Etihad Airways uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Etihad Airways Uçak Bileti

Etihad uçak bileti fiyatlarını karşılaştırarak indirimli bir şekilde uçak biletinizi satın alabilir ve seyahatinizi hızlı bir şekilde planlayarak zaman kaybetmekten kurtulabilirsiniz. Birleşik Arap Emirlikleri’nin en büyük ikinci hava yolu şirketi olan Etihad 2003 yılında kurulmuştur. Uçuş seferlerini Abu Dabi Uluslararası Havalimanı merkezli gerçekleştiren Etihad hava yolu firmasının Business class yolcularına yönelik hava merkezi aktarma hizmeti de bulunmaktadır. Dünya'da başlıca Birleşik Arap Emirlikleri’nden hareketle Amerika, Avrupa, Asya ve Türkiye'ye seferleri bulunan Etihad hava yolunun uçak bileti fiyatlarında da değişmeyen prosedürler izlediği görülmektedir. Genellikle yılbaşı, özel günler ve yaz aylarında artan Etihad uçak bileti fiyatlarının yolcu sayısının yoğun olmadığı kış aylarında biraz daha indirimli olarak satışa sunulduğu bilinmektedir.

Etihad Bagaj Hakkı

Etihad bagaj hakkı olarak yolcularına 7 kilogramlık ve 5 kilogramlık iki adet el bagajı alma hakkı vermektedir. 7 kilogramlık bagajların boyutları 40 x 25 x 50 cm ölçülerini aşmamalıdır. Yolcuların 5 kilogramlık bagajları da 15 x 30x 40 cm boyutlarında olmalıdır. Business class uçuşlarında bu şekilde bagaj hakkı belirlenmişken Ekonomi sınıfı yolcularının yalnızca 7 kilogramlık bagajdan yararlanma hakları bulunmaktadır. Kontrol edilen bagaj hakkı uygulamalarında ağırlıklar seyahatlere göre belirlenmektedir fakat yolcular seyahatten önce 72 x 90 x 45 cm ölçülerindeki valizleri tercih etmelidir.

Etihad Check in

Etihad check in işlemlerinizi uçuşunuzdan 48 saat önce başlayan ve bir saat önce son bulan online Check in hizmetleri aracılığı ile yapabilirsiniz. Yolcular online check in işlemlerini yapmadan önce rezervasyon numaralarını, yolcu soyadlarını yanında bulundurmalı ve bunun sonrasında uçağa biniş kartının bir örneğini almalıdır.

Etihad İletişim

Etihad iletişim merkezi 7 gün 24 saat İngilizce ve Arapça hizmet vermektedir. Kişiler farklı bir dille bağlantı kurmak istediği takdirde yerel çalışma saatleri içerisinde bağlantıya geçmeye özen göstermelidir. Etihad İletişim numarası +97125110000'dir.

Etihad İstanbul

Etihad İstanbul şubesi Beşiktaş’ta bulunmaktadır. Vişnezade Mahallesi Süleyman Seba Caddesi No:21 Akaretler/ Beşiktaş / İstanbul adresinden kolay bir şekilde ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.

Etihad Uçak Bileti Karşılaştırması Nasıl Yapılır?

Hava yolu taşımacılığının gün geçtikçe artmasından kaynaklı olarak uçak bileti fiyatlarında değişiklikler gözlemlenmeye başlamıştır. Hava yolu firmaları arasında olan rekabetlerden kaynaklı olarak uçak bileti fiyatları bazı dönemlerde artış gösterirken bazı dönemlerde de indirimli olarak satışa sunulmaktadır. Etihad uçak bileti satın alarak seyahat etmek isteyen yolcular ise son dönemlerde indirimli uçak bileti bulmak ve yolculuğunu daha tasarruflu bir şekilde tamamlamak için uçak bileti karşılaştırma sisteminden yararlanmaktadır. Rotaradar üzerinden yapacağınız Etihad uçak bileti karşılaştırmalarınızda seyahat tarihleri ve seyahat rotanızı belirterek kısa süreler içerisinde sizler de uçak bileti karşılaştırması yapabilir ve listelenen indirimli uçak bileti fırsatlarını değerlendirerek yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

En Ucuz Etihad Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Etihad uçak bileti fiyatlarını karşılaştırmak için tercih edeceğiniz Rotaradar üzerinden hem istediğiniz tarihlerde bilet fiyatlarını karşılaştırabilir hem de uçak bileti fiyatlarının düşüş gösterdiği dönemleri görebilirsiniz. Yapacağınız incelemeler sonucunda sizler de Rotaradar üzerinden uçak biletinizi satın alarak bir sonraki hava yolu seyahatinizi daha indirimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Rotaradar üzerinden Etihad hava yolu firmasının bilet karşılaştırmasını yapacağınız gibi seyahat etmek istediğiniz diğer hava yolu firmaları hakkında da karşılaştırmalar yapabilir ve en uygun uçak biletini bularak sizler de daha ucuz bir şekilde yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Emirates

Qatar Airways

Gulf Air

Oman Air

THY