Icelandair uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Icelandair Uçak Bileti

Icelandair Uçak Bileti ile Avrupa’nın bir çok şehrine direk uçuş yapabilirsiniz. Havayolu şirketinin en popüler destinasyonları; Londra, Paris, Amsterdam, Kopenhag’dır. Icelandair havayolu şirketi Atlas Okyanusu’nun her iki tarafındaki 12 ülke ve 25 şehre uçuş yapar. Ana üssü Keflavik Uluslararası Havaalanı’dır. 1937 tarihinde İzlanda’da kurulmuştur. Türkiye’den de bir çok destinasyona ulaşım imkanı sunmaktadır.

Icelandair Bagaj Hakkı

Icelandair Uçak Bileti ile seyahatinizde havayolu firması size ücretsiz el bagajı ve Icelandair bagaj hakkı vermektedir. Verilen bagaj hakları aldığınız biletin türüne göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak ekonomi sınıfında 1 adet, çevre uzunluğu 157 santimetreyi, ağırlığı 10 kiloyu geçmeyen el bagajına izin verilmektedir. Ücretsiz bagaj hakkı da 1 bagaj ve 23 kilogram sınırı ile sunulmuştur. Ekstra bagajlar için ise 40 dolardan başlayan fiyatlar uygulanmaktadır.

Icelandair Check-in

Icelandair Check-in işlemleri sayesinde doğrudan koltuğunuzu seçme imkanı sunar. Avrupa ve Kanada'dan gidiş-dönüş 36 saat içinde ve ABD'ye gidiş-dönüş uçuşları için 24 saat içinde online check-in yapılabilir. Online check-in, Icelandair tarafından işletilen tüm destinasyonlar için geçerlidir. Online check-in yanında havaalanı masasında da check-in imkanı sunulmaktadır. Bunun için e-biletinizin ve kimlik belgenizin yanınızda olması gerekmektedir.

Icelandair İletişim

Icelandair İletişim için sizlere 7 gün 24 saat hizmet veren bir çağrı merkezine sahiptir. Sunulan iletişim olanakları; bilet, kayıp, gecikmeli bagaj, uçuş kesintileri ve geri ödeme isteği alanındadır. Messenger ve twitter üzerinden de iletişim imkanı sunulmaktadır. Müşteri hizmetlerine 1-800-223-5500 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Icelandair İstanbul

Icelandair havayolu şirketi İzlanda’ya ekonomik uçuş imkanları sunar.Icelandair İstanbul’dan İzlanda’ya ve çapraz Atlantik uçuşlarıyla Kuzey Amerika ve Avrupa’ya uçuş imkanı sağlamaktadır. İstanbul’da uçak biletlerine satış ofislerinden veya web sitesi üzerinden erişebilir, banka veya kredi kartı ile satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

En Ucuz Icelandair Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz Icelandair Uçak Bileti Fiyatları ile uçak biletinizi satın almak için Rotaradar.com üzerinden kolaylıkla bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Rotaradar internet sitesi size en ekonomik koşullarda uçak biletlerini sunar. Ayrıca tüm acenteler arasında karşılaştırma yaparak uygun gün ve saati seçmenize yardımcı olur.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

SAS

Norwegian

Lufthansa

Aer Lingus

Finnair