China Southern Uçak Bileti

China Southern Airlines Uçak Bileti ile Çin’in birçok şehrine, Avustralya, Kanada, Fransa, İtalya, Yeni Zelanda gibi dünyanın birçok destinasyonuna seyahat edebilirsiniz. China Southern Airlines 32 yıldır Çin Halk Cumhuriyeti’nin en büyük havayolu şirketidir. Uçak sayısında Asya Kıtası’nın en büyük havayolu şirketi, yolcu taşımacılığında ise Çin’in en büyük havayolu şirketidir. 413 modern uçaktan oluşan şirketin merkezi Guangzhou Baiyun Uluslararası Havalimanı’dır.

China Southern Airlines Bagaj Hakkı

China Southern Airlines bagaj hakkı biletinizle beraber hava yolu tarafından ücretsiz sunulmaktadır. El bagajında limit bir adet el bagajı ve 5 kilogramdır. Bunun dışında iç hat uçuşlarında parça başı boyut (40x60x100) cm’dir. Her parçanın maksimum ağırlığı ise 50 kilogramdır. Uluslararası uçuşlarda bagaj boyutu olarak parçanın maksimum çevre uzunluğu 150 santimetre ve ağırlığı 32 kilogram olarak belirlenmiştir. Bagaj ağırlık ve boyutlarının aşılması durumunda kabin sınıfına göre fark ödemesi alınmaktadır.

China Southern Airlines Check-in

China Southern Airlines Check-in işlemlerinde; online check-in, SMS’le check-in, kiosk check-in, mobile check-in ve wechat check-in seçenekleri mevcuttur.  Online check-in işlemi uçuş saatinden en az 1 saat öncesine kadar yapılabilir. Yine kalkış saatinden 1 saat öncesine kadar SMS check-in yapılabilir. Çevrimiçi check-in uygulamasında İngilizce, Çince ve Korece dil seçenekleri mevcuttur. Check-in esnasında kilitli olmayan koltuklarda da koltuk seçimi yapabilirsiniz.

China Southern Airlines İletişim

China Southern Airlines İletişim numarası domestik ve denizaşırı lokasyonlar için bilet servisi olarak ikiye ayrılmıştır. Domestik bilet servisine: 4006695539-1-1, denizaşırı bilet servisine: + 86-4008695539-1-4 numaralarından 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm işlemleriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

China Southern Airlines İstanbul

China Southern Airlines İstanbul ofisinde hizmet vermektedir. Her türlü bilgi için 0 212 334 29 00 numaralı telefonu 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

China Southern Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz China Southern Airlines Uçak Bileti Fiyatları internet ortamında Rotaradar.com üzerinden kolayca incelenebilmektedir. Rotaradar.com size en uygun rota ve en uygun fiyatlı uçak bileti konusunda yardımcı olacaktır. Erken uçak bileti alımlarında gerçekleşen tüm indirimler ve havayolu şirketlerinin sunduğu tüm avantajlar Rotaradar.com üzerinden sizlere sunulmaktadır.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Onur Air

Atlasglobal

Anadolu Jet

Pegasus

THY

SunExpress