Kenya Airways uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Kenya Airways Uçak Bileti

Kenya Airways Kenya'nın bayrak taşıyıcı ulusal hava yolu firmasıdır. Firma 1977 yılında East African Airways çözüldükten sonra kurulmuştur. Kenya Airways, Haziran 2010 tarihinde SkyTeam'in üyesi olmuştur. Hava yolu firmasının Jomo Kenyatta Uluslararası Havaalanı’nda bir merkezi bulunmaktadır. Gün geçtikte büyüyen Kenya Airways‘in filo büyüklüğü 40'dır. Kenya Airways Uçak Bileti satın alarak yolcular Dünya'nın 53 farklı noktasına seyahat edebilmektedir.

Kenya Airways Bagaj Hakkı

Kenya Airways uçak bileti satın alan yolcuların bagaj hakları seyahat edecekleri rotaya göre değişiklik göstermektedir. Yolcular ekonomi sınıfında seyahat ediyorsa toplamda 12 kilogram el bagajı hakkı bulunmaktadır. Premium sınıfında seyahat eden yolcuların ise el bagajı hakkı 18 kilogramdır. Yolcular bagaj sınırını aştıkları takdirde Kenya Airways Bagaj Hakkı kuralları gereğince her kilogram için ücret ödemekle yükümlüdürler. Bu yüzden yolculuğunuz öncesinde bagaj kurallarına dikkat ederek valizlerinizi hazırlamanız ekstra bagaj hakkı satın alma gereğini ortadan kaldıracaktır.

Kenya Airways Check in

Kenya Airways uçak bileti bulunan yolcular check in işlemlerini online check in sistemi üzerinden tamamlayabilmektedir. Yolcular eğer uluslararası rotalarda seyahat ediyorsa online check in sistemi yolculuktan 30 saat önce açılmakta ve yolculuğa bir saat kala kapanmaktadır.

Kenya Airways check in işlemleri yurt içi uçuşlarda ise yolculuk saatinden 30 dakika önce son bulmaktadır. Sizler de bu sürelere dikkat ederek check in işlemlerinizi tamamlayabilir ve hava limanlarında check in için zaman kaybetmekten kurtulabilirsiniz.

Kenya Airways İletişim

Kenya Airways iletişim numarası +24 0 20 3274747'dir. Yolcular bu numara ile iletişime geçerek Kenya Airways Müşteri Hizmetlerine ulaşabilmekte ve rezervasyonları ile ilgili işlemlerini tamamlayabilmektedir.

Kenya Airways İstanbul

Kenya Airways İstanbul ofisi bulunmayan bir hava yolu firması olduğu için bilet satın almak ve bilet fiyatlarını karşılaştırmak isteyen yolcular Rotaradar'a gelerek karşılaştırma yapabilmekte ve bütçelerine uygun uçak bileti satın alabilmektedir.

En Ucuz Kenya Airways Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Kenya Airways uçak bileti fiyatlarına şimdi Rotaradar ile bakabilir ve yapacağınız uçak bileti fiyatları karşılaştırması ile bütçenize uygun uçak bileti satın alarak yolculuğunuzu daha ekonomik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Üstelik yolculuk tarihleriniz kesin değilse Rotaradar'ın aylık karşılaştırma sistemi ile bir aylık uçak bileti fiyatlarını görebilir ve en ucuz uçak biletini satın alabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

South African Airways

Emirates

Ethiopian Airlines

THY

Qatar Airways