Kanada Uçak Bileti

Kanada, Kuzey Amerika kıtasında bulunan, doğal güzellikleri ile dillere destan dünyanın en büyük yüz ölçümüne sahip ikinci ülkesidir. Turistler için farklı bir tatil alternatifi oluşturan bu ülkeye artık seyahat etmeyi dert etmenize gerek kalmadı. Rotaradar.com’da bulacağınız birbirinden uygun Kanada uçak bileti alternatifleri ile tatilinize başlamak için en büyük adımı atabilirsiniz. Yüzlerce tarifeli havayolundan seçeceğiniz ucuz Kanada uçak biletiniz sizi bekliyor.

Eski bir İngiliz – Fransız kolonisi olan Kanada’da her iki dil de resmi dil olarak kullanılmaktadır. Kanada’nın başkenti Ottowa’dır. Ottowa ülkenin 4. Büyük kentidir. Diğer büyük şehirleri ise Toronto, Montreal ve Vancouver’dır.

Doğa harikaları ile nefes kesen Kanada’da şüphesiz ki ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında milli parklar gelmektedir. Banff Ulusal parkı ülkenin en eski milli parkıdır ve 6.640 kilometre karelik bir alana yayılmış durumdadır. Bunun yanında Vancouver’da bulunan Stanley Park’ta şehir içinde yer alan bir koruma alanıdır. Aynı zamanda yaz aylarında pek çok kültürel etkinliğe de ev sahipliği yapan parkta Hairspray’den Oliver Twist’e kadar pek çok ünlü müzikali yıldızların altında temiz ve açık havada izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Montreal’de bulunan Mont Royal dağı hem şehre ismini veren dağ olma özelliğini taşır hem de şehrin tam ortasında yer almaktadır. Tepesinde görkemli bir gölü de bulunan dağ hafta sonları halkın piknik, yürüyüş yapıp rahatlamak için tercih ettiği bir doğal yaşam alanıdır. Ayrıca Alberta’da yer alan Icefields Parkway Kanada’da farklı bir yol sürüş deneyimi yaşamak aynı zamanda çevresel güzelliklerin tadını çıkartmak isteyenler için vazgeçilmez bir rota haline gelmiştir.

Toronto’da yer alan CN Kulesi, 553 metre yüksekliği ile dünyanın en büyük ikinci kulesi olma unvanına sahiptir.  Kanada Ulusal Demiryolu Şirketi tarafından yaptırılmış olan kule şehrin ve hatta ülkenin simgesi konumundadır. Toronto’nun doğa tarihi ve sanata ilginiz varsa mutlaka Royal Ontario müzesine uğrayın deriz.

Bu arada Amerika’nın Kanada ile sınırını paylaştığı bölgede yer alan Niagara Şelalelerini de Kanada’da iken de ziyaret edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Kuzey Amerika’nın bu kocaman ülkesi Kadana siz tatil severleri bekliyor. Hemen arama motorundan istediğiniz tarihler arasındaki en uygun düşük maliyetli havayollarını bulun Kanada ucuz uçak biletine Rotaradar farkı ile sahip olmanın tadına varın!

Toronto

Uçak Bileti

Vancouver

Uçak Bileti

Montreal

Uçak Bileti

Ottawa

Uçak Bileti

Calgary

Uçak Bileti

Halifax

Uçak Bileti

Winnipeg

Uçak Bileti

Houston

Uçak Bileti

Moncton

Uçak Bileti

Cambridge Bay

Uçak Bileti

Thunder Bay

Uçak Bileti

Brandon

Uçak Bileti

Baker Lake

Uçak Bileti

Kelowna

Uçak Bileti

Gaspe

Uçak Bileti

Abbotsford

Uçak Bileti

Kamloops

Uçak Bileti

Gander

Uçak Bileti

Charlottetown

Uçak Bileti

Whitehorse

Uçak Bileti

Deer Lake

Uçak Bileti

Quebec

Uçak Bileti

Edmonton

Uçak Bileti

Kingston

Uçak Bileti