Bulgaria Air uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Bulgaria Air Uçak Bileti

Bulgaria Air Kasım 2002 tarihinde kurulan ve seferlerine 4 Aralık 2002 tarihinde başlayan bir hava yolu firmasıdır. Bulgaristan'ın bayrak taşıyıcı hava yolu firmalarından birisi olan Bulgaria Air'in merkezi Sofya Havaalanı içerisinde bulunmaktadır. Hedef olarak Burgaz Havaalanı ve Varna Havaalanı’nı alan ve buraya sık seferler düzenleyen Bulgaria Air'in filo büyüklüğü 10'dur. Bulgaria Air uçak bileti satın alarak bu hava yolu firması ile sizler de dünyanın 26 farklı noktasına seyahat edebilirsiniz.

Bulgaria Air Bagaj Hakkı

Bulgaria Air ile seyahat edecek yolcuların Bulgaria Air bagaj hakkı kuralları gereğince kabin bagajından ve teslim edilen bagajdan yararlanma hakkı bulunmaktadır. Yolcular Bulgaria Air ile yapacakları seyahatlerinde ekonomi sınıfında seyahat ediyorlarsa 10 kilograma kadar 1 adet el bagajı taşıyabilmektedir. Yolcuların el bagajı olarak taşıyabilecekleri valizlerinin ölçüsü 55x40x23 cm boyutlarını aşmamalıdır. Bunun yanı sıra yolcular yanlarında 1 adet kişisel eşya/ laptop çantası da taşıyabilmektedir. Bagaj taşıma sınırını aşan yolcular iç hat uçuşlarında 15 euro, uluslararası uçuşlarda ise 20 euro olarak ekstra ücret ödemektedirler.

Yolcular kontrol edilen bagaj içeren bir tarifeden Bulgaria Air uçak bileti satın aldığı takdirde ücretsiz olarak kontrol edilen bagaj taşıma hakkına sahip olmaktadır. Yolcular business class’ta seyahat edeceklerse toplam ağırlığı 15 kilogram olan 2 adet bagajı kontrol edilen bagaj olarak verebilmektedir. Bu bagajların ölçüsü de 55x40x23 cm boyutlarını aşmamalıdır. Ekonomi sınıfında seyahat edecek olan yolcular ise 10 kilograma kadar 1 adet el bagajı ve 1 adet 23 kilograma kadar kontrol edilmiş bagajdan yararlanabilmektedir.

Bulgaria Air Check in

Bulgaria Air uçak bileti bulunan yolcular diledikleri takdirde hava yolu firması ile yapacakları yolculukları için online check in hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Bulgaria Air check in işlemlerini online platformlar aracılığı ile yapacak olan yolcular uçuş saatinden 24 saat önce açılan ve uçuşa 2 saat kala kapanan online check in sistemi üzerinden uçaktaki yerlerini ayırtabilmektedir. Check in işlemlerini tamamlayan yolcular uçuğa biniş kartlarını unutmamalıdır.

Bulgaria Air İletişim

Bulgaria Air iletişim numarası +359 0 2 402 04 00'dır. İlgili numara üzerinden Bulgaria Air müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve rezervasyonunuz ile ilgili olan işlemlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bulgaria Air İstanbul

Bulgaria Air İstanbul ofisi bulunmayan bir hava yolu firmasıdır. Yolcular uçak bileti satın almak, uçak bileti fiyatlarını karşılaştırmak için Rotaradar'ı tercih edebilmektedir.

En Ucuz Bulgaria Air Uçak Bileti Fiyatları

Bulgaria Air uçak bileti karşılaştırması yapmak için seçtiğiniz Rotaradar üzerinden aynı rota üzerindeki uçak seferlerini görebilir ve yapacağınız seyahatlerinizdeki uygun fiyatlı seferleri görebilirsiniz. Yapacağınız karşılaştırmalar seferlerdeki ücretleri aylık olarak sizlere gösterecek ve en ucuz Bulgaria Air uçak bileti fiyatları arasından bütçenize uygun olan uçak biletini almanıza olanak sağlayacaktır.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Wizz Air

Ryanair

Lufthansa

EasyJet

Austrian Airlines