Dnipro Uçak Bileti 206 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Dnipro Uçuşu
Dnipro Uçuşu
Dnipro Şehrinde Bulunan Havalimanları
En Ucuz Fiyatlı Rota
En Ucuz Havayolu
Popüler Havayolları
206 TL

RotaRadar’da Bulunan Dnipro Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

RotaRadar kullanıcıları tarafından bulunan en uygun tek yön Dnipro uçak bileti fiyatlarını karşılaştır


En Ucuz Dnipro Uçak Biletleri (Gidiş - Dönüş)

RotaRadar kullanıcıları tarafından bulunan en uygun gidiş dönüş Dnipro uçak bileti fiyatlarına göz at


Dnipro Kalkışlı Popüler Yurtdışı Rotalar

Dnipro kalkışlı popüler yurtdışı rotalar için en uygun uçuşları karşılaştır


Dnipro kalkışlı en çok uçuş yapılan ülkeler


Dnipro Genel Uçuş Bilgileri

Bugünü takip eden 4 aylık zaman diliminde en ucuz tek yön 3 uçuş alternatifi: Mardin Dnipro 206 TL , Diyarbakır Dnipro 206 TL , Şanlıurfa Dnipro 206 TL .

Yine aynı zaman diliminde en ucuz gidiş dönüş 3 uçuş alternatifi: Ankara Dnipro 489 TL , Muş Dnipro 489 TL , Adıyaman Dnipro 489 TL .

En ucuz Dnipro uçak biletini sunan havayolu şirketi: Pegasus

Dnipro uçak bileti almak için en ucuz ay Ekim ayıdır. Uçak biletlerine olan talebin arttığı Haziran ayı ise Dnipro uçuşu yapmak için en pahalı ay olarak karşımıza çıkıyor.

En uygun Dnipro biletlerini seyahatinize en az 58 gün kala bulabilirsiniz.

Dnipro uçuşu bulunan havayolu: Wind Rose Aviation , Ukrayna International , Pegasus , KLM , THY , Lufthansa , Brussels Airlines , Luxair , Air Astana .

Dnipro Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

RotaRadar kullanıcılarının yaptığı uçak bileti aramalarında bulunan en uygun fiyatlı tek yön uçuş 29 Eylül 2022 tarihinde Bursa Dnipro arasında olup 206 TL’dir. En ucuz gidiş dönüş uçak bileti ise 23 Ağustos 2022 tarihinde Merzifon Dnipro arasında 489.00 TL olarak karşımıza çıkmakta.
Dnipro şehrinde 1 havalimanı vardır: Dnipropetrovsk Havalimanı
Aktarmasız direkt bir uçuş 1 sa 20 dk sürmektedir.
Dnipro şehrine uçmak için en ucuz ay Ekim ayıdır.
Wind Rose Aviation, Lufthansa, Pegasus Dnipro şehrine aktarmasız uçan havayollarıdır.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Dnipro uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Dnipro Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Dnipro uçak bileti Rotaradar’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Dnipro biletlerini bulun!


Rota Fiyat
Ankara - Dnipro 206 TL
Zonguldak - Dnipro 206 TL
Adıyaman - Dnipro 206 TL
Denizli - Dnipro 206 TL
Hatay - Dnipro 206 TL
Ordu-Giresun - Dnipro 206 TL
Erzurum - Dnipro 206 TL
Diyarbakır - Dnipro 206 TL
Erzincan - Dnipro 206 TL
Elazığ - Dnipro 206 TL
Muğla - Dnipro 206 TL
Uşak - Dnipro 206 TL

Dnipro Hakkında Genel Bilgiler

Ukrayna’nın güzel Dinyeper Nehri kıyısında bulunan Dnipro şehri sizi vizesiz, dertsiz eğlence dolu bir tatil için bekliyor. Rotaradar.com’dan bulabileceğiniz yüzlerce tarifeli uygun havayolu fırsatlarıyla en ucuz Dnipro uçak bileti için tek yapmanız gerek arama motorunu kullanarak gitmek istediğiniz tarihleri sorgulatmak. Geriye sadece indirimli uçak biletleri arasından kesenize en uygununu seçmek kalıyor.

Ukrayna’nın güney merkezinde yer alan kent dördüncü en büyük şehridir. Dnipro Oblast’ın idari merkezi olarak adlandırılmaktadır. Ülkenin en güçlü ekonomi ve iş merkezidir. 19. Yüzyıldan kalma haritalarda şehrin adı halen 1900’lü yılların başında anıldığı gibi yani Katerynoslav olarak yer almaktadır.

Dnipro’da Gezilecek Yerler

Dnipro, Dinyeper Nehri’nin kuzey ve güney uçlarında olmak üzere iki bölümden meydana gelmektedir. Şehir merkezi nehrin kuzeyinde kalan ve Dinyeper Yukarı Şehri olarak adlandırılan bölümde bulunmaktadır. Kentin güneyde kalan kısmına ise Dinyeper Aşağı Şehri denmektedir.

Tarih boyunca önce Tatarların daha sonra Osmanlı’nın en son olarak da Rusya’nın toprağı olmuş Dnipro şehri tüm bu medeniyetlerin izlerini taşımaktadır. Ayrıca arkeolojik kazılarda bulunan tapınaklar bölgede medeniyetin 9. Yüzyıllarda başlamış olma ihtimalini de ortaya koymaktadır.

Şehrin merkezinde yer alan Transfiguration Katedrali bir Ortodoks kilisesi olup zamanında yaptırılması emrini veren Prens Grigory Potemkin tarafından yeni Rusya’nın ruhsal birleşim merkezi olması için bölgenin en büyük kilisesi olarak tasarlatılmış. Fakat inşaatı esnasında çıkan savaşlar ve gecikmeler nedeniyle planlanan ölçüden daha ufak yapılmak zorunda kalınmış. Ayrıca dini birleşmeyi sembolize etmesi için yaptırılmış olan kilisenin 1975 – 1988 seneleri arasında Ateizm Müzesine ev sahipliği yaptığını da belirtmek gerek.

Katedralin yer aldığı Karla Marksa Prospekt (Karl Marx Meydanı) aynı dönemlerde inşa edilmiş yapılardan oluşmuş hali ile şehrin tarihi dokusunu yansıtmaktadır. Şehrin içinde yer alan tiyatro ve opera binaları ile müzeler turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir.

Şehrin kuzey bölgesinde yürüyerek gezerken kendinizi bir anda Monastyrsky adasında bulabilirsiniz. Büyük bir parkı içinde alan bu yerde, nehir kıyısında gezebilir, Rus mimarisinin güzel örnekleri olan binaları, heykelleri görebilirsiniz. Her tarafın yeşil olduğu bu güzel ada yılın her mevsimi ayrı bir güzelliğe bürünmektedir.

Gezebileceğiniz müzeler arasında en çok turist çekeni sanırız İkinci Dünya Savaşı sırasında yapılan Yahudi katliamlarının anısına hazırlanmış müzedir. Yahudi kültürü ve gördükleri zulmün sergilendiği müze meraklıları için görülmeye değer bir yerdir.

Şehri dolaşırken birçok yerde ‘Family Bench’ olarak adlandırılan banklara rastlayabilirsiniz. Bunlar üzerinde pirinçten çeşitli heykelcikler olan çok şirin dinlenme yerleridir.

Dnipro Uçak Bileti Nereden Alınır?

Kuzeydeki komşumuz Ukrayna’nın Dnipro şehri eğlenceli ve kültür dolu bir tatil için güzel bir rota olabilir. Rotaradar.com da sizi uçak bileti arama derdinden kurtararak tek bir dokunuşunuz ile yüzlerce düşük maliyetli havayolundan en uygun fırsatlarla Dnipro uçak biletinizi parmaklarınızın ucuna getirebilir! En uygun Dnipro uçak biletinizi hemen alın, en uygun uçak biletlerini kaçırmayın!