Gizlilik Politikamız

Rotaradar olarak müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliği en önemli ve hassas konuların başında yer almaktadır. Rotaradar.com üzerinde sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanırken talep edilen bilgilerin tarafımızca nasıl kullanılacağı bu "Gizlilik Politikası" başlığı altında belirtilmektedir.Kişisel bilgileriniz tarafımızca toplanıp, kullanılırken bu gizlilik politikasına uygun olarak hareket edilmektedir. Gizlilik Politikamızda yapacağımız herhangi bir değişiklik durumunda bu değişikliği ilgili başlık altında tüm müşterilerimizi bilgilendireceğimizi belirtir Rotaradar.com üzerindeki hizmetlerimizden faydalanırken halil hazırda Gizlilik Politikası`nda yer alan veya yenilenecek her maddeyi kabul ettiğinizi bilgilerinize sunarız.

TOPLANAN BİLGİLER

Rotaradar.com’dan alacağınız hizmetler doğrultusunda sizi tanımlayıcı iletişim bilgileri istenebilir. Bu bilgilerden başlıcaları ad-soyad, doğum tarihi, e-mail adresi, telefon numarası gibi bilgilerdir.

Bilgilerinizi siteye giriş yaptığınızda, e-bültenimize kayıt olduğunuz zaman, sizinle iletişime geçilmesi gerek bir durumda ve bunların yanında hizmet geliştirmemiz için öneri ve şikayetlerinizi bize aktarmanız esnasında toplamaktayız. Rotaradar’a ait bir sayfayı ziyaret ettiğinizde IP adresinizi, ziyaretinizin tarih ve saatini, alınan verileri ve tarayıcınızın sürümünü ayrıca varsayılan olarak sunulan herhangi bir bilgiyi pasif olarak toplayabiliriz. Toplanan verileri kullanarak kişinin belirlenmesi mümkün değildir. Biz bu verileri hem hizmetlerimizi geliştirmek; hem de hataları önlemek amacı ile kullanıyoruz.

TOPLANAN BİLGİLERİN KORUNMASI VE KULLANIMI

Kişisel bilgilerinizinin sizin haberiniz ya da aksi bir talimatınız olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşılması ancak bizimle olan işleminizi tamamlayabilmeniz amacıyla paylaşılacaktır.Bu paylaşımların koşulları üçüncü şahıslar ile yapılan anlaşmalarda yer alan gizlilik kurallarında belirlenmiştir.

Rotaradar, kişisel bilgilerinizi size özel hizmet sağlayabilmek ve özel promosyon& teklifler hakkında bilgilendirmeler ile sizlere en uygun uçak bileti fırsatlarını sunabilmek için kullanılır. Üyelerimizin bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda açıklanabilecektir.

Bunun dışında bizimle paylaştığınız tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bu bilgileri sadece siz değiştirebilesiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.