Copa Airlines uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Copa Airlines Uçak Bileti

Copa Airlines merkezi Tocumen Uluslararası Havalimanı'nda bulunan kargo ve yolcu taşımacılığı yapan bir hava yolu firmasıdır. Copa Airlines 32 farklı ülkedeki 72 farklı noktaya uçuşlar düzenlemektedir. Havayolu firması 2012 yılının haziran ayında Star Alliance üyesi olmuştur.

Copa Airlines Bagaj Hakkı

Copa Airlines uçak bileti dahilinde yolculara bagaj hakkı vermektedir. Hava yolu firmasının bagaj politikaları gereğince ağırlık sınırını aşmayan valizler ücretsiz olarak taşınırken ağırlık sınırını aşan valizlerden ekstra bagaj hakkı satın alınması istenmektedir. Copa Airlines Bagaj Hakkı kuralları gereğince yolcuların yararlanabileceği bagaj hakları seyahat rotasına göre değişiklik göstermektedir. Copa Airlines Bagaj Hakkı kurallarında yolcular 32 kilograma kadar bagaj taşıma hakkından ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Yolcuların taşıyabileceği bagaj ölçülerinin 158 cm’yi aşmaması gerekmektedir. Valiz boyutları 272 cm’yi aşan yolcuların bagajları teslim edilen bagaj olarak kabul edilmemekte ve kargo taşımacılığı olarak değerlendirilmektedir.

Copa Airlines Check-in

Copa Airlines check in işlemleri copa airlines uçak bileti rezervasyon numarası ve yolcunun ConnectMiles hesabı aracılığı ile yapılabilmektedir. Yolcular Copa Airlines check in işlemlerini sefer saatinden 24 saat önce açılan online check in sistemi üzerinden yapabilmektedir. Yolcular online check in sisteminden uçuştan 1 saat öncesine kadar yararlanabilmektedir. Online olarak check in işlemini yapmak istemeyen kişiler hava limanında bulunan kiosk ve kontuarlar aracılığı ile de check in işlemlerini yapabilmektedir.

Copa Airlines İletişim

Copa Airlines iletişim numarası 1 305 371 2672'dir. Hava yolu firmasının Türkiye'de iletişim kurulabileceği bir müşteri hizmetleri servisi bulunmadığı için yolcular Amerika ofisleri ile bağlantıya geçebilmekte ve bilet işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Copa Airlines İstanbul

Copa Airlines İstanbul ofisi bulunmayan bir hava yolu firmasıdır. Yolcular diledikleri takdirde hava yolu firmasının biletlerine Rotaradar üzerinden ulaşabilmekte ve diledikleri tarihler aralığında uçak biletini satın alabilmektedir.

En Ucuz Copa Airlines Uçak Bileti Fiyatları

Rotaradar üzerinden Copa Airlines uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Yaptığınız karşılaştırmalar sonrasında bütçenizi zorlamayacak en ucuz Copa Airlines uçak bileti fiyatları ile uçak biletinizi satın alabilir ve seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Avianca

LATAM

American Airlines

Aeromexico

Azul