JetStar Asia uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

JetStar Asia Uçak Bileti

JetStar Asia Uçak Bileti almak için JetStar Asia web sitesini ziyaret edebilir, internet bağlantılı cihazlarınız üzerinden kredi kartı veya banka kartınız ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. JetStar Asia Singapur merkezli bir havayolu şirketi olup 2004 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 18 adet uçaktan oluşan filosu ile dünya üzerinde 30 destinasyona uçuş yapmaktadır. Hava yolu firmasının merkezi Singapur Changai Havaalanı’dır.

JetStar Asia Bagaj Hakkı

JetStar Asia Uçak Bileti sahip olmanız durumunda ücretsiz el bagajı ve kontrol edilen bagaj hakkına sahip olursunuz. JetStar Asia Bagaj Hakkı satın alınan biletin türüne göre değişiklik göstermektedir. Havayolu şirketi size 7 kilogram ağırlığa kadar 2 adet ücretsiz el bagajı hakkı sunmaktadır. Üst bilet türlerinde bu ağırlık 10 kilograma çıkar. Ekonomi sınıfında kontrol edilen bagaj ücrete dahil değildir. Ekstra ödeme yapmanız gerekmektedir. Daha üst seviye biletlerde 20 kilogram ile 40 kilogram arasında ücretsiz kontrol edilen bagaj hakkı verir.

JetStar Asia Check-İn

JetStar Asia check-in işlemlerinizi ister online olarak internet üzerinden isterseniz havalimanında check-in kontuarlarından yapabilirsiniz. Ayrıca kiosk üzerinden check-in imkanı da sunulmaktadır. JetStar Asia Online check-in işlemlerini kalkıştan 3 saat önce, havaalanında check-in işlemlerini kalkıştan 60 dakika önce tamamlamalısınız.

JetStar Asia İletişim

JetStar Asia İletişim numarası +1800 81 30 90 ve +613 9645 5999'dur. Bu numaralar üzerinden JetStar Asia iletişim merkezine ulaşabilir ve bilet işlemlerinizi hava yolu firmasının iletişim merkezi üzerinden sağlayabilirsiniz.

JetStar Asia İstanbul

JetStar Asia İstanbul ofisi bulunan bir hava yolu şirketi değildir. Bu yüzden bilet arama, bilet fiyatı karşılaştırma işlemlerinizi Rotaradar üzerinden yapabilirsiniz.  Rotaradar'ın uçuş ara bölümünden dilediğiniz hava yolu firmasının uçuşlarını karşılaştırabilirsiniz ve bütçenize en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz.

En Ucuz JetStar Asia Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz JetStar Asia Uçak Bileti Fiyatları aramasını ve karşılaştırmasını yapmak için Rotaradar.com’un ücretsiz karşılaştırma sisteminden yararlanabilirsiniz. Rotaradar sizlere tüm firmalara ait uçuş bilgilerini ve fiyatlarını sunmaktadır. Karşılaştırma yaparken aktarmalı ve aktarmasız; çoklu, tek yönlü ve gidiş geliş biletleri seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca seyahat sürelerini seçebileceğiniz bir alternatif yer almaktadır.