Croatia Airlines uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Croatia Airlines Uçak Bileti

Croatia Airlines Uçak Bileti ile Avrupa’nın bir çok başkentine ve şehrine seyahat edebilirsiniz. Havayolu şirketi biletlerini online olarak internet sitesi üzerinden ve mobil uygulamaları üzerinden alabilirsiniz. Croatia Airlines Hırvatistan’ın milli havayolu şirketidir. Şirketin merkezi ülkenin başkenti Zagreb’dedir. Star Alliance’ın bölgesel bir üyesidir. Şirket iç ve dış hatlarda uçuş imkanları sunmaktadır.

Croatia Airlines Bagaj Hakkı

Croatia Airlines bagaj hakkı olarak yolculara el ve kontrol edilen bagaj imkanlarından yararlanma hakkı vermektedir. Sunulan ücretsiz bagaj hakları alınan biletin türüne göre farklılık göstermektedir. Ekonomi sınıfında 1 adet ücretsiz el bagajına izin vermektedir. El bagajının boyutları (55x40x20) santimetreyi geçmemelidir. Ağırlığı ise 8 kilogram ile sınırlandırılmıştır. Business sınıfında ise el bagajının boyutları (57x54x15) santimetreyi geçmemelidir. Ağırlığı ise yine 8 kilogram ile sınırlıdır. Kontrol edilen bagajlarda ise sınır çevre ölçüsü maksimum 158 santimetre, ağırlık maksimum 23 kilogram ile sınırlandırılmıştır. Ek bagaj ücretleri ise uçuş saatine yakınlığa göre farklılık göstermektedir.

Croatia Airlines Check-in

Croatia Airlines Check-in işlemlerinin uçuştan en az 120 dakika öncesinde yapılmasını tavsiye eder. Son check-in saati ise kalkıştan 60 dakika öncesine kadardır. Bazı havaalanlarında Croatia Airlines hızlı check-in makineleri bulundurmaktadır. E-bilete sahip olan yolcular bu makineler sayesinde check-in işlemlerini gerçekleştirebilir. Bu hizmet için kalkış havaalanı web sitelerinden bilgi alınabilir.

Croatia Airlines İletişim

Croatia Airlines İletişim amacıyla online olarak sosyal medya üzerinden hizmet vermektedir. Ayrıca web sitesi üzerinden verilen müşteri hizmetleri kesintisiz devam etmektedir. Müşteri hizmetleri için 0 72 500-505 ve + 385-1-6676-555 numaralı telefonlar kullanılabilir.

Croatia Airlines İstanbul

Croatia Airlines İstanbul’dan direk uçuşlarla Avrupa şehirleri için uygun bir alternatif oluşturmaktadır. Croatia Airlines İstanbul biletlerinizi Rotaradar üzerinden satın alabilir ve uçak bileti satın alırken tasarruf edebilirsiniz.

En Ucuz Croatia Airlines Bileti Fiyatları

En Ucuz Croatia Airlines Uçak Bileti Fiyatları, Rotaradar.com üzerinden incelenebilmektedir. Rotaradar.com internet sitesi üzerinden seyahat tarihinizi ve rotanızı girerek size en uygun gün ve saati bulabilir, en ekonomik bileti alabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Onur Air

Atlasglobal

Anadolu Jet

Pegasus

THY

SunExpress