Bosna Hersek Uçak Bileti

Balkanlar’ın merkezinde bulunan Bosna Hersek her mevsim ziyaret edilebilecek en güzel tatil merkezlerinden biridir. Bosna Hersek uçak bileti için her zaman en uygun fiyatlar da rotaradar.com ayrıcalığı ile elinizin altında olacak. Yüzlerce tarifeli havayolundan sizler için bir araya getirdiğimiz en ucuz uçak biletleri ile Bosna’da çıkacağınız tatilin keyfini iki katına çıkartmak istemez misiniz?

Birçok kültürün aynı toprakları paylaştığı bu küçük ama güzel ülke, hem yazlık tatillerinizde en güzel plajların adresi hem de kış tatiliniz için eşsiz kayak merkezlerinin ev sahipliğini yapmaktadır. 400 senelik Osmanlı hükmünün izlerini hala görebileceğiniz Bosna’nın başkenti Saraybosna’dır.

Bosna Hersek’te Gezilecek Yerler

Saraybosna’nın merkezinde Osmanlı döneminden kalma Başçarşı ve Gazi Hüsrev Bey Cami’si görülmesi gereken en etkileyici mimari yapılardır. Saraybosna’nın en dikkat çekici tarihi yerlerinden biri de mücadele döneminde yaklaşık bin kişinin bir gün boyunca saklandığı Umut Tünelleri’dir. Neretva Nehri üzerinde bulunan Mostar şehrinin içindeki Mostar köprüsü Mimar Sinan’ın öğrencisi Mimar Hayrettin tarafından yapılmış ve bugün hala ilk günkü azameti ile ayakta durmaktadır. Mostar şehri Hersek bölgesinin başkentidir. Ülkenin en önemli ikinci şehridir. Bu şehir UNESCO’nun dünya mirasları arasında yer almaktadır.

Doğası ile insanı bambaşka bir aleme sürükleyen güzel ülkenin görülebilecek pek çok doğa harikasından bazıları, Kravice Şelaleleri, Vrelo Bosna Doğa Koruma Alanı, Pliva ve Buna Nehirleri, Dinar Alpleri’nin uzantısı olan Jahorina Dağı ve Sutjeska Doğa Parkı’dır. Bu güzel yerlerde huzuru bulacağınız ve hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir tatil sizi bekliyor. Siz neyi bekliyorsunuz?

Kültürü ile bize oldukça yakın olan Bosna’nın eğlenceleri ve yemek kültürü de sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Samimi halkı ve içten Balkan esintileri ile aklınızı başınızdan alacak bir yolculuğa çıkmak için hemen şimdi Rotaradar imkânlarını keşfedin.

Bosna Hersek Uçak Bileti Nereden Alınır?

Bosna Hersek uçak bileti için en uygun fırsatlarla burada sizleri bekliyor. Yüzlerce düşük maliyetli havayolundan size sunduğumuz avantajları fırsatları kaçırmayın bu güzel Bosna tatilinden mahrum kalmayın!

Saraybosna

Uçak Bileti

Tuzla

Uçak Bileti

Mostar

Uçak Bileti

Banya Luka

Uçak Bileti