Jet Airways uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Jet Airways Uçak Bileti

Jet Airways Uçak Bileti ile Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika’da 15 ülkede 20 uluslararası varış noktası, Hindistan içinde 47 varış noktası olmak üzere 67 farklı destinasyona seyahat edebilirsiniz. Şirketin merkezi Mumbai’dir. Jet Airways 1993 yılında kurulmuş ve 1994 yılında operasyonlarına başlamıştır.

Jet Airways Bagaj Hakkı

Jet Airways biletine sahipseniz havayolu şirketi size 1 adet ücretsiz el bagajı hakkı sunar. Ekonomi sınıfı için el bagajı hakkı maksimum 7 kilogram, premier sınıfı el bagaj hakkı ise maksimum 10 kilogramdır. El bagajının boyutları her iki sınıf için (55x35x25) santimetredir. Ücretsiz işaretli bagaj hakkı ise 10 Ağustos 2018 tarihinden itibaren 25 kilogram ile sınırlandırılmıştır. Toplam ölçülerinin sınırı ise 158 santimetredir. Bu sınırları aşan bagajlar için 150 Amerikan Doları ekstre ücret talep edilmektedir.

Jet Airways Check-in

Jet Airways Check-in işlemleri için farklı alternatifler sunmaktadır. Web, online, kiosk ve diğer check-in şeklinde alternatifler mevcuttur. Check-in işlemleri için verilen süre uçuş öncesi 48 saat ve 6 saat aralığındadır. Uluslararası uçuşlarda bu süre 12 saate kadar çıkmaktadır. Ancak Premium sınıfından bir bilete sahipseniz yurt içi uçuşlarda uçuşa 1 saat kala, uluslararası uçuşlarda uçuşa 2 saat kala check-in işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Jet Airways İletişim

Jet Airways İletişim için müşterilerine farklı yollar sunmaktadır. Jetprivilege yoluyla müşterilerine en kısa zamanda cevap vermeyi hedeflemiştir. Ayrıca telefonda check-in yapabileceğiniz bir müşteri hizmetleri ağına sahiptir. Müşteri hizmetleri +91 22 3989 3333 numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ayrıca web sitesi üzerinden mail yoluyla iletişim kurmak da mümkündür.

Jet Airways İstanbul

Jet Airways İstanbul, İstanbul/Beyoğlu’ndaki ofisi ile Türkiye’deki müşterilerine hizmet vermektedir. Ofis, 0 (212) 251 13 15 numaralı telefon üzerinden müşterilere hizmet vermektedir.  

En Ucuz Jet Airways Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz Jet Airways Uçak Bileti Fiyatları incelemesi yapmak için Rotaradar'ı tercih edebilirsiniz.  Eğer seyahat takviminiz belli ise Rotaradar.com üzerinde uçuş planınızı yapabilir ve Rotaradar.com üzerinden karşılaştırma yaparak sizin için en uygun takvimi ve en ekonomik bileti bularak ve keyifli bir seyahat yapabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

IndiGo

SpiceJet

Air India

Etihad Airways

THY