Finnair uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Finnair Uçak Bileti

Finnair 1923 yılında kurulan bir hava yolu firmasıdır. Finlandiya'nın bayrak taşıyıcı en büyük hava yolu firması olan Finnair‘ın merkezi Helsinki Havalimanı’nda bulunmaktadır.  Filo büyüklüğü 82 olan hava yolu firmasının 132 farklı noktaya seferleri bulunmaktadır. Sizler de Finnair uçak bileti satın alarak hava yolu firması ile bu noktalara seyahat edebilirsiniz.

1963 yılından günümüze kadar ölümcül bir kaza yaşamayan bir hava yolu firması için sürekli olarak en güvenli hava yolu firması olarak nitelendirilmektedir. 2018 yılında yapılan listelemede ise dünyanın en güvenilir birinci hava yolu firması olarak listelenmiştir.

Finnair Bagaj Hakkı

Finnair bagaj hakkı olarak yolcularına kabin bagajından ve teslim alınan bagajdan yararlanma hakkı vermektedir. Hava yolu firması kabin bagajı boyutlarında 56x45x25 cm ölçülerini aşmayan ve ağırlığı 8 kilogramı geçmeyen valizlerin taşınmasına izin vermektedir.

Finnair bagaj hakkı olarak kabin bagajının yanı sıra teslim alınan bagaj uygulamalarından yararlanma hakkını da yolcularına vermektedir. Yolcular ağırlığı 23 kilograma kadar olan ve toplam ölçüleri 158 cm’yi aşmayan bagajları teslim edilen bagaj olarak ücretsiz taşıyabilmektedir. Hava yolu firmasının yolculara verdiği bagaj sınırı aşıldığı takdirde ekstra ücret ödenerek bagaj hakkı satın alınabilmektedir.

Finnair Check in

Finnair uçak bileti bulunan yolcular yolculuğa başlayabilmek için check in işlemi yapmalıdır. Yolcular Finnair check in işlemlerini diledikleri takdirde online check in üzerinden, diledikleri takdirde ise kiosklar aracılığı ile gerçekleştirebilmektedir. Finnair online check in işlemi ilgili uçuştan 36 saat önce açılmaktadır. Yolcular tablet, telefon veya bilgisayar aracılığı ile check in işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Yalnızca ABD'ye yapılacak olan yolculuklarda check in işlemleri uçuştan 24 saat önce açılmaktadır. Check in işlemini tamamlayan yolcuların uçağa biniş kartlarını alması gerekmektedir.

Finnair İletişim

Finnair iletişim numarası +358 9 818 08 00'dır. İlgili numara üzerinden hava yolu firmasının müşteri hizmetleri ile 24 saat boyunca iletişime geçebilir ve rezervasyonunuz ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Finnair İstanbul

Finnair İstanbul ofisi olmayan hava yolu şirketlerinden birisidir. Sizler de bu hava yolu firması ile yapacağınız uçuşlarınız için biletlerinizi Rotaradar üzerinden temin edebilirsiniz.

En Ucuz Finnair Uçak Bileti Fiyatları

Uçak bileti bulmak artık Rotaradar ile daha kolay. Şimdi sizler de Rotaradar'a gelin ve seyahat etmek istediğiniz tarih ve rota bilgisini girerek tüm hava yolu firmalarından uçak bileti teklifleri alın. Yapacağınız karşılaştırmalar sonrasında en ucuz Finnair uçak bileti fiyatları ile diğer hava yolu firmalarının fiyatlarını karşılaştırın ve uçak biletinizi daha uyguna satın alın.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Norwegian

SAS

Lufthansa

British Airways

KLM