Germania uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Germania Uçak Bileti

Germania Uçak Bileti Adana, Antalya, Alanya, Bodrum, Dalaman, Edremit, Hatay, Kayseri, Malatya, Zonguldak ve Ankara üzerinden Almanya’ya direk olarak alınabilmektedir. Germania 1986 yılında Almanya merkezli olarak kurulmuş bir havayolu firması olup şu an Türkiye üzerinden birçok direkt uçuş ile hizmet vermektedir.

Germania Bagaj Hakkı

Germania Uçak Bileti satın aldıktan sonra sizlere belirli bir miktar bagaj hakkı verilmektedir. Germania Bagaj Hakkı içinde el bagaj hakkı olarak maksimum 6 kg limit yanında laptop çantası, koltuk değneği, bebek maması veya kadın el çantası hakkı verilmektedir. İran’a yapılan uçuşlar için ise sınır 8 kg’dır. Kontrol edilen bagaj için genel serbest bagaj hakkı yetişkinler için 20 kg, 2 yaşının altındaki çocuklar için 10 kg’dır. Eğer gidiş ve dönüş biletinizi firmadan aldıysanız ve 28 gün üzerinde kalacaksanız bu sınıf 30 kg olarak belirlenmiştir.

 

Germania Check-in

Germania Check-in işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için online web sitesi üzerinden “Online Check-in” sekmesini kullanabilirsiniz. Evcil hayvan ve refakatçisi bulunmayan küçük çocuklar online check-in işlemleri gerçekleştirememektedir. Web check-in işlemi uçuştan 23 saat önce başlar ve uçuşa 4 saat kalana kadar devam eder.

Germania İletişim

Germania İletişim için sabah 08:00’dan akşam 21:00’a kadar olan çalışma saatleri arasını tercih etmeniz gerekmektedir. 0 4143 508 34 89 veya 0 4143 508 63 82 üzerinden müşteri hizmetlerine bağlantı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda web sitesi üzerinden şikayet ve önerilerinizi e-mail adresiniz ve telefon numaranız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Germania İstanbul

Germania havayolu şirketi İstanbul’un yanında Türkiye’nin dört bir yanından Almanya’ya direkt uçuşlar gerçekleştirmektedir. Germania İstanbul uçuşları 2018 yılı ile tekrar başlamış bulunmaktadır. Salı ve Perşembe günleri toplam 3 uçuş ile İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan seyahatler yapılabilmektedir. Germania İstanbul için Germania Uçak Bileti satış ofislerinden veya web sitesi üzerinden banka veya kredi kartı ile alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

En Ucuz Germania Uçak Bileti

En Ucuz Germania Uçak Bileti aramasını yapmak için ücretsiz hizmet sunan Rotaradar sitesini kullanabilirsiniz. Tüm acentelere ait uçuşların karşılaştırıldığı bu platform ile sizin için en uygun saat ve fiyattaki bileti satın alabilirsiniz. Germania Havayolu özellikle Türkiye-Almanya uçuşları için sıklıkla tercih edilmekte ve uygun fiyat avantajları ile seyahat etmenizi sağlamaktadır.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Germanwings

TUIfly

Corendon

Condor

SunExpress