Hainan Airlines Uçak Bileti

Hainan Airlines 1989 yılında kurulan ve merkezi Çin olan bir hava yolu firmasıdır. 1989 yılında Hainan Province Airlines adı ile kurulan hava yolu firması 1993 yılında isim değişikliğine gitmiş ve günümüzdeki adını almıştır. Çin'in en büyük sivil hava yolu firması olan hava yolu şirketi filo büyüklüğü değerlendirildiğinde Çin'in en büyük dördüncü hava yolu şirketi olarak görülmektedir. Merkezleri Pekin Başkent Uluslararası Havalimanı’nda ve Haikou Meilan Uluslararası Havalimanı’nda bulunan şirketin filo büyüklüğü 214 ve uçuş noktası sayısı ise 110'dur. Hainan Airlines uçak bileti fiyatları genellikle yolculuk yapılacak rotaya göre değişiklik göstermektedir.

Hainan Airlines Bagaj Hakkı

Hainan Airlines bagaj hakkı olarak yolculara el bagajı ve kontrol edilen bagajdan yararlanma hakkı vermektedir. Yolcular eğer el bagajından yararlanacaksa bagaj ağırlığının 5 kilogramı aşmamasına ve bagaj boyutlarının 20x40x55 cm ölçülerine uygun olmasına dikkat etmelidir. Yolcular hangi sınıfta seyahat ediyor olursa olsun yalnızca bir adet el bagajı taşıma hakları bulunmaktadır.

Hainan Airlines'in bagaj hakkı olarak verdiği kontrol edilen bagajdan yararlanmak isteyen yolcuların ise seyahat edecekleri yolculuk sınıfına göre taşıyabilecekleri bagajlar değişiklik göstermektedir. Yolcular business class ile seyahat edecekse 2 adet 32 kilogram, ekonomi sınıfında seyahat edecekse de 1 adet 23 kilogram bagaj taşıma hakkına sahip olacaklardır. Yolcuların kontrol edilen bagaja vereceği valizlerinin boyutu maksimum 158 cm olmalıdır.

Hainan Airlines Check in

Hainan Airlines check in işlemlerini yapmak isteyen yolcuların Hainan Airlines uçak bileti satın alırken verilen rezervasyon veya pnr numarasına ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu numaralar ve soyad bilgisi ile yolcular uçuş saatinden 48 saat önce açılan ve uçuşa 1 saat kala kapanan online check in sistemi üzerinden check in işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Yolcular check in işlemlerini gerçekleştirdikten sonra uçak biniş kartlarını almayı unutmamalıdır.

Hainan Airlines İletişim

Hainan Airlines iletişim numarası 1-888-688-8813'dür.  Yolcular diledikleri takdirde [email protected] e-mail adresi üzerinden de hava yolu firması ile iletişime geçebilmektedir.

Hainan Airlines İstanbul

Hainan Airlines İstanbul ofisi bulunmayan bir hava yolu firmasıdır. Hainan Airlines İstanbul ofisi bulunmasa da sizler de hava yolu firmasından bilet almak için Rotaradar'ı tercih edebilir ve hava yolu firmasının biletlerini görebilirsiniz.

En Ucuz Hainan Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Hainan Airlines uçak bileti fiyatlarını incelemek şimdi Rotaradar’la daha kolay. Rotaradar'a gelin ve uçuş arama bölümünden ilgili uçuş bilgilerinizi yazarak istediğiniz rotalarda uçak biletlerini karşılaştırın.  Yapacağınız karşılaştırmalar sonucunda bütçenize en uygun uçak biletini bularak seyahat edin.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Onur Air

Atlasglobal

Anadolu Jet

Pegasus

THY

SunExpress