Gulf Air uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Gulf Air Uçak Bileti

Gulf Air Uçak Bileti ile Afrika, Asya, Avustralya, Avrupa ve Ortadoğu’da 50 farklı noktaya seyahat edebilirsiniz. 1950’de kurulan şirketin 34 uçaklık bir filosu vardır. Genel merkezi Bahreyn’de olan şirketin ana üssü Bahreyn Uluslararası Havaalanı’dır. Gulf Air Bahreyn ve Umman’ın uluslararası havayolu şirketidir. Gulf Air uçak biletlerinin en uygun koşullarına ve tüm kampanyalarına Rotaradar.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gulf Air Bagaj Hakkı

Gulf Air Uçak Bileti sahibi olmanız durumunda Gulf Air bagaj hakkı olarak size ücretsiz el bagajı ve işaretli bagaj hakkı sunmaktadır. Bu sunulan haklar satın alınan biletin türüne göre farklılık göstermektedir. Ekonomi sınıfında ücretsiz el bagajı hakkı 1 adet ile sınırlandırılmıştır. Ücretsiz el bagajının maksimum çevre boyutları (45x40x30) olup, maksimum ağırlığı 6 kilogramdır. Eğer biletiniz Falcon Gold sınıfında ise ücretsiz el bagajının maksimum boyutları (55x40x30) santimetre, maksimum ağırlığı ise 9 kilogramla sınırlandırılmıştır. İşaretli bagajların boyutları (95x75x45) santimetre ile sınırlandırılmıştır. Ekonomi sınıfında 1 adet ücretsiz işaretli bagaj hakkı vardır. Bu bagajın ağırlığı 23 kilogram ile sınırlandırılmıştır. Falcon Gold sınıfında ise tanesi maksimum 32 kilogram olan 2 adet işaretli bagaj hakkı bulunur. 

Gulf Air Check-in

Gulf Air Uçak Bileti sahibi iseniz Gulf Air Check-in işlemlerinizi havaalanında ya da online olarak web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Web check-in işlemleri uçuştan 24 saat önce başlar, uçuşa 90 dakika kala son bulur. Ayrıca şirket Falcon Gold müşterileri için farklı check-in alternatifleri sunmaktadır.

Gulf Air İletişim

Gulf Air Uçak Bileti satın almanız durumunda havayolu şirketinin web sitesinde yer alan “yardım masası” sekmesinden her türlü işlem için online destek alabilirsiniz. Ayrıca 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren Gulf Air İletişim merkezine +20 01005436565/01119727777 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Gulf Air İstanbul

Gulf Air havayolu şirketi Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde bir ofise sahiptir. Gulf Air İstanbul ofisine 0 (212) 465 33 03 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresi üzerinden e-mail yoluyla tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

En Ucuz Gulf Air Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz Gulf Air Uçak Bileti Fiyatları ve en uygun uçuş zamanları Rotaradar.com üzerinde karşılaştırma yoluyla ücretsiz tespit edilebilir. Rotaradar size rotanızla ilgili en uygun bilgileri ve en ekonomik biletleri sunar.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Etihad Airways

Saudi Arabian Airlines

Air Arabia

Emirates

Qatar Airways