Brussels Airlines uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Brussels Airlines Uçak Bileti

Brussels Airlines 7 Kasım 2006 tarihinde Belçika'da kurulan ve Belçika'nın bayrak taşıyıcısı olan hava yolu firmasıdır. Hava yolu firması yeni kurulan bir firma olsa da günümüzde Belçika’nın en büyük havayolu firması olarak bilinmektedir. Brussels Airlines'ın merkez havalimanı Brüksel Havaalanı’nda bulunmaktadır. Filo büyüklüğü 58 olan hava yolu firması 2007 yılında Star Alliance üyesi olmuştur. Sizler de Brussels Airlines uçak bileti satın aldığınız takdirde bu hava yolu firması ile dünyanın 124 önemli noktasına seyahat edebilirsiniz.

Brussels Airlines Bagaj Hakkı

Brussels Airlines ile seyahat edecek yolcular Brussels uçak biletinin sınıfına göre bagaj hakkı elde etmektedirler. Yolcular CheckGO ve FlexFast uçak biletlerine dahil olan 1 adet maksimum 12 kilograma kadar olan bagajlarını kabin bagajı olarak taşıyabilmektedirler.  BizzClass sınıfında yolculuk edecek yolcuların ise 2 adet 16 kilograma kadar bagajlarını kabin bagajı olarak verme hakları bulunmaktadır.

Kayıtlı bagaj uygulamalarından yararlanmak isteyen yolcular Avrupa rotalarında yapacakları uçuşlarda CheckGo ve FlexFast uçuşlarında 1 adet 23 kilograma kadar, BizClass uçuşlarında ise 2 adet 32'şer kilogram bagajlarını kayıtlı bagaj olarak taşıyabilmektedir. ABD'ye yapılan seferlerde ekonomi sınıfı yolcuları 1 adet 23 kilograma kadar kayıtlı bagajdan yararlanabilirken business sınıfında seyahat edecek olan yolcular 2 adet 32 kilograma kadar bagajlarını taşıyabilmektedir.

Brussels Airlines Check in

Brussels Airlines ile seyahat edecek yolcuların uçuş öncesinde Brussels Airlines check in işlemini tamamlaması gerekmektedir. Yolcular hava limanlarında bulunan kontuar ve kiosklar aracılığı ile check in yapabileceği gibi online check in sistemi üzerinden de Brussels Airlines uçak bileti numarasını ve soyadı bilgilerini girerek de check in işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.  Brussels Airlines online check in sistemi ilgili uçuş saatinden 24 saat önce açılmakta ve uçuşa 1 saat kala kapanmaktadır.

Brussels Airlines İletişim

Brussels Airlines iletişim numaraları rezervasyon öncesi ve rezervasyon sonrası durumlarında farklılık göstermektedir. Yolcular yeni rezervasyon yapmak için 0902 51600 numarasından satış sonrası işlemlerini gerçekleştirmek için ise +32 2 723 23 62 numarasından hava yolu firması ile bağlantıya geçebilmektedir.

Brussels Airlines İstanbul

Brussels Airlines İstanbul ofisi bulunmayan bir hava yolu firmasıdır. Dilediğiniz takdirde ilgili hava yolu firmasının uçuşlarını incelemek ve bilet fiyatlarını karşılaştırarak işlem yapmak için Rotaradar'ı tercih edebilirsiniz.

En Ucuz Brussels Airlines Uçak Bileti Fiyatları

Şimdi sizler de Rotaradar'ın uçak bileti fiyatları karşılaştırma sitemi üzerinden seyahat etmek istediğiniz tarih aralığını ve rotayı girerek uçak bileti fiyatlarını görebilir, diğer firmalar ile Brussels Airlines arasında yapacağınız karşılaştırmalar sonrasında En ucuz Brussels Airlines uçak bileti fiyatlarını görerek daha ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

TUIfly

Ryanair

Iberia

Lufthansa

Air France