GOL Linhas Aereas Uçak Bileti

GOL Linhas Aéreas 2000 yılında Brezilya merkezli olarak kurulan bir hava yolu firmasıdır. Hava yolu firması 2001 yılında seferlerine başlamıştır. Filo büyüklüğünü kısa sürelerde genişleten GOL Linhas Aéreas'ın filo büyüklüğü 121'dir. Hava yolu firmasının merkezleri Brezilya, Rio de Janeiro- Galeao, Sao Paulo Guarulhos, Saoula Paulo Congonhas, Fortaleza Pinto Martins Havaalanları’nda bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı seferleri düzenlemektedir. Sizler de GOL Linhas Aéreas uçak bileti satın aldığınız takdirde Dünya'nın 94 farklı noktasına seyahat edebilirsiniz.

GOL Linhas Aéreas Bagaj Hakkı

GOL Linhas Aéreas bagaj hakkı olarak yolcularına el bagajı hakkı ve kontrol edilen bagaj hakkı vermektedir. El bagajından yararlanacak olan yolcular maksimum 5 kilogram ağırlığa kadar olan 1 adet bagajlarını kabinde taşıyabilmektedir. Yolcular kabin bagajından yararlanırken valiz ölçülerinin 55cm x 45cm x 20cm boyutlarını aşmamasına dikkat etmelidir.

GOL Linhas Aéreas Bagaj hakkı kuralları gereğince GOL Linhas Aéreas uçak bileti olan yolcular diledikleri takdirde kontrol edilen bagaj uygulamalarından da yararlanabilmektedir. Yolculuk sınıfına göre kilo sınırı değiştiği için yolcular uçuşlarından önce izin verilen kilo sınırlarına dikkat etmelidir. Ekonomi sınıfında seyahat edecek yolcular 23 kilogram, Gol Premium yolcuları 32 kilogram bagaj hakkı elde etmektedir.

GOL Linhas Aéreas Check in

GOL Linhas Aéreas uçak bileti alan yolcular check in işlemlerini online sistemlerden veya hava alanından yapabilmektedir. Yolcular uluslararası uçuşlar için 3 saat öncesinde check in işlemlerini tamamlamalıdır. İç hatlar seferlerinde ise yolcuların check in işlemlerini sefer saatinden 2 saat önce tamamlaması gerekmektedir.

GOL Linhas Aéreas check in işleminiz için bilet Pnr kodunuzu yazmayı ve check in işleminizden sonra uçak biniş kartınızı almayı unutmayın.

GOL Linhas Aéreas İletişim

GOL Linhas Aéreas iletişim yöntemi olarak mesaj kutusu ve müşteri hizmetleri yöntemlerini tercih etmektedir. GOL Linhas Aéreas iletişim sayfası üzerinden forma ulaşabilirsiniz veya +55 11 5504-4410 numarası üzerinden hava yolu firmasının müşteri hizmetlerine ulaşarak rezervasyon işlemlerinizi yönetebilirsiniz

GOL Linhas Aéreas İstanbul

GOL Linhas Aéreas İstanbul’da merkezi bulunmayan bir hava yolu firmasıdır. Dilediğiniz takdirde bilet karşılaştırma ve satın alma işlemlerinizi Rotaradar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

En Ucuz GOL Linhas Aéreas Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz GOL Linhas Aéreas uçak bileti fiyatları karşılaştırması yapmak için haydi Rotaradar'a. Şimdi sen de Rotaradar'a gel ve binlerce bilet arasından bütçene en uygun GOL Linhas Aéreas uçak biletini bul.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Onur Air

Atlasglobal

Anadolu Jet

Pegasus

THY

SunExpress