yolcular check in işlemlerinde problem yaşamamak için kimliklerini ve pasaportlarını yanında bulundurmayı unutmamalıdır.

Borajet İletişim

Borajet iletişim yöntemi olarak e-posta ve telefon yolu ile yolcuların problemlerini çözmektedir. Borajet müşteri ilişkileri mail adresi [email protected]'dir. Borajet çağrı merkezi telefon numarası ise 0850 222 2672 numaralı telefondur.

Borajet İstanbul

Borajet İstanbul Merkezi Atatürk Havalimanı’nda olan bir firmadır. Firmanın açık adresi; Atatürk Havaalanı Özel Hangarlar Bölgesi Genel Havacılık Apronu E Kapısı Apron 4 Hangar 11 Sefaköy Bakırköy, İstanbul-Türkiye'dir.

Borajet Havayolu Şirketi

Borajet Uçak Biletinizi Rotaradar üzerinden satın alarak hem bütçenize uygun bir yolculuk yapabilir hem de ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm havayolu şirketlerinin sunduğu uçuşları inceleyebilirsiniz. Borajet Uçak Biletinizi alırken, kimlik bilgilerinizi eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde uçuşunuzu gerçekleştiremezsiniz. İsim veya soy isim gibi alanlarda olan harf yanlışlıkları için uçuşunuzdan önce müşteri hizmetleri ile veya satış ofisleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Bilet satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra ise Rezervasyon numaranız veya PNR kodunuz ile biletiniz üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Borajet Uçak Bileti değişikliği, iptali ve iadesi gibi konularda sonrasında bir aksilik ile karşılaşmamak için bilet satın alma işlemini gerçekleştirirken ödeme politikalarını okumanız tavsiye edilmektedir. Kampanyalı biletler üzerinden ücret iadesi yapılmazken, esnek yolculuklar için iade işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Biletinizi yalnızca satın aldığınız yöntem ile değiştirebilmektesiniz. İnternet üzerinden aldığınız biletleriniz için web sitesi üzerinde yer alan kategoriden erişim sağlayarak değişiklik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer uçuş tarihiniz net değil ise Rotaradar üzerinde yer alan esnek uçuş seçeneği ile en uygun tarihleri listeleyebilirsiniz. Aynı zamanda tarife yükseltme, ek bagaj satın alma, sigorta satın alma gibi işlemlerinizi de internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

En Ucuz Borajet Uçak Bileti Fiyatları

Borajet size farklı uçuş tarifesi sunarak ihtiyacınıza göre ek hizmetlerden yararlanma ve daha avantajlı fiyatlar ile uçabilme imkanı sunmaktadır. En Ucuz Borajet Uçak Bileti Fiyatları için Rotaradar.com sitesini kullanabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Anadolu Jet

Onur Air

Atlasglobal

Pegasus

SunExpress