JetBlue Airways uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

JetBlue Airways Uçak Bileti

JetBlue Airways 1999 yılının ağustos ayında kurulmuştur.  İlk operasyonlarına 11 Şubat 2000 tarihinde başlayan hava yolu firması Amerika'nın düşük maliyetli hava yolu şirketlerindendir. Filo büyüklüğü 253 olan hava yolu firması dünyanın 102 farklı noktasına seferler düzenlemektedir. JetBlue Airways şu an ABD'nin en büyük hava yolu firmaları listesinde 6. sırada yer almaktadır. Hava yolu firması en çok seferlerini Boston, Orlando, San Juan ve Fort Lauderdale şehirlerine düzenlemektedir. Merkezi Brewster Binası, Long Island City, New York'ta bulunmaktadır.

JetBlue Airways Bagaj Hakkı

JetBlue Airways Bagaj Hakkı olarak yolculara 23 kilogram bagaj taşıma hakkı vermektedir. Yolcular 23 kilogramı aşmayan bagajlarını ücretsiz olarak taşıyabilirken kilogram sınırını aşan bagajlarda hava yolu firması ekstra bagaj satın almanızı talep edebilmektedir. Hava yolu firması tarafından yolculara verilen 2. bagaj hakkı 50 dolar ile ücretlendirilirken 3. bagaj hakkında 100 dolar ile ücretlendirilmektedir. Kontrol edilen bagaj hakkından yararlanmak isteyen yolcuların valizlerinin boyutu 157,5 cm boyutlarını aşmamalıdır.

JetBlue Airways bagaj hakkı prosedürleri gereğince yolcular uçak içindeki kabin bagajından da yararlanabilmektedir. Yolcuların yararlanabileceği el bagajı seyahat edilecek olan uçağa göre farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra yolcuların kabinde yanlarına el çantası ve diz üstü bilgisayar alma imkanları da bulunmaktadır.

JetBlue Airways Check-in

JetBlue Airways Check in işlemini yapmak isteyen yolcular online check in sistemi üzerinden işlemlerini yapabilmektedir. JetBlue Airways online check in sistemi uçuş saatinden 24 saat önce açılmaktadır. Hava yolu firmasının online check in sistemi iç hat seferlerinde uçuştan 30 dakika öncesine kadar, dış hat seferlerinde ise uçuştan 60 dakika öncesine kadar açık kalmaktadır.

JetBlue Airways İletişim

JetBlue Airways İletişim numarası 00 1 801-449-2525'dir. İlgili telefon numarası üzerinden JetBlue Airways İletişim merkezi ile bağlantıya geçebilir ve JetBlue Airways uçak biletiniz ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

JetBlue Airways İstanbul

JetBlue Airways tüm sefer biletlerini online olarak satan bir hava yolu firması olduğu için İstanbul'da ofisi bulunmamaktadır. Dilediğiniz takdirde JetBlue Airways uçak biletinizi satın almak için Rotaradar'ı tercih edebilirsiniz.

En Ucuz JetBlue Airways Uçak Bileti Fiyatları

Dilediğiniz tarih aralığında dilediğiniz rotalarda uçak bileti fiyatlarını Rotaradar ile karşılaştırabilirsiniz ve seyahatinizi gerçekleştireceğiniz tarih aralığında bütçenizi zorlamayacak en ucuz JetBlue Airways uçak bileti fiyatlarını bulabilir ve biletinizi satın alabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Spirit Airlines

American Airlines

United Airlines

THY

Southwest Airlines