Kazan Uçak Bileti 206 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Kazan Uçuşu
Kazan Uçuşu
Kazan Şehrinde Bulunan Havalimanları
En Ucuz Fiyatlı Rota
En Ucuz Havayolu
Popüler Havayolları
206 TL

RotaRadar’da Bulunan Kazan Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

RotaRadar kullanıcıları tarafından bulunan en uygun tek yön Kazan uçak bileti fiyatlarını karşılaştır


En Ucuz Kazan Uçak Biletleri (Gidiş - Dönüş)

RotaRadar kullanıcıları tarafından bulunan en uygun gidiş dönüş Kazan uçak bileti fiyatlarına göz at


Kazan Kalkışlı Popüler Yurtdışı Rotalar

Kazan kalkışlı popüler yurtdışı rotalar için en uygun uçuşları karşılaştır


Kazan kalkışlı en çok uçuş yapılan ülkeler


Kazan Genel Uçuş Bilgileri

Bugünü takip eden 4 aylık zaman diliminde en ucuz tek yön 3 uçuş alternatifi: Muş Kazan 206 TL , Trabzon Kazan 206 TL , Agri Kazan 206 TL .

Yine aynı zaman diliminde en ucuz gidiş dönüş 3 uçuş alternatifi: Bodrum Kazan 489 TL , Kars Kazan 489 TL , Eskişehir Kazan 489 TL .

En ucuz Kazan uçak biletini sunan havayolu şirketi: Pegasus

Kazan uçak bileti almak için en ucuz ay Ocak ayıdır. Uçak biletlerine olan talebin arttığı Mart ayı ise Kazan uçuşu yapmak için en pahalı ay olarak karşımıza çıkıyor.

En uygun Kazan biletlerini seyahatinize en az 58 gün kala bulabilirsiniz.

Kazan uçuşu bulunan havayolu: Siberian Airlines , Nordwind Airlines , Pobeda Airlines , Nordavia , Aeroflot , UTAir , RusLine , Wizz Air .

Kazan Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

RotaRadar kullanıcılarının yaptığı uçak bileti aramalarında bulunan en uygun fiyatlı tek yön uçuş 07 Ocak 2023 tarihinde Balıkesir Kazan arasında olup 206 TL’dir. En ucuz gidiş dönüş uçak bileti ise 02 Ocak 2023 tarihinde Çanakkale Kazan arasında 489.00 TL olarak karşımıza çıkmakta.
Kazan şehrinde 1 havalimanı vardır: Kazan Havalimanı
Aktarmasız direkt bir uçuş 0 sa 35 dk sürmektedir.
Kazan şehrine uçmak için en ucuz ay Ocak ayıdır.
THY, Aeroflot, Siberian Airlines Kazan şehrine aktarmasız uçan havayollarıdır.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Kazan uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Kazan Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Kazan uçak bileti Rotaradar’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Kazan biletlerini bulun!


Rota Fiyat
Hatay - Kazan 206 TL
Muş - Kazan 206 TL
Sinop - Kazan 206 TL
Ankara - Kazan 206 TL
Uşak - Kazan 206 TL
Isparta - Kazan 206 TL
Hatay - Kazan 206 TL
Hatay - Kazan 206 TL
Kayseri - Kazan 206 TL
İstanbul - Kazan 206 TL
Diyarbakır - Kazan 206 TL
Antalya - Kazan 206 TL

Kazan Hakkında Genel Bilgiler

İdil Nehri kenarında yer alan Tataristan’ın başkenti Kazan, Kazanka nehri ile Volga (İdil) nehrinin birleştiği yerde kurulmuştur. Çok eski çağlardan beri yerleşim yeri olduğu yapılan kazılarla kanıtlanan şehre uçmak için ise tek yapmanız gereken Rotaradar sitemizin arama motoruna gitmek istediğiniz tarih aralığını girmek. Ardından sizin için derlediğimiz yüzlerce indirimli havayolundan en ucuz Kazan uçak bileti seçenekleri sizi bekliyor olacak.

Kazan şehrinin 45km yukarısında İdil Bulgar Devleti zamanında kurulmuş olan tarihi eski Kazan kenti yer almaktadır. Zamanla İdil ırmağının ağzına doğru inen kentiler bugünkü bölgesinde yer alan Kazan şehrini kurmuş oldular.

Kazan’da Gezilecek Yerler

Kazan şehri Rusların eline geçene kadar birçok İslami esere sahipken bu dönemden sonra pek çoğu ortadan kaldırıldı. Bunlardan yalnızca Kazan kalesi içinde yer alan ve 53 metre boyunca kırmızı tuğladan inşa edilmiş Süyüm Bike minaresi ayakta kalmıştır. Şehrin en yüksek noktasında yer alan bu bölge 2001 senesinde UNESCO tarafından Dünya Mirasları listesine dahil edilmiştir.

Kazan kenti Tataristan Muhtar Cumhuriyeti’nin başkenti olarak ilan edildiği 1920 senesinden sonra hızla gelişmeye başlamıştır. Birçok tıp merkezi ve sanat kurumlarının hızla şekillendiği şehrin Devlet Müzesi ortalama 7000 parçalık koleksiyonu ile bölgenin en önemli müzelerinden biri haline gelmiştir.

Kazan’da dolaşırken her mahallede farklı mimarilere sahip irili ufaklı kilise ve camilere rastlamanız mümkün. Komünist rejimin yıkılması ile tüm ülke çok renkli bir dini kimliğe bürünmüş ve bunun en güzel örnekleri de bu şehirde yer almaktadır.

Kazan Kremlin olarak adlandırılan ve şehrin en güzel tepe noktasında bulunan eski Kazan Kalesi bölgesi tabi ki hem tarihi hem de çevresel bağlamda görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Bu duvarlar arasında yer alan Kul Şerif Camisinin yapımı 1995 senesinde başlamış ve 2005 senesinde tamamlanmıştır. Modern mimarinin İslami yapılanma ile buluşmuş olduğu mutlaka görülmesi gereken bir yerdir.

Tatar Halk müzesi ise 1000 senesini doldurmuş bir halka ait çok güzel eserlerin sergilendiği oldukça özel bir müzedir. 2005 senesinde bir Türk firması tarafından yapımı tamamlanan bina ziyarete açılmıştır. Tataristan tarihinde gelmiş geçmiş sultanların mozolelerinin ve tahtlarının yer aldığı müze gerçekten görülmesi gereken özel yerlerin arasında yer almaktadır.

Her sene pek çok sanat dalına ait festivallerin yapıldığı Kazan şehrinde, uluslararası bale opera festivali, müzik festivalleri ya da ünlü şarkı yarışmalarına denk gelebilmeniz çok doğaldır. 2013 senesinden beri Kazan’da turist otobüsleri çalışmaya başlamıştır. Bunlardan birine binerek, şehir merkezinde ve önemli turistik noktalarda otomatik rehber eşliğinde tur atabilirsiniz. Kremlin ve Tokai Meydanı arasında yer alan ve Bauman Caddesi olarak adlandırılan bölgeye ise araç girişi yasaklamış olup sadece yayaların gezip dolaşabileceği, şirin dükkânlar, kafe ve restoranlarla ilgi çekici bir yer haline gelmiştir.

Kazan Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Kazan Tataristan’ın başkenti, hemen yanı başımızdaki kültür, tarih ve doğal güzellikler cennetine tatil artık hayal olmaktan çıktı. Rotaradar.com avantajları ile yüzlerce tarifeli hava yolundan en ucuz Kazan uçak biletinizi almak çok kolay. Hemen site içi arama motorumuzu kullanın bu imkanlardan siz de yararlanın!    

Kazan Şehri Yakınlarındaki Diğer Alternatif Şehir Önerilerimiz