Germanwings uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Germanwings Uçak Bileti

Germanwings Uçak Bileti ile 36 uçaktan oluşan filosu ile dünyanın 86 lokasyonuna seyahat edebilirsiniz. Germanwings uçak biletinizi web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden alabilirsiniz. Merkezi Almanya’nın Köln şehrinde olan havayolu şirketi 1997 yılında kurulmuştur. 2002 yılından itibaren Eurowings adı altında hizmetlerine devam etmektedir. Şirket uçuşlarında Boomerang club mili sağlamaktadır.

Germanwings Bagaj Hakkı

Germanwings Uçak Bileti sahibi olmanız durumunda Germanwings bagaj hakkı olarak sizlere ücretsiz el bagajı ve kontrol edilmiş bagaj imkanı sunar. Ücretsiz bagaj hakkı satın alınan biletin türüne göre farklılık göstermektedir. Ücretsiz el bagajı hakkı ekonomi sınıfında 1 adet (55x40x23) santimetre boyutlarında, maksimum 8 kilograma kadardır. Ücretsiz el bagajı Business sınıfında ise aynı boyut ve kiloda 2 adet olarak belirlenmiştir. İşaretli bagajda ise ekonomi sınıfında 1 adet, maksimum ağırlık 23 kilogram, Business sınıfında 1 adet maksimum ağırlık 32 kilogram olarak belirlenmiştir. İkinci kontrol edilebilir bagaj parçası 75 Euro’dan başlayan fiyatlarla eklenebilir.

Germanwings Check-in

Germanwings Uçak Bileti sahibiyseniz havaalanlarındaki şirkete ait check-in noktalarında ve web ve mobil üzerinden check-in imkanlarınız vardır. Germanwings Check-in işlemleri web ve mobil check-in seçenekleri ile uçuştan 72 saat önce başlar ve uçuşa 2 saat kala sona erer. Havaalanında check-in ise uçuştan 40 dakika önceye kadar yapılabilmektedir.

Germanwings İletişim

Germanwings Uçak Bileti satın alma, değişiklik yapma veya iptal işlemleri web sitesi üzerinden “bize ulaşın” sekmesinde doldurduğunuz form üzerinden gerçekleştirilebilir. Ayrıca 7 gün 24 saat Germanwings İletişim numaraları üzerinden hizmet veren çağrı merkezine +49 180 6 320 320 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitesinde yer alan “yardım” sekmesinde de online destek alabilmek mümkündür.

Germanwings İstanbul

Germanwings İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan Almanya uçuşları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca Türkiye için hizmet sunan +49221-59988275 numaralı telefon numarası üzerinden de hizmet alınabilmektedir.  

En Ucuz Germanwings Uçak Bileti

En Ucuz Germanwings Uçak Bileti Fiyatlarını tespit etmek ve karşılaştırmalar yapmak için Rotaradar.com’un ücretsiz karşılaştırma sistemini kullanabilirsiniz. Rotaradar.com size en uygun zaman ve en ekonomik fiyatlarda bilet bulma konusunda yardımcı olacaktır.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Eurowings

Ryanair

Lufthansa

EasyJet

SunExpress