Ethiopian Airlines uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Ethiopian Airlines Uçak Bileti

Ethiopian Airlines, Etiyopya'nın ulusal hava yolu şirketidir. Hava yolu firması 1945 tarihinde kurulmuştur. Star Alliance ile ittifak halinde olan bu hava yolu firmasının genel merkezi Etiyopya, Addis Ababa'da bulunmaktadır. Ethiopian Airlines, Güney Afrika, Los Angeles, Dublin gibi dünyanın en büyük şehirlerine başlattığı seferler sonucunda 2014 ve 2015 yılında Afrika'nın en karlı hava yolu firması olarak ödül almaya hak kazanmıştır. Sizler de Ethiopian Airlines uçak bileti satın alarak hava yolu firmasının yapmış olduğu 92 uluslararası uçuş ile seyahat edebilirsiniz.

Ethiopian Airlines Bagaj Hakkı

Ethiopian Airlines uçak bileti satın alan yolcular ekonomi sınıfı uçuşlarında 7 kilogram el bagajı taşıyabilmektedirler. Yolcular Business class ile seyahat etmek istedikleri takdirde 8 kilograma kadar el bagajından yararlanabilmektedir. Teslim edilen bagaj uygulamalarından yararlanmak isteyen yolcuların Ekonomi sınıfı uçuşlarında 23 kilogram, Business class uçuşlarında ise 32 kilogram bagaj taşıma hakkı bulunmaktadır.

Ethiopian Airlines Check-in

Ethiopian Airlines uçak bileti satın alan yolcular seyahatlerinden önce check in işlemlerini tamamlamalıdır. Yolcular dış hat seferlerinde yapacakları seyahatlerde uçuş saatinden 36 saat öncesinde başlayan online check-in işlemlerinden yararlanarak koltuklarını ayırtabilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda check in işlemleri uçuş saatine 2 saat kalana kadar devam etmektedir.

Ethiopian Airlines İletişim

Ethiopian Airlines iletişim merkezine +251 115 17 8227 numaralı telefon aracılığı ile ulaşabilir veya [email protected] mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Hava yolu firmasının iletişim seçenekleri üzerinden yapacağınız görüşmelerde bilet ve rezervasyon işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ethiopian Airlines İstanbul

Ethiopian Airlines İstanbul Harbiye'de yetkili firması bulunan bir hava yolu firmasıdır. Hava yolu firmasına İstanbul adresine Cumhuriyet Caddesi, Can Apartmanı 185/1 Harbiye İstanbul adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

En Ucuz Ethiopian Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Ethiopian Airlines uçak bileti fiyatlarını karşılaştırmak için tercih edeceğiniz Rotaradar üzerinden dilediğiniz tarihler aralığında uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Aylık çizelge üzerinde göreceğiniz düşük uçak bileti fiyatlarına da göz gezdirerek bütçenize en uygun uçak biletini bulabilir ve bu seyahatinizi daha az maliyetle tamamlayabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

South African Airways

Kenya Airways

Emirates

THY

Qatar Airways