Hahn Air uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Hahn Air Uçak Bileti

Hahn Air Uçak Bileti dolaylı bilet dağıtımında uzman havayolu tarafından 190 farklı ülkeyi kapsayan seyahat alternatifi sunmaktadır. 350’den fazla hava, demiryolu ve servis ortağı bulunan firmada bulunduğu ülkeye göre hizmet veren firmaları bulabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz. H1 seçeneği ile havayolu taşımacılığından, 5W seçeneği ile ise tren, deniz ve karayolu taşımacılığından yararlanabilirsiniz. Yolcu taşımacılığının yanında yıllardır kargo taşımacılığı yapan firma Hahn Air Uçak Bileti ile birlikte ücretsiz sigorta, 14 günde para iadesi gibi alternatifler sunmaktadır.

Hahn Air Bagaj Hakkı

Hahn Air Bagaj Hakkı olarak yolcularına yolculuk sınıfı dahilinde hak vermektedir. Ekonomi sınıfı yolcuları kayıtlı bagaj imkanından 1 adet 20 kilograma kadar olan bagajlarıyla yararlanabilmektedir. Business Class ile seyahat edecek olan kişiler 1 adet 32 kilograma kadar olan valizlerini bagaj hakları çerçevesinde taşıyabilmektedir.

Hahn Air Check-in

Hahn Air Check-in işlemlerinizi web sayfası üzerinden yapabilir ve online check-in yaparak işlem sürenizi kısaltabilirsiniz. Tarifenize göre değişen koltuk seçme seçenekleri ile ücretli veya ücretsiz olarak koltuğunuzu seçebilirsiniz. Hahn Air Check-in sayfasından soyadınız ve PNR kodunuz ile gerçekleştirebileceğiniz bu işlem için ise ekstra bir ücret ödememektesiniz. Check-in işlemlerinizi havalimanından da kimliğiniz ve pasaportunuz ile yapabilir ve bavul teslim işleminizi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.

Hahn Air İletişim

Hahn Air İletişim için bulunduğunuz ülkeye göre müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 7/24 iletişim kurabileceğiniz iletişim masasına [email protected] mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Grup rezervasyonlarınız için ise [email protected] adresini kullanabilirsiniz. Para iadesi işlemleri için talep göndermek istiyorsanız [email protected] adresinden yararlanabilirsiniz.

Hahn Air İstanbul

Hahn Air İstanbul yetkilileri ile iletişime geçmek için hafta içi 09:00 ve 18:00 arasında +90 212 241 0611 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Mail adresiniz ile iletişime geçmek için ise [email protected] mail hesabını kullanabilirsiniz. Ofisi ziyaret etmek için İstanbul/ Elmadağ bölgesine gitmeniz gerekmekte ve yüz yüze görüşme imkanı ile sorunlarınızı çözebilmektesiniz.

En Ucuz Hahn Air Uçak Bileti Fiyatları

1987 yılından beri havayolu taşımacılığı alanında hizmet veren firmadan En Ucuz Hahn Air Uçak Bileti Fiyatları ile bilet satın alabilmek için seyahatinizden bir süre önce bilet rezervasyonu ve satın alma işlemini yapmanız önerilmektedir. Öncelikle web sitesi üzerinde yer alan “Hızlı Kontrol” sekmesinden hangi acente ile uçuşunuzu gerçekleştireceğinizi tespit etmeniz gerekmektedir. Her ülkenin servis sağlayıcısı değişiklik gösterebilmektedir. Hahn Air Uçak Bileti alma işleminizi bulduğunuz acente üzerinden Rotaradar.com’da arama yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle en uygun fiyat karşılaştırmasını yapabilirsiniz.